لویی PD معذرت خواهی برای هدف قرار دادن اخبار خدمه در اعتراض

LOUISVILLE, Ky. - کنتاکی فرماندار در روز شنبه به نام گارد ملی به "کمک به حفظ صلح" در لوییویل پس از دومین شب از

توسط MINERALNEWS در 10 خرداد 1399

LOUISVILLE, Ky. - کنتاکی فرماندار در روز شنبه به نام گارد ملی به "کمک به حفظ صلح" در لوییویل پس از دومین شب از اعتراضات را برانگیخت توسط پلیس تیراندازی یک زن سیاه و منجر به گسترش آسیب.

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear گفت که او نمی خواست به سکوت معترضان اما تصمیم به فعال کردن گارد برای سرکوب اقدامات "گروه های خارج از" که "در تلاش برای ایجاد خشونت است."

خود عمل آمد و پس از ناآرامی های شب جمعه از طریق بخش هایی از مرکز شهر لوییویل در نتیجه ویندوز در حال در هم شکسته و آتش سوزی در حال تنظیم. پلیس گفت: شش نفر دستگیر شدند و طی روز جمعه در اعتراض آغاز شد که مسالمت آمیز اما رشد بیشتر مخرب به عنوان شب در رفت.

در طول این تظاهرات یک افسر پلیس دیده می شد در دوربین شلیک آنچه به نظر می رسد فلفل توپ در اخبار خدمه در طول یک به صورت زنده از تلویزیون پخش.

خدمه از موج-تلویزیون شد و در هوا هنگامی که خبرنگار Kaitlin زنگ شنیده شد فریاد خاموش-دوربین: "من به ضرب گلوله کشته شده است! من به ضرب گلوله کشته شده است!" ویدیو نشان می دهد یک افسر پلیس هدف به طور مستقیم در دوربین خدمه به عنوان زنگ توصیف پرتابه به عنوان "فلفل گلوله."

کلیپ موج-پخش تلویزیون ارسال شده به توییتر انباشته بیش از 8 میلیون بازدید در کمتر از شش ساعت و ترجمه بیش از 50,000 بار از جمله دیگر روزنامه نگاران و رپ یخ-T.

لویی سخنگوی پلیس جسی Halladay عذرخواهی برای این حادثه است. Halladay گفت: پلیس به بررسی این ویدئو و "اگر ما نیاز به انجام هر گونه تحقیقات برای نظم و انضباط ما را انجام دهد."

لویی شهردار گرگ فیشر ایستاده در مقابل یک کسب و کار با پنجره شکسته صبح روز شنبه تحمیل غروب به طلوع مقررات منع رفت و آمد در کنتاکی بزرگترین شهرستان.

"تن به وضوح تغییر تاریخ و زمان آخرین شب. تعداد زیادی از مردم در خیابان ما به وضوح تغییر شب گذشته نیز" فیشر گفت. "این تبدیل از یک تظاهرات مسالمت آمیز به خشونت و ترور و غارت در خیابان های شهرستان ما است."

چندین مرکز شهر کسب و کار تا به حال ویندوز را درهم شکست و اسپری گرافیتی بر روی دیوار.

حدود 350 نفر از اعضای گارد ملی فرستاده خواهد شد به لویی کمک به پلیس بعد از ظهر شنبه.

لویی تظاهرات به دنبال انتشار یک 911 تماس با تیراندازی قربانی Breonna تیلور دوست پسر ساخته شده در مارس 13, لحظات پس از 26 سال EMT به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه اش. تیلور مرگ را دستگیر کرده است سرفصل های ملی در کنار قتل Ahmaud Arbery در گرجستان در ماه فوریه و جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه به او التماس کرد برای هوا.

معترضان انجام شده نشانه خواستار عدالت برای تیلور و فلوید که مرگ را لمس کردن تظاهرات در سراسر کشور این هفته است. استفاده از nonlethal نیروی موج-خدمه تلویزیون اتفاق افتاد همان روز CNN کارکنان دستگیر شده بودند زنده در هوا در حالی که پوشش تظاهرات در مینه سوتا است.

تیراندازی فوران در طول زودتر لویی تظاهرات در روز پنج شنبه شب و زخمی شدن هفت نفر.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

Beshear یک دموکرات متعهد شده است برای گوش دادن به ناکامی معترضان و به "همه چیز من می توانم برای کمک به حرکت رو به جلو است." اما او گفت که او می خواهد به مطمئن شوید که "ما همه امن" در تصمیم گیری برای تماس در guardsmen برای تقویت لویی پلیس.

"تظاهرات در لوییویل باید تمام مسالمت آمیز آغاز شده اما آنچه که ما را دیده اند, به خصوص در شب گذشته و چه اطلاعاتی ما می گوید در حال رفتن به اتفاق می افتد در خارج از گروه های در حال حرکت در تلاش برای ایجاد خشونت به ضرر همه است که در آن خیابان" Beshear گفت شنبه. "ما نمی توانیم اجازه Breonna میراث بود خدشه دار با خشونت و ما نمی توانیم اجازه خیابان های ما به خشونت کشیده شد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب