می توانید شاهزاده اندرو بود مجبور به صحبت در مورد جفری اپستین Ghislaine ماکسول?

خانواده ها به طور کلی مراقبت از خود را به خصوص در خانواده سلطنتی بریتانیا آن را یکی از دلایل Windsors جان سالم به در برده است.

این باید واضح تر در حال حاضر به آمریکا دادستان فدرال فشار شاهزاده اندرو خجالت دوک یورک برای کمک به آنها با تحقیقات خود از دو نفر از دوستان خود: اواخر جفری اپستین یک محکوم مجرم جنسی و Ghislaine ماکسول این زن که متهم به کمک به اپستاین استخدام داماد و سوء استفاده از دختران است.

چگونه آن را تا کنون ؟ خیلی خوب است اگر چه ما نمی دانیم که آنچه ممکن است اتفاق می افتد بین دولت ها در پشت درهای بسته در هر دو کشور که به مدت طولانی لذت می برد یک “رابطه ویژه” به عنوان متحدان.

اما علنا همه چیز به نظر می رسد در یک بن بست در مبارزه بین پسر یک حاکمیت فدرال منطقه جنوب نیویورک که در آن اپستاین در زندان درگذشت در سال گذشته و ماکسول که در آن فقط قفل شده در رابطه جنسی-قاچاق اتهامات تا زمانی که یک دادگاه در سال آینده.

در اینجا یک به روز رسانی وضعیت:

آیا دادستان می خواهید از اندرو?

آنها می خواهند او را به “کمک به با سوالات خود” به عنوان پلیس بریتانیا معمولا آن قرار داده است. آمریکایی ها می خواهند او را به صحبت کردن با آنها به عنوان یک ادعا شاهد مورد بررسی اپستین و ماکسول اتهام رابطه جنسی-قاچاق دختران نوجوان است.

تا کنون آنها را توضیح داده نشده علنا دقیقا چگونه است که کمک خواهد کار و یا که در آن برگزار خواهد شد. اندرو است نه به جرم متهم یا مظنون به جرم خود وکلا گفته اند. همچنین در ادامه COVID-19 همه گیر مسائل پیچیده به دلیل قرنطينه و مستندات.

پس از اندرو و کاخ باکینگهام در ادامه اعتراض به بی گناهی خود و جهل را از هر گونه تخلف آن را به نظر می رسد بعید است که سلطنتی وکلا در حال رفتن به او اجازه می دهد برای پرواز به نیویورک برای چت است که حامل حتی از راه دور بالقوه با پایان دادن به دستگیری او.

آنچه را که دادستان کردم تا کنون ؟

آنها می گویند که آنها تا به حال هیچ همکاری از اندرو و کاخ باکینگهام. آن است که روشن نیست که آیا آنها تا به حال هیچ همکاری از دولت نخست وزیر بوریس جانسون.

سابق آمریکا وکیل برای SDNY جفری برمن در زمان غیر معمول مرحله از علنا اعلام کرد در ماه ژانویه که اندرو به حال ارائه شده “صفر” همکاری با وجود زودتر وعده به انجام این کار. اندرو بود “به طور کامل بست داوطلبانه همکاری” برمن گفت.

پنج ماه بعد برمن اخراج شد توسط ایالات متحده دادستان کل لایحه Barr ظاهرا به دلایل دیگر. اما برمن جایگزینی تجدید فراخوان برای اندرو به “در آمده است.”

“ما خوش آمدید شاهزاده اندرو در آینده به ما صحبت می کنند. ما می خواهیم به نفع بیانیه خود گفت:” آدری اشتراوس اقدام آمریکا وکیل در منهتن اعلام ماکسول دستگیری در اوایل این ماه.

اندرو با توجه به تیم حقوقی خود را سه بار در ارائه کمک های خود را به آمریکایی ها.

“متاسفانه (وزارت دادگستری) در واکنش به این دو ارائه می دهد با عبور خود را محرمانه قوانین و ادعا می کنند که دوک ارائه شده صفر همکاری” وکلا’ بیانیه ای گفت:. “در انجام این کار آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت.”

آنچه در مورد معاضدت قضائی پیمان بین ایالات متحده آمریکا و انگلستان?

ماه گذشته با توجه به منابع ناشناس نشت به رسانه ها در هر دو کشور وزارت دادگستری به طور رسمی درخواست کرد که مقامات انگلیسی مصاحبه اندرو در ارتباط با اپستاین تحقیقات تحت پیمان حاکم بر کمک متقابل در پرونده های جنایی.

این فرایند مات طراحی شده توسط. اما آن را سخت به تصور کنید که اندرو تیم حقوقی خواهد مقاومت در برابر این حرکت پس از آن این سایت متعلق به پرونده های جنایی.

در بحث قبلی با دادستان فدرال شاهزاده وکلا گفت: آنها “توصیه … که دوک است و هرگز هدف خود را در تحقیقات جنایی به اپستاین و است که آنها به دنبال محرمانه خود را داوطلبانه همکاری است.”

چه کس دیگری می خواهد به کوره اندرو?

که نمی کند ؟ برای ماه های آمریکایی شاکیان از اپستاین شده اند علنا assailing اندرو برای عدم ارسال به دادستان رهبری ویرجینیا رابرتز Giuffre که می گوید او را مجبور به رابطه جنسی با اندرو زمانی که او 17 در سال 2001.

وکیل این شاکیان از جمله گلوریا Allred, دخترش لیزا بلوم و دیوید Boies که نشان دهنده Giuffre باید به طور منظم به نظر می رسد در رسانه ها در آمریکا و بریتانیا پس از اپستاین درگذشت اشاره که اندرو می داند چیزی در مورد جنایات جنسی و اصرار او به آنها صحبت کنید و به محققان.

در سال گذشته Boies به بی بی سی گفت که او برنامه ریزی شده برای خدمت به احضاریه به زور شاهزاده به شهادت به عنوان شاهد در پرونده های مدنی او را به دنبال. اندرو می گوید که او هیچ اطلاعاتی در رابطه جنسی, قاچاق و هرگز هر چیزی مشکوک در طول بازدیدکننده داشته است به اپستین خانه. در مصاحبه با ایمیل در روز یکشنبه در ماه مه Boies گفت: او رسیده است به اندرو و وکلا و نادیده گرفته شده است.

هفته گذشته Allred که نشان دهنده 17 اپستاین شاکیان عمران مناسب رفت و در فاکس نیوز ” “داستان” به ادامه فشار بر اندرو.

“آن زمان برای شاهزاده اندرو به جلوگیری از کشیدن پای خود را بهانه,” Allred گفت. “او نیاز به فقط قدم تا بشقاب به عنوان بسیاری از مردم دیگر را و همه چیز را بگویید که او می داند که هر چه زودتر به جای بعد. قربانیان آن را سزاوار است.”

چگونه باید Windsors در پاسخ به اندرو مشکل ؟

کاخ همچنان به اصرار دارند که آن را تا پس از 2015 که دوستی خود را با اپستاین منفجر در یک رسوایی جهانی که اندرو مرتکب هیچ تخلف است. اما او خود محروم سلطنتی نقش را در پی خود را خراب قطار interviewlast سال با بی بی سی که در آن او در دفاع از خود دوستی با اپستاین و موفق به بیان هر گونه همدردی خود را برای شاکیان.

اندرو هشتم در خط به تاج و تخت است گفت: به ملکه الیزابت دوم مورد علاقه از او چهار فرزند به طوری معرض او را مجبور به بازنشستگی زود هنگام می تواند آسان شده اند در صورت لزوم.

ملکه ساخته شده است که چندین ظریف اما حرکات عمومی از پشتیبانی برای اندرو در حالی که در همان زمان مطمئن شوید که او را در جلو و مرکز. هنگامی که اندرو از بزرگان, دختر, شاهزاده خانم بئاتریس رو در خصوصی هفته گذشته پدر او راه می رفت پایین راهرو قصر گفت: اما او هیچ جا دیده می شود در رسمی عکس.

به جای پدربزرگ و مادربزرگ او با ملکه 94 و شاهزاده فیلیپ, 99, ایستاده اجتماعی فاصله در کنار عروس و داماد — و مخابره شد.

“ملکه نشان می دهد پشتیبانی برای رسوایی-آمار اندرو با حضور شاهزاده بئاتریس تعجب عروسی” گفت: این تیتر در آفتاب شدید منتقد اندرو.

می تواند فدرال حکم دادستان یا متهم اندرو?

این به نظر می رسد بعید است در نتیجه فشار افکار عمومی علیه اندرو.

وکلا رد این احتمال که اندرو می تواند اتهامات جنایی در آمریکا تا حدی به خاطر این اساسنامه محدودیت ها و تا حدودی به این دلیل او مسلما می توانست ایمنی به عنوان یک خارجی royal.

انگلیسی قانون به حساب گرفته شود بیش از حد: با توجه به مستقل در لندن اگر حکم صادر شده برای وادار شهادت او در ایالات متحده, او نمی خواهد بود موظف به رعایت مگر اینکه او به طور اتفاقی در آمریکا

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“اگر او تا به حال برگشتم به ایالات متحده خواهد بود که یکی از اولین چیزهایی است که من مطمئن هستم که بسیاری از وکلا از جمله من می خواهم به انجام” Allred گفت: رادیو بی بی سی در ماه ژانویه است.

همچنین بریتانیا شواهد عمل 1975 می گوید: “یک فرد نخواهد بود و مجبور … به هر گونه شواهد اگر انجام این کار خواهد بود مخاطره اندازد به امنیت بریتانیا است.” Indicting پسر ملکه خواهد به احتمال زیاد به سقوط به رده که.

چگونه اندرو می دانم که جفری اپستین?

با توجه به انگلیسی, رسانه های آنها شد دوستان برای بیش از دو دهه خود رابطه است که اغلب به عنوان شواهدی وجود دارد از اندرو ادعا قضاوت ضعیف.

گاردین گزارش داد که اندرو ملاقات اپستاین در 1990s پس از معرفی توسط ماکسول اپستین و کارمند در آن زمان است.

در سال 2011 اندرو همسر سابق سارا فرگوسن, دوشس یورک به او است که هنوز هم نزدیک اذعان کرد که اپستاین تا به حال یک بار قرض پول خود را به پرداخت بدهی های خود را. با توجه به تلگراف او عذرخواهی برای “gigantic خطا در قضاوت است.”

چگونه اندرو دانم ماکسول?

اندرو و ماکسول همچنین راه رفتن: در مصاحبه بی بی سی گفت او می دانست ماکسول زمانی که او در مقطع کارشناسی در آکسفورد در سال 1980 و بعد از آن او یک عنصر کلیدی در دوستی خود با اپستاین.

ماکسول در نهایت منجر لندن در جامعه اغلب تصویر در احزاب گالاس و سلطنتی رویدادهای اجتماعی از جمله با اندرو. او یک شهروند آمریکایی و جدید ساخته شده است و دوستان قدرتمند از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور سابق بیل کلینتون که عروسی دختر او با حضور در سال 2010.

اپستاین و ماکسول در تصویر شد با تهمت و او در حال حاضر همسر Melania در Mar-a-لاگو در سال 2000. در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه دلسوز کلمات ماکسول که او را ملاقات کرد “چندین بار” در پالم بیچ. “من فقط آرزو می کنم او به خوبی رک و پوست کنده” مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری گفتند.

فشار بر اندرو افزایش یافته است و با ماکسول بازداشت اما ماکسول یکی از دوستان سابق سرمایه گذاری های بانک به نام لورا گلدمن پیش بینی های متعدد انگلیسی, رسانه های ماکسول که هرگز روشن اندرو.

چگونه اتهامات علیه اندرو آمده به نور ؟

در اوایل 2015, Giuffre متهم اپستاین ماکسول و دیگران پرداخت او به عنوان یک نوجوان به بیماریهای خدمات اپستاین اندرو و برخی از اپستین دیگر غنی دوستان است.

او این ادعا را تکذیب کرد یقین توسط اندرو و کاخ باکینگهام زمانی که او به دنبال پیوستن به یک طرح دعوی در دادگاه واصل در فلوریدا علیه اپستین.

با این حال قاضی پرونده حکم داد که او ادعا می کند در مورد اندرو بودند “بی اهمیت و بی ربط” به او استدلال حقوقی در مورد پیوستن به طرح دعوی در دادگاه. او دستور داد که او ادعا می کند زده شود از رکورد.

چه اندرو و کاخ می گویند در زمان ؟

در نادر حرکت کاخ باکینگهام صادر سه به طور فزاینده ای قاطعانه اظهارات در اوایل ژانویه 2015 انکار است که اندرو رابطه جنسی داشته با Giuffre در هر زمان و یا با هر کس دیگری زیر سن قانونی.

و در یک نادرتر حرکت چند هفته بعد اندرو خود را صادر انکار زمانی که او به نظر می رسد در داووس سوئیس که در آن او میزبان فارسی دریافت.

“من فقط آرزو می کنم به تکرار و تاکید مجدد بر اظهارات که در حال حاضر شده است از طرف من توسط کاخ باکینگهام” اندرو گفت: با توجه به آسوشیتد پرس. او در ادامه گفت: “تمرکز من در کار من است.”

انگلیسی royals معمولا عمومی برای محکوم کردن اتهامات راه آمریکایی ها به طور معمول انجام دهد. بسیاری از زمان, سخنگویان کاخ حتی نمی زحمت به موضوع انکار در مورد سیل اتهامات, واقعی, مسخره یا تصور است.

اما این متفاوت بود: آن یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر اتهام بدتر از هر چیز دیگری است که پرتاب شده در royals.

اندرو گزارش شده است به گفته ملکه که او بی گناه است. و او همسر سابق سارا شروع به پریدن کرد به دفاع از او چند روز پس از اتهامات منتشر شده است.

“او بزرگترین مرد وجود دارد,” او گفت. “بهترین مرد در جهان است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmafruit party oynabuy stripe accountVan Escortcinsel sohbetkadıköy escortlarıinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisaviator sinyal hilesi