ستون: این طبیعی است که به مدت طولانی برای پایان دادن به کروناویروس قرنطینه. اما ما باید به یاد داشته باشید آنچه در آن به ما نشان داده

هفته گذشته من با یکی از کارگران من در سال گذشته بود که من از گزارش یک ستون در مورد کار نقض در Koreatown کباب رستوران.

اندرسون Casteñon بود که آماده طبخ گوشت و مخلفات سس و سالاد در Genwa کره ای کباب. بالا پایان, رستوران محبوب است که در میان افراد دارای مکان در بورلی هیلز شهر لس آنجلس و هنکاک پارک. Casteñon رئیس برش خود را ساعت اما نیاز او را به انجام همان مقدار کار همه بدون حمام و یا غذا می شکند.

من از استفاده از نام خود و یا نام رستوران سپس چون من می خواستم برای محافظت از او را از قصاص اما در حال حاضر هیچ چیز وجود دارد برای محافظت از. او گذاشته و در پایان ماه فوریه همراه با بسیاری از رستوران کارکنان به دلیل رکود در کسب و کار مرتبط با coronavirus نگرانی.

تبلیغات

کالیفرنیا کار کمیساریای دفتر ذکر شده Genwa در ماه ژانویه برای دستمزد سرقت و دیگر موارد نقض سفارش در رستوران به پرداخت بیش از $2 میلیون نفر است. این مجازات در دادگاه تجدید نظر پس از سرقت دستمزد نمی رسید و کارگران آنها متعلق به. جی تکواندو صاحب Genwa کره ای, کباب, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این Koreatown کارگران مهاجر اتحاد, یک سازمان غیر انتفاعی است که به کمک Casteñon و همکار خود کارگران را در مورد آنها به کار دولت مقامات به او مقداری پول به عنوان بخشی از دستمزد کارگر پشتیبانی برنامه; اما چند روز پیش پول زد.

او گذشته خود را صرف دلار در یک بسته ویتامین ها برای ارسال خانه به خانواده اش در گواتمالا. او تقاضا برای کار در Numero Uno بازار اما او شنیده نشده برگشت. او به درخواست مادرش به کمک این ماه اجاره در استودیو او سهام با سه نفر دیگر.

“بزرگترین نگرانی من این است که من نمی توانم ارسال پول خانه” Casteñon گفت.

تبلیغات

شاید شما فکر می کنم یک داستان از مشکلات ناچیز است چرا که بیش از نیمی از L. A. خارج از محل کار و رستوران ها به حمایت ما نیاز دارند نه ما انتقاد کن. چرا بحث در مورد کار نقض میان یک بحران جهانی?

ما در زمان بحران است و نه فقط یک بیماری همه گیر بلکه یک انسان ساخته شده فاجعه از تمام چیزهایی که ما عادت کرده اند به مشرف شده است. حتی یک ویروس ناشناخته مطرح نیست یک تهدید وجودی برای هر کشور با مدرن سیستم بهداشت و درمان است که همکاری کامل دولت که تراست علوم و مراقبت در مورد زندگی مردم آن است.

دو ماه گذشته بوده است دردناک یادآوری است که ما زندگی نمی کنند و در کشور مانند آن. راه امریکا در پاسخ به کروناویروس یک فاجعه از نوع خود.

تبلیغات

مواد غذایی فاسد در این زمینه به عنوان مواد غذایی بانک ها در تلاش برای دیدار با تقاضا است. کمک های اضطراری برنامه ای برای کسب و کارهای کوچک بود انحصار ثروتمند زنجیره ای است که تا به حال روابط بهتر با بانک ها. فروشگاه های مواد غذایی و ارائه خدمات شاهد رکورد سود کارگران خود را پرداخت سکه بدون ارائه به اندازه کافی بیمار را ترک و یا تجهیزات حفاظتی.

آمریکایی های آسیایی تبار هستند که مقصر برای این ویروس و هدفمند برای جرایم ناشی از نفرت. سیاه پوست و لاتین مردم در حال مرگ هستند از COVID-19 در نامتناسبی بالا نرخ. و همه در اطراف کشور ما فقیرترین کارگران باید انتخاب بین اجازه دادن به خانواده های آنها گرسنه و یا قرار دادن زندگی خود را در خطر است.

شما نمی توانید سرزنش ویروس برای این عواقب هر گونه بیش از شما می توانید سرزنش گلوله در تفنگ برای یک تیرانداز ، جامعه ای که نمی تواند محافظت از آن آسیب پذیرترین شهروندان نمی توانند به طور موثر مبارزه با شیوع.

فقر و شلوغ شرایط مسکن, بهداشت ضعیف و عدم دسترسی به بهداشت و درمان است که آمده است همراه با آن باعث می شود ما به مراتب بیشتر در معرض بیماری است. بهره برداری underpaid دستمزد کارگران بدون دسترسی مناسب به بهداشت و درمان نمی تواند همچنان به انجام وظایف ضروری نیاز داریم. نابرابری به خطر می اندازد ما به خصوص در حال حاضر.

تبلیغات

این بیماری همه گیر نشده فقط نشان داد این ترک ها در ما قرارداد اجتماعی — آن را به آنها را تبدیل به گسترده chasms که تهدید به کل صنایع جوامع و محلات.

شده است وجود دارد هرگز یک starker خط از بین کسانی که مجبور هستند در معرض خطر عفونت برای زنده ماندن و کسانی که قادر به جلوگیری از آن است. هرگز وجود داشته است قوی تر از تصویر کلاس عدالتی از ما کار جدید-از-صفحه اصلی, جامعه, که در آن ما نشستن در خانه ما بشود مردم برای خروج از خانه در حالی که همه احضار و تشویق مردم به ترک خانه های خود از طریق برنامه های گوشی های هوشمند به طوری که آنها می تواند به ما غذا و آمازون بسته است. در فروشگاه مواد غذایی محلی ما با پوشیدن ماسک به مرور تولید و برداشت توسط کارگران که نمی توانیم و یا پیدا کردن حفاظت از خود را.

بسیاری از ما به نظر می رسد مشتاق به حرکت می کند از این همه گیر و این یک احساس طبیعی. اما من امیدوارم که ما هرگز فراموش نکنید آنچه در آن به ما نشان داده.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>