اسقف اعظم کاتولیک انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به سنت جان پل دوم حرم

رئیس جمهور تهمت به خود جلب کرد تازه انتقاد از رهبران مذهبی در روز سه شنبه هنگامی که او و بانوی اول Melania Tru

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399

رئیس جمهور تهمت به خود جلب کرد تازه انتقاد از رهبران مذهبی در روز سه شنبه هنگامی که او و بانوی اول Melania Trump بازدید حرم به سنت جان پل دوم در واشنگتن ،

سفر به سنت جان پل دوم ملی حرم درو تیز پاسخ از واشنگتن اسقف اعظم ویلتون D. گرگوری که گفت: "من آن را گیج کننده و قابل سرزنش است که هر کاتولیک امکانات اجازه می دهد خود را به طوری فجیع سوء استفاده و دستکاری در یک مد است که ما را نقض مذهبی اصول است."

این دیدار در محل کمتر از 24 ساعت پس از اسقفی اسقف گفت: رئیس جمهور تا به حال با استفاده از کتاب مقدس به عنوان یک سرپا نگه داشتن در طول یک عکس op خارج تاریخی سنت جان کلیسا. مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از کاخ سفید به کلیسا در روز دوشنبه پس از فدرال پلیس و گارد ملی با استفاده از گاز اشک آور و دیگر اقدامات به زور تظاهرکنندگان را از مجاور پارک.

"او با استفاده از روش های خشونت آمیز برای درخواست به همراهی در سراسر پارک و به حیاط کلیسا", گفت: اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص از اسقفی اسقف نشین از واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تفرج به حرم نیاز نیست اختلال در تظاهرات بزرگ علیه خشونت پلیس برای روشن شدن مسیر. او در سفر کاروان.

"رئیس جمهور تهمت و بانوی اول گذاشته تاج گل و مشاهده یک لحظه سکوت در حرم" NPR عایشه Rascoe گزارش برای ما خبر واحد است.

سنت جان پل دوم ملی حرم که نشسته بر روی لبه محوطه دانشگاه کاتولیک ایجاد شده توسط شوالیه های کلمبوس یک کاتولیک مردان برادرانه ، این ملی تعیین شد حرم توسط ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک در سال 2014.

در چند ساعت اول پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید فیلم از این رویداد به نظر می رسد در انتخاب مجدد کمپین خوراک توییتر; آن را در ابتدا به نظر می رسد در کاخ سفید رسمی رسانه ها.

گرگوری در بیانیه ای گفت که پاپ ژان پل دوم بود که مدافع کرامت انسان که "قطعا نمی خواهد چشم پوشی استفاده از گاز اشک آور و دیگر عامل بازدارنده به سکوت پراکنده و یا ارعاب آنها را برای یک فرصت عکس در مقابل محل عبادت و صلح است."

گرگوری شد که واشنگتن اسقف اعظم کاتولیک در سال گذشته آماده است برای تبدیل شدن به اولین سیاه کاردینال از ایالات متحده است.

در پاسخ به این انتقادات حرم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن سفر روز سه شنبه برنامه ریزی شده بود در پیش است.

"کاخ سفید در اصل برنامه ریزی شده این را به عنوان یک رویداد رییس جمهور برای امضای یک فرمان اجرایی بین المللی آزادی های مذهبی" حرم در بیانیه ای گفت. "این اتصالات با توجه سنت جان پل دوم بود یک مدافع خستگی ناپذیر آزادی مذهبی در طول امامت خود."

آن را نتیجه "حرم استقبال مردم می آیند و دعا و یادگیری در مورد میراث سنت جان پل دوم."

کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا بر روی پیشرفت آزادی بین المللی مذهبی پس از بازگشت او به دفتر بیضی مدت کوتاهی بعد از ظهر.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب