ویروس جعل نادر توافق میان تلخ ونزوئلا رقبای

کاراکاس, ونزوئلا - رییس جمهور ونزوئلا و ونزوئلا مخالفان به رهبری خوان Guaidó خواستار اقدامات برای مبارزه با کر

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399

کاراکاس, ونزوئلا - رییس جمهور ونزوئلا و ونزوئلا مخالفان به رهبری خوان Guaidó خواستار اقدامات برای مبارزه با کروناویروس جدید به نظارت بین المللی سلامت کارگران نخستین گام در جهت همکاری بین تلخ و رقبای سیاسی به نفع کشور است.

در حالی که با تمرکز و دقت در همه گیر پاسخ کارشناسان روز چهارشنبه گفت توافق باز می شود یک پنجره کوچک از امید برای مقابله با ونزوئلا فراگیر بن بست سیاسی است که در سمت چپ یک بار-ثروتمند نفت کشور در تعمیق اقتصادی و بحران اجتماعی است.

"این سخت است برای مبالغه چقدر مهم است برای ونزوئلا گفت:" جف رمزی از واشنگتن در آمریکای لاتین فکر می کنم تانک . "به نظر می رسد مانند ونزوئلا و مخالفان در حال شروع به دیدن که آنها نمی توانند به سادگی به نظاره نشست با سلاح های خود را خورده و سرزنش طرف دیگر."

ونزوئلا به طور فزاینده ای در حال از دست دادن صبر و شکیبایی با عدم پیشرفت در پیدا کردن یک راه حل سیاسی, او گفت:, و اضافه کرد که این توافق می تواند در آینده منجر به شدت نیاز به کمک های انسان دوستانه و ایجاد حرکت برای مذاکرات برای یک راه حل سیاسی برای این بحران است.

"اگر آنها می توانند مذاکره بشردوستانه توافق گام بعدی خواهد بود برای مذاکره شرایط را برای انتخابات آزاد و عادلانه," رمزی گفت.

یک صفحه توافقنامه امضا ژوئن 1 می گوید هر دو طرف را در هماهنگی برای پیدا کردن بودجه برای مبارزه با کروناویروس. آن است که امضا شده توسط مادورو وزیر بهداشت دکتر Carlos Alvarado و دکتر خولیو کاسترو که نشان دهنده Guaidó رهبری شورای ملی است.

آن را نیز امضا شده توسط دکتر خراردو د کسیو سر از ونزوئلا از سازمان بهداشت پان آمریکا و سازمان بهداشت جهانی که نظارت بر همکاری است.

"این سند است و من امیدوارم که یک گام به جلو حرکت کند و به یک سطح همکاری دو طرف" دکتر د Cosio آسوشیتدپرس گفت. "این یک نقطه عطف بسیاری از بیشتر به توان رسید."

ونزوئلا شده است در یک بحران سیاسی برای سال و اوایل سال گذشته Guaidó ادعا کرد قدرت ریاست جمهوری به عنوان رئیس مجمع ملی حمایت ایالات متحده در میان نزدیک به 60 ملل که می گویند مادورو دارای قدرت غیر قانونی با توجه به ناقص انتخابات.

بحران چپ خیلی از ونزوئلا قابل اعتماد بدون آب و برق و بنزین و بهداشت مراقبت از مدتها قبل از بیماری همه گیر. تا کنون مقامات گزارش 1,819 فتح کند گرفته شد coronavirus موارد و 18, مرگ و میر, اما برخی از ترس آن می تواند به راحتی پایمال ونزوئلا بیمارستان.

Guaidó مخالفت ائتلاف گفت که این توافق نتیجه چندین ماه مبارزه" و اجازه می دهد تا سازمان بهداشت جهانی و آژانس برای دریافت بودجه مصوب برای کمک های انسان دوستانه بدون آن رفتن به غنی سازی چند در قدرت و یا به عنوان سیاسی باج خواهی.

مخالفت مجلس میگوئل پیزارو که نشان دهنده وحدت ملی را تلاش های انسان دوستانه در واشنگتن گفت: این یک توافق با دولت مادورو. بلکه مجموعه شرایط اساسی برای بشردوستانه پاسخ به کاهش درد و رنج و مرگ و میر در میان ونزوئلا گفت.

"بدون شک آن است که یک گام مهم" پیزارو گفت.

در حالی که مادورو jubilantly اعلام ورود تجهیزات پزشکی از متحدان مانند چین و روسیه و او همواره رد ایالات متحده ارائه می دهد کمک های انسان دوستانه آنها خواستار یک underhanded تلاش برای بی ثبات کردن حکومت خود را. مخالف بوده و به طور مشابه تمایلی به کار با مادورو مقامات برای توزیع کمک های که trickled در از کمیته بین المللی صلیب سرخ کلیسای کاتولیک روم و دیگر منابع و دیدن آن را به عنوان یک ابزار اجبار.

اما در سال گذشته به عنوان تلاش برای سرنگون کردن رئیس جمهوری ونزوئلا متوقف شده و شرایط اجتماعی را بدتر مخالفان بی سر و صدا کاسته اعتراض خود را به کار را از طریق دولت سوسیالیستی در اعتقاد به این که به طور منظم ونزوئلا بهره مند خواهد شد و برای آماده شدن برای در نهایت با فرض اینکه قدرت خود را یک روز.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

مادورو معاون رئیس جمهور از ارتباطات خورخه رودریگز در یک شنبه شب تلویزیون دولتی نشانی برگزار شد تا این توافق به عنوان یک تمایل دولت به کار با مخالفان.

"اجازه دهید مجموعه ای از سیاست کنار گذاشته و بحث در مورد مبارزه با کروناویروس" او گفت:. "این یک شروع خوب برای کار است که ما می توانیم به تعمیق مبارزه با COVID-19 با هم."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب