کالیفرنیا مدارس ممکن است بازگشایی این مدرسه در سال الاییواسدی آغاز می شود توزیع مواد غذایی

دولت مدارس دولتی به احتمال زیاد بسته باقی مانده از سال تحصیلی در پاسخ به افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس یک اختلال است که می تواند آموزش و پرورش از 6.1 میلیون دانش آموز و خانواده های آنها رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت.

“نمی توانم پیش بینی مدارس در حال رفتن به باز کردن در یک هفته. لطفا همین حالا پیش بینی می کنند در چند هفته” Newsom گفت: در طول یک بعد از ظهر روز رسانی در دولت coronavirus تلاش. “من می خواهم برنامه ریزی و فرض کنیم که آن را بعید است که بسیاری از این مدارس — چند اگر هر — باز خواهد شد قبل از تابستان ،

هوشیار اخبار مدرسه آمد و به عنوان بزرگتر عصری کالیفرنیا مواجه شده و حتی بیشتر محدودیت در حرکت است. نارنجی شهرستان صادر شده به منظور محدود کردن تمام مجامع عمومی بسته شدن میله که همین حالا در خدمت مواد غذایی و محدود کردن رستوران ها به بایگانی اطلاعات خدمات.

میلیون ها نفر دیگر در سراسر کشور از جمله کسانی که در پالم اسپرینگز و ساکرامنتو دستور داده شد به پناهگاه در محل شبیه به اعمال قوانین شنبه در سراسر منطقه خلیج است.

تبلیغات

این ویروس در حال حاضر ادعا 13 زندگی در کالیفرنیا است. دو مورد جدید مرگ و میر گزارش شده از سه شنبه — در Coachella Valley در شهرستان ریورساید و یک مرد در 50s خود را در شهرستان سانتا کلارا بود که بستری شده در مارس 9.

L. A. شهرستان اعلام کرد و آن را به حال 147 موارد تایید شده از coronavirus تا 53 از دوشنبه. همه گفت: بیش از 470 نفر در سراسر کالیفرنیا آزمایش مثبت برای ویروس.

کالیفرنیا مدارس هستند اما تعطیل — سختی برای کودکان و خانواده ها در یک وضعیت که در آن 60 ٪ از دانش آموزان کیفیت به صورت رایگان و یا ارزان قیمت میباشند زیرا آنها از اعضای خانواده های کم درآمد. در لس آنجلس مدارس دولتی تعداد است و حتی بالاتر در 80%; در کامپتون آن را در 83%; پومونا 89%.

در سراسر کشور بیش از نیمی از استانهای کشور بسته اند خود را به مدارس دولتی و یا آنها را دستور داد تا در روزهای آینده.

تبلیغات

K-12 مدرسه تعطیل می آیند در بالای گسترده اقدامات خصوصی کالج ها و دانشگاههای دولتی — از جمله بسیاری از دانشگاه کالیفرنیا به لغو کلاس های حضوری و آموزش آنلاین.

کنترل بیماری کارشناسان می گویند اقدامات تهاجمی به “صاف منحنی” و جلوگیری از گسترش سریع این کروناویروس جدید به احتمال زیاد به را حداقل هشت هفته — که تمدید تعطیلی مدارس تقریبا به پایان سال تحصیلی است.

دولت Supt. آموزش عمومی تونی Thurmond گفت: سه شنبه شب که Newsom نظر ارائه می دهد یک ارزیابی از سال تحصیلی آینده با بسته دانشگاه اما همانطور که در حال حاضر “هیچ اعلامیه که مدرسه است که بیش از سال است.” او گفت: مدارس باید به طور کامل آماده برای تغییر روش خود را از آموزش.

او افزود که مقامات هنوز در مورد پتانسیل گزینه گسترش مدرسه سال به تابستان است.

“ما در حال رفتن به می دانم که دقیقا همان چیزی است که ما نیاز به انجام این کار تا زمانی که ما یک حس چگونه این همه در حال رفتن به,” Thurmond گفت.

در چهارشنبه Thurmond منجر خواهد شد یک ایالت تماس برای رهبران منطقه به بررسی دولت جدید دستورالعمل در مورد چگونه به کار از جمله آموزش آنلاین و توزیع غذا.

Newsom اذعان به چالش کشیدن جاده جلوتر و گفت که تست استاندارد برگزار خواهد شد در این بهار. “ما فکر می کنم آن را کاملا نامناسب برای کودکان و نوجوانان به نگرانی” در مورد تست شده او گفت:. معلمان و دانش آموزان “در حال حاضر به اندازه کافی اضطراب است.”

Newsom می تواند لغو تست از طریق یک فرمان اجرایی دولت گفته اند ،

تبلیغات

او احساس نیاز به همه بگویم آنچه که او شده است گفت: به کودکان خود. “من نمی خواهم به شما را گمراه,” او گفت:. یکی از دختران خود را از دست رفته دوستان مدرسه اش در شب دوشنبه و او تا به حال به شکستن آن را به او:

“‘عسل, فکر نمی کنم مدارس در حال رفتن به دوباره باز کردن.’ و اگر من می توانم بگویم که من دختر و نه دختر خود بگویید که یا مردم پس من صادق بودن و یا درست به مردم این ایالت کالیفرنیا است.”

لیندا عزیزم-هاموند رئیس جمهور از هیئت دولت آموزش و پرورش قرار اختلال در چشم انداز است.

“ما به حال این نوع از خاموش شدن جامعه مدنی و یا مدارس از اسپانیایی آنفلوانزا در سال 1918” او گفت:. “این است که یک قرن پس ما شاهد چیزی شبیه به این. و در این مورد نیز تمام شهرستانها به حال نزدیک به پایین. پس قدر عظیم است.”

او گفت: این لحظه تماس برای خانواده ها و جوامع به تأمل در آنچه آنها نیاز دارند و بیشتر در مورد مراقبت.

“مدرسه یک چیز است اما آنها در حال رفتن به مردم از دست دادن شغل خود را,” او گفت:. “افرادی که نیاز به قادر به پرداخت اجاره افرادی که نیاز به قادر به خوردن و ما باید قادر به مراقبت از آن را به عنوان به خوبی.”

همه دست در دولت و بخش خصوصی گفت: “پله تا به کمک و یا ارائه راهنمایی” به مدارس مناطق, او گفت:. بخش خصوصی شده است کمک به با دسترسی باند پهن برای خانواده های کم درآمد ،

او اذعان کرد که آموزشی نابرابری بین فقیر و غنی می تواند تشدید در ابتدا توسط تعطیلی مدارس. اما او امیدوار است “خیلی بیشتر کودکان و نوجوانان در حال رفتن به دستگاه ها در خانه و محله در حال رفتن به پهنای باند است که آن را ندارد به خاطر همه کمک هایی که در آینده.”

تبلیغات

مدارس را به سرعت توسعه راه های جدید برای تدریس و یادگیری با استفاده از فناوری, او گفت:. “من فکر نمی کنم مدرسه خواهد رفت و برگشت به طور کامل راه آن در کشور است.”

دسترسی به غذا و تغذیه است که یکی دیگر از نگرانی های توزین در مدارس.

لس آنجلس متحد در این هفته بوده است ramping تا “گرفتن و رفتن” خدمات مواد غذایی برای کمک به تغذیه بیش از نیم میلیون کودک آواره از بسته شدن مدارس با توجه به شیوع کروناویروس. کودکان از فقیر و کم درآمد خانواده معمولا خود را دریافت روز هفته صبحانه و ناهار و در برخی موارد صرف شام در محوطه دانشگاه.

شروع در چهارشنبه والدین و دانش آموزان می توانید انتخاب کنید تا مواد غذایی در 60 سایت های پراکنده در سراسر کشور دومین منطقه مدرسه. یک لیست کامل و نقشه از مکان های در لس آنجلس و اطلاعات در مورد دیگر منابع منتشر شده در این منطقه سایت. تمام مکان های در حال راه اندازی برای هر دو درایو را از طریق راه رفتن-تا توزیع است.

داوطلبان ارائه خواهد شد تا دو وعده های غذایی بسته بندی شده برای هر نفر بین 7 صبح و ساعت 10 صبح هر مرکز توزیع خواهد شد که یک دست-ایستگاه شستشو و تجهیزات برای بررسی متوسط از کارگران است. چرا که کارگران از هم جدا هستند از کسانی که از دریافت مواد غذایی گفته مقامات آن نمی توان لازم برای انجام نمایش های بهداشتی برای کسانی که دریافت مواد غذایی است.

سازمان دهندگان نمی خواهید به مراکز توزیع خود را به یک بردار برای انتقال coronavirus به همین دلیل است که آنها نگران هستند در مورد چگونه مردم در خط به دریافت مواد غذایی است. هر خانواده خواسته خواهد شد که به حدود شش فوت از هم جدا به عنوان آنها در انتظار نوبت خود را.

هیچ پیشبرد ثبت نام مورد نیاز است بنابراین این منطقه نمی داند که چگونه بسیاری از مردم را نشان می دهد تا برای وعده های غذایی. مقامات می گویند که در حال حاضر آنها را مجبور 400,000 وعده های غذایی در دسترس در هر روز.

L. A. مدارس Supt. Austin Beutner گفت: هیچ کس می تواند تبدیل به دور از اینکه آیا یا نه آنها باید یک اتصال به سیستم مدرسه.

“قصد ما این است که برای خدمت به کودکان, اما اگر بزرگسالان بپرسید ما ارائه خواهد شد و ما قصد داریم برای خدمت به کسانی که در نیاز” Beutner. “این روز های عادی… هدف ما این است برای کمک به عنوان بسیاری از ما می توانیم.”

همانطور که برای آموزش معلمان در بسته ترین مدارس در حال تلاش برای ادامه آموزش از طریق آنلاین ترم و تمدید تکالیف. L. A. متحد نیز همکاری با PBS تازه ها به ارائه گسترده آموزشی برنامه نویسی.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti که صادر کرده است خود بی سابقه سفارشات بسته شدن میله ورزشگاه و ناهار خوری در رستوران ها گفت: فرماندار هشدار در تعطيلي مدرسه در آمد و به عنوان جای تعجب ندارد.

او همدردی با مشکلات بسیاری از خانواده ها روبرو هستند و او خود را ناگهان تبدیل به یک علم و علوم اجتماعی معلم در خانه برای دختر خود.

این شهر به دنبال بهترین شیوه های سراسر کشور و بالا و پایین کالیفرنیا برای دیدن آنچه که مهد کودک می تواند ارائه شده است. دسترسی پهن باند و توانایی برای ادامه یادگیری همه نگرانی او گفت: اما ملاحظات بهداشت باید باقی می ماند اهمیت است.

“ما می دانیم این خواهد بود که دوره های دشوار” او گفت: “اما ما می دانیم که دوست داشتنی ترین چیز شما می توانید برای کودک خود را به مطمئن شوید که آنها نمی رسید توسط COVID-19 که آنها نمی گسترش آن را به شما عزیزان است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر