چین روزانه مرگ و میر از ویروس در صدر 100 برای اولین بار

پکن – چین روزانه مرگ و میر از ویروس جدید را در صدر 100 برای اولین بار با بیش از 1000 تعداد مرگ و میر ثبت شده وزارت بهداشت در اعلام یکشنبه به عنوان گسترش سرایت نشان می دهد نشانه کمی از مصاحبه در حالی که سخت هزینه رو به افزایش.

هر چند بیشتر دفاتر و فروشگاه ها در چین بازگشایی پس از تمدید سال جدید قمری شکستن بسیاری از مردم به نظر می رسد به ماندن در خانه. مقامات بهداشت عمومی در حال تماشای از نزدیک ببینید که آیا کارگران بازگشت به شهرستانها و کسب و کار از سرگیری بدتر از گسترش ویروس.

یکی دیگر از 108 مرگ و میر گزارش شده قبلی در 24 ساعت ملی کمیسیون بهداشت گفت: در یک به روز رسانی روزانه. که افزایش این تعداد به 1,016 مرگ و میر فراتر از تلفن های گرفته شده توسط 2002-2003 شیوع سارس است که می آید از همان خانواده coronaviruses به عنوان زمان مرگبار پاتوژن.

به تازگی تایید موارد اندکی کاهش یافت به 2,478 از 3,062 روز قبل از آوردن مجموع به 42,638 در سرزمین اصلی برخی از آنها پس از درمان شده و منتشر شده از بیمارستان.

شیوع بیماری را تداوم نور خوش بینی است که نزدیک به قرنطینه برخی از 60 میلیون نفر و بیماری های دیگر-کنترل اقدامات ممکن است کار.

بریتانیا در عین حال اعلام کرد که ویروس “جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی” و گفت: آن را به زور بازداشت افراد آلوده در صورت لزوم. فرانسه آزمایش نمرات از کودکان و پدر و مادر خود را پس از پنج گردشگران انگلیسی قرارداد این ویروس در پیست اسکی.

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت که آژانس هنوز قادر به پیش بینی که در آن شیوع عنوان شده است اما او معتقد است که هنوز هم وجود دارد یک فرصت برای آن داشته باشد.

“در روزهای اخیر ما را دیده اند در مورد برخی از موارد از انتقال به بعد از مردم با هیچ سفر تاریخچه به چین مانند موارد گزارش شده در فرانسه دیروز و انگلستان امروز” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus. “تشخیص تعداد کمی از موارد می تواند جرقه ای که تبدیل به یک بزرگتر آتش, اما در حال حاضر آن را تنها یک جرقه.”

در پکن وجود دارد چند نشانه هایی از فعالیت های. پایتخت راه گسترده بودند تا حد زیادی عاری از ترافیک و هزاران اجاره دوچرخه ایستاده بود در صفوف طولانی به سختی و با یک مشتری. جاذبه های توریستی از جمله شهر ممنوعه باقی مانده بسته را در مدارس و بسیاری از مردم از خانه کار می کرد امید به جلوگیری از جمعیت.

جنس زنبق و سوسن Ke, که با این نسخهها کار برای یک شرکت تبلیغاتی گفت: او قصد دارد تا هفته آینده صبر کنید برای رفتن به دفتر.

“ما فقط نیاز به کمی بیشتر حس حفاظت از خود گفت:” تو که. “زندگی می رود در هر حال. چطور ما برای جلوگیری از بیرون رفتن و یا توقف کار تنها به دلیل ترس از بیماری است ؟ ما نمی تواند انجام دهد.”

آن مغازه ها و رستوران ها که باز نشد چند مشتریان.

در Sanyuanli بازار در پکن اصطبل بودند مواجه نگردند با گوشت خوک, گوشت گوسفند, غذاهای دریایی و سبزیجات و خریداران عینک ماسک صورت.

“تعدادی از مشتریان در اینجا این است که تعداد زیادی شاید بیش از نیمی از” گفت: Liu Ying که فروش گردو کاشو و تخصص های دیگر. “اما شما می توانید تعداد زیادی از مردم خواستار در دستور بنابراین ما به آرامی مشغول شدن دوباره.”

پکن شهر دولت گفت: مسکونی ترکیبات در پایتخت برای بستن دروازه های خود را بررسی کنید بازدید کنندگان برای تب و ثبت هویت خود است. دولت همچنین هشدار داد مردم به شدت به رعایت قوانین و مقررات نیاز به پوشیدن ماسک و برای جلوگیری از فعالیت های گروه.

بیش از 440 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین.

از کسانی که 135 نفر از کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو. ژاپن وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: دولت با توجه به تست همه باقی مانده در هیئت مدیره از 3,711 مسافر و خدمه در الماس شاهزاده خانم است که می تواند نیاز آنها را به باقی می ماند تا روی نتایج در دسترس بودند.

بریتانیا صادر شده خود را “تهدید قریب الوقوع” اعلامیه پس از یک مرد که گرفتار این ویروس در سنگاپور در ماه ژانویه به نظر می رسد مربوط به دیگر موارد تایید شده در اروپا است. پنج انگلیسی ها از جمله a 9-year-old boy قرارداد این ویروس در آلپ فرانسه اسکی شهر Contamines-Montjoie پس از اقامت در همان کلبه ییلاقی به انگلیسی ،

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

جروم Salomon سر ملی فرانسه آژانس بهداشت گفت: 61 نفر از جمله پسر همکلاسی ها مورد آزمایش قرار گرفتند و ثابت منفی برای ویروس.

___

AP روزنامه نگاران ماری یاماگوچی در توکیو و Danica Kirka در لندن کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>