کالیفرنیا آماده برای coronavirus افزایش در هفته پیش رو

لس آنجلس – کالیفرنیا تحمل یک آخر هفته از پا تا محدودیت ها با هدف نگه داشتن آنها در خانه تا آنجا که ممکن است در حالی که بیمارستان ها و مقامات بهداشت درهم یکشنبه به آماده کردن خود برای یک هفته است که می توانید ببینید می ترسید چشمگیر افزایش coronavirus موارد است.

تست میان دولت 40 میلیون نفر است افزایش قابل توجهی پس از یک شروع کند. مقامات هشدار داده اند افزایش خواهد با آن را به سرعت در حال گسترش تعداد موارد است. یک شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در بر داشت بیش از 5700 موارد در سطح ایالت و بیش از 120 مرگ و میر.

کالیفرنیا شد, جوراب زنانه ساقه بلند در هواکش و رفع منسوخ آنهایی که در انتظار یک کمبود در بیمارستان در روزهای آینده. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز شنبه گفت که دولت فدرال فرستاده 170 شکسته هواکش از ملی ذخایر. مهندسین در بلوم انرژی یک سلول سوخت ساز در سن خوزه, مسابقه شد به بازسازی هواکش و آنها را فرستاده به جنوب کالیفرنیا در روز دوشنبه.

در جنوب کالیفرنیا مردم نگه داشته بودند خاموش سواحل و پیاده روی مسیرهای پیاده روی است که به طور معمول می شده اند غرق بازدید کنندگان در طول این آخر هفته آفتابی. اقامت در خانه سفارش محدود مردم به همه اما ضروری در خارج فعالیت هایی مانند خرید مواد غذایی و از جمله تنها ورزش در فضای باز مانند پیاده روی و یا در حال اجرا در نزدیکی خانه که قرار نیست آنها را در عرض 6 فوت (1.8 متر) از شخص دیگری. مقامات بسته کالیفرنیا 280 پارک دولت به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه در روز یکشنبه با استناد به ازدحام بیش از حد.

“ما باید تمام Angelenos به احترام این دستورات بنابراین ما می تواند سرعت گسترش COVID-19” لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: در یک صدای جیر جیر. “انجام بخشی خود را. شهر خود را شمارش بر شما. زندگی ما بستگی دارد ماندن امن در خانه.”

در ضمن ابری drizzly آب و هوا در شمال کالیفرنیا ممکن است منجر به بسیاری از چوب به منظور. کسانی که اقدامات می تواند آزمایش می شود به زودی با گرم و خشک پیش بینی آب و هوا برای هفته آینده.

سان فرانسیسکو مترو و راه آهن نور سیستم بسته خواهد شد آغاز و تا روز دوشنبه با اتوبوس جایگزین راه آهن نور خدمات. راه آهن ridership کاهش یافته است بیش از 90% زمانی که شهر تقریبا به حرکت آمد.

نزدیک به 650 موارد گزارش شده توسط مقامات در شهرستان سانتا کلارا — کانون خلیج منطقه شیوع — روز یکشنبه بیش از دو برابر از این شهرستان در هفته گذشته. بیست و پنج نفر فوت کرده اند از COVID-19 در شهرستان است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

ارشد خانه در بربنک و یوکایپا گزارش سه مرگ و میر در این آخر هفته در پتانسیل شیوع است.

ورنون رابینسون یکی از گردشگاه عمومی مرکز مراقبت در Burbank, درگذشت, شنبه در بیمارستان پس از همسرش, Willa گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. 81 هزار نفر به آلزایمر و بیماری زمینه ای قلبی و ریوی در شرایط.

“این روشی نیست که من می خواستم او را به ترک اینجا” Willa رابینسون, 71, آسوشیتدپرس گفت. “او سزاوار تر است.”

الیزابت تایلر که نشان دهنده هر دو کمک امکانات زندگی به طور جداگانه به عنوان مشاور رسانه ای گفت: ساکنان دو نفر از COVID-19 در گردشگاه عمومی مرکز مراقبت. او گفت: پنج ساکنان دیگر و 10 نفر از کارکنان نیز قرارداد ویروس.

تایلر گفت: Burbank خانه سالمندان گرفته بود دو ساکنان که درگذشت به بیمارستان برای علائم است که معتقد بودند به مربوط به دیگر مسائل مربوط به سلامت. او گفت: هنگامی که تسهیلات آموخته مثبت تست های خانواده های ساکنان دیگر تماس گرفته شد.

بیشتر شرق در یوکایپا شهر مورد 53,000 در دامنه سن برناردینو کوه تایلر گفت: 89 سال زندگی می کردند که در سرو کوه پست حاد خانه سالمندان درگذشت از ویروس پنج شنبه.

San Bernardino County مقامات بهداشت عمومی گفت: 12 سالمندان ساکن در خانه باید آزمایش مثبت در شهرستان اولین خوشه COVID-19 شیوع.

سرپرست بهداشت و درمان شهرستان افسر دکتر ارین Gustafson در بیانیه ای گفت که مقامات مشغول به کار بودند به آزمون ساکنان و کارکنان در مرکز اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در زندگی و کار وجود دارد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

ایالات متحده تا به حال بیش از 130,000 عفونت و 2,300 مرگ و میر با توجه به آخرین شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند تعداد واقعی موارد است که تصور می شود قابل ملاحظه ای بالاتر به دلیل تست و کمبود خفیف بیماری است که رفته اند گزارش نشده.

دولت را بالا عفونی-بیماری متخصص یکشنبه هشدار داد که شیوع کروناویروس می تواند کشتن 100,000 تا 200,000 آمریکایی ها به عنوان smouldering نقاط در خانه های سالمندان و یک لیست در حال رشد از زده شهرستانها افزایش حس ترس در سراسر کشور است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ساخته شده وخیم پیش بینی مرگ و میر در سی ان ان اضافه کرد که میلیون ها نفر در ایالات متحده می تواند آلوده.

Willa رابینسون گفت: او آخرین بار او را دیدم شوهر سالم در 13 مارس — روز قبل از خانه سالمندان ممنوع بازدید کنندگان است. او به ارمغان آورد او را مورد علاقه او وعده غذایی پخته شده مرغ و سیر پوره سیب زمینی و هویج و چپ خود را با رسم وداع.

“من شما را دوست دارم” او به او گفت. “من شما را دوست دارم بیشتر،”

او نشسته در خارج از اتاق بیمارستان دوشنبه به مدت دو ساعت و تماشا از طریق پنجره های شیشه ای به عنوان او تلاش برای نفس کشیدن. “من فقط دعا کرد و از خدا خواست تا او را از بدبختی خود را,” او گفت:.

او در اوایل صبح روز پنج شنبه. در حال حاضر او باید سوگواری شوهرش از 55 سال به تنهایی در قرنطینه.

“هیچ کس می تواند به من,” او گفت:.

___

Nguyen گزارش از اوکلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im