بوریس جانسون بستری برای آزمایش پس از Coronavirus تشخیص

بزرگنمایی این تصویر نخست وزیر بوریس جانسون دیده می شود در مارس 22, آزمایش مثبت برای coronavirus 10 ر

توسط MINERALNEWS در 18 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

نخست وزیر بوریس جانسون دیده می شود در مارس 22, آزمایش مثبت برای coronavirus 10 روز پیش. او شده است بستری در بیمارستان برای تست. ایان Vogler/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ایان Vogler/خبرگزاری گتی ایماژ

نخست وزیر بوریس جانسون بود که مبتلا به کروناویروس در ماه گذشته بوده است بستری در بیمارستان برای تست در مشاوره از دکتر خود را تا روز یکشنبه گفت.

"این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus 10 روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس" یک سخنگو در بیانیه ای گفت.

جانسون اعلام کرد در مارس 27 که او تا به حال آزمایش مثبت است. او در آن زمان گفت که او "علائم خفیف" از COVID-19 از جمله تب و "مداوم سرفه."

Johnson, 55 نشده به نظر می رسد در تلویزیون پس از تشخیص او تنها صدور کوتاه پیام های ویدئویی از تلفن همراه خود را.

شماره 10 خیابان داونینگ می گوید جانسون باقی مانده در اختیار دولت است. وزیر امور خارجه Dominic Raab که گام در Johnson اگر او قادر به انجام وظایف خود به عنوان نخست وزیر خواهد شد صندلی دوشنبه صبح coronavirus نشست.

انگلستان وزیر بهداشت, مت, Hancock, روز یکشنبه گفت که 195,524 مردم در انگلستان آزمایش شده است با 47,806 تست مثبت است. بیش از 16,000 پذیرفته شده اند به بیمارستان با علائم کروناویروس. از کسانی که قرارداد این ویروس حداقل 4,934 فوت کرده اند.

جانسون به دستور انگلیسی ها به ماندن در خانه برای کمک به کاهش این ویروس را گسترش. او در مواجهه انتقاد انتظار تا 23 مارس را اعلام و بعد هزاران نفر تا به حال موفق به توجه به هشدارهای عمل اجتماعی فاصله.

فرانک Langfitt کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن