کسب و کار سعی کنید به حرکت جهان Coronavirus محموله Pileup

بزرگنمایی این تصویر ظروف حمل و نقل انباشته شده در یک کشتی در کالیفرنیا بندر لس آنجلس. مارسیو خوزه س

توسط MINERALNEWS در 31 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

ظروف حمل و نقل انباشته شده در یک کشتی در کالیفرنیا بندر لس آنجلس. مارسیو خوزه سانچز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مارسیو خوزه سانچز/AP

حداقل یک بار در هفته بندر لس آنجلس راه اندازی یک هواپیمای بدون سرنشین بیش از آن گسترده تسهیلات. آن را می دهد مقامات بندر خوب دیدگاه به بررسی 7,500 هکتار و 43 مایل از آبراه را تشکیل می دهند که شلوغ ترین بندر کانتینری در شمال امریکا است.

در اوایل این ماه در بندر مدیر اجرایی ژن Seroka نمایش داده شده عکس از های اخیر به پرواز هواپیماهای بدون سرنشین نشان پشته از ظروف حمل و نقل در اسکله.

کالاهای مصرفی در حال ورود از چین و جاهای دیگر اما بسیاری است نه رسیدن به مقصد آن است.

"تقاضا کرد چون من و شما نیست در این فروشگاه هر روز" Seroka می گوید. "سفارشات که رفتن به فروشگاه هستند و کمتر از آنها به طور معمول خواهد بود."

به جای Seroka می گوید بسیاری از محموله های در حال نقل مکان به یک گسترده انبار و مرکز توزیع پیچیده در جنوب کالیفرنیا. "ما حدود 1% خالی ما بیش از 1.8 میلیارد فوت مربع انبارداری," او می گوید.

این یک سناریوی بازی در بسیاری از بنادر در ایالات متحده و بقیه جهان به عنوان coronavirus upends جهانی زنجیره تامین. فروشگاه های بزرگ و رسانه های خرده فروشی است که در دستور کالاهای مصرفی — از لباس برای قطعات خودرو — پیش از همه گیر در حال حاضر بسته است. اما کشتی کانتینر در حال حاضر در جریان است و در حال حاضر محموله هیچ جایی برای رفتن.

لارس جنسن بنیانگذار مستقر در کپنهاگ SeaIntelligence مشاوره می گوید: این محموله را اغلب در سمت چپ اسکله.

"اگر شما در هند برای مثال در یک دوره وجود دارد در اینجا که در آن حداقل 60 درصد از رانندگان کامیون بودند و نه در محل کار به دلیل آنها قرار داده شده است در قرنطینه" او می گوید. "بنابراین شما ممکن است در واقع ظرفیت حمل و نقل به آن حرکت می کند."

یا جنسن می گوید جدی وجود دارد مشکلات جریان نقدی مانند یک وارد کننده ورشکسته. "است که یک خطر بسیار واقعی در این روزها که بدیهی است که بدان معنی است که او را به رفتن به پایین آمدن به بندر به آن را انتخاب کنید," او می گوید.

جنسن می گوید دیگر واردکنندگان باید اجرا از فضای انبار.

این یک برگشت کامل از اواخر فوریه و اوایل ماه مارس زمانی که غرب وارد شدند و از جان گذشته برای دریافت کالا دوباره از چین بعد از کشور بسته شده بود پایین به دلیل coronavirus می گوید Shereen Zarkani جهانی سر از فروش برای حمل و نقل غول دانی.

"به محض این که چین شروع به باز کردن تا این که با عجله از مشتریان ما درخواست واقعا پیدا کردن راه هایی برای سرعت بخشیدن به زنجیره تامین," او می گوید.

سپس coronavirus گسترش به اروپا و آمریکا و جاهای دیگر.

"ناگهان همه کسانی که مشتریان در همان بودند که واقعا عجله برای دریافت محموله در ما شروع به داشتن کاملا متفاوت مکالمات در چگونه ما فروشگاه محموله," او می گوید.

واکنش یکی از چندین شرکت است که در حال حاضر ذخیره سازی تعداد زیادی از ظروف حمل و نقل در مراکز پراکنده در سراسر جهان.

"ما حدود پنج بزرگ آنهایی که در سراسر جهان در مالزی و یا در مراکش" Zarkani می گوید. "ما فروشگاه ما مشتریان محموله وجود دارد به طوری که [آن را] آماده هنگامی که تقاضا شروع به چیدن." که در آن نقطه مشتری می تواند تصمیم به آن کشتی به مقصد اصلی و یا به یک مکان جدید.

SeaIntelligence را جنسن می گوید دیگر شرکت های حمل و نقل مانند فرانسه متعلق به CMA CGM در حال تغییر مسیر به منظور کاهش سرعت حمل و نقل و صرفه جویی در پول در حال حاضر که قیمت نفت بسیار پایین است. آنها می توانند با گذر از کانال سوئز که در آن یک واحد حمل و نقل هزینه برای یک کشتی کانتینر می تواند هزینه نیم میلیون دلار او توضیح می دهد.

"به طور ناگهانی آن را حس می کند را به یک مسیر طولانی تمام راه را در سراسر آفریقا و استفاده از کانال سوئز" جنسن می گوید. "وجود دارد و ظاهرا بسیاری از واردکنندگان که واقعا ذهن باری که یک هفته به تاخیر افتاد."

معامله گران ممکن است مایل به صبر — حداقل تا زمانی که coronavirus همه گیر است و بیش از تقاضای مصرف کننده باز می گرداند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب