دانش آموزان سو دلتا پس از سوخت جت تخلیه بیش از وهیتیر دبیرستان

سه نفر از دانشجویان پیشگام دبیرستان در وایتیر باید طرح دعوی در دادگاه در برابر Delta Air Lines پس از یکی از آن

توسط MINERALNEWS در 28 بهمن 1398

سه نفر از دانشجویان پیشگام دبیرستان در وایتیر باید طرح دعوی در دادگاه در برابر Delta Air Lines پس از یکی از آن هواپیماها ریخته سوخت جت خود را بیش از پردیس و حومه لس آنجلس.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف دانش آموزان توسط دو شرکت های حقوقی است و دوم در برابر شرکت هواپیمایی پس Jan. 14 زمانی که دلتا پرواز 89 منتشر شد تا 15000 گالن سوخت جت بیش از شهرستانها و مدارس سراسر شهرستان.

این سه دانش آموز دچار آرایه ای از علائم مثل سوزش پوست تهوع و پریشانی عاطفی پس از آنها قرار گرفتند به سوخت جت با توجه به طرح دعوی در دادگاه. آنها متهم دلتا در حال غفلت هستند و به دنبال جبران پریشانی عاطفی و همچنین پزشکی و هزینه های وکیل.

یک نماینده برای Delta Air Lines نمی تواند نظر رسیده است. اما در بیانیه های قبلی به بار شرکت گفت: "ما عمیقا پشیمان تاثیر این حال ممکن بر شما و خانواده خود را. منظور ما آن را هنگامی که ما می گویند ما یک شرکت هواپیمایی رهبری ارزش های ما ... و ما همچنان به کار با رهبران جامعه برای کمک به کسانی که تحت تاثیر پرواز 89."

تبلیغات

شانگهای با ایران شده بود در هوا تنها برای چند دقیقه هنگامی که آن را به طور ناگهانی نوسان کردن دوره تبدیل شمالی بیش از اقیانوس آرام به سمت مالیبو. این jetliner در نهایت فرود اضطراری در فرودگاه بین المللی لس آنجلس فقط 25 دقیقه پس از برخاست اما قبل از ساخت اورژانس سوخت کمپرسی برای ریختن به وزن.

بسیاری از شهرستانها و مدارس تحت تاثیر سوخت جت تخلیه شد در جنوب شرقی L. A. شهرستان یک منطقه تقسیم 27 شهرستانها و unincorporated محله با بیشتر طبقه کارگر لاتین و جمعیت مهاجر. در میان مناطق برخورد شد و بخش هایی از جنوب لس آنجلس در جنوب دروازه داونی وهیتیر و کوداهی.

در مجموع 60 بيمار تحت درمان قرار گرفتند. بیست و فرزندان و 11 بزرگسالان از خیابان پارک مدرسه ابتدایی در کوداهی بودند برای درمان جراحات جزئی.

خشم بیش از سوخت تخلیه به یک سطح جدید هنگامی که آن را نشان داد که کنترل ترافیک هوایی تا به حال خواسته دلتا پرواز 89 اگر آن مورد نیاز را اضطراری سوخت کمپرسی تنها برای خلبان به کاهش آن و پس از آن کمتر از 20 دقیقه بعد از انتشار به عنوان سوخت پرواز ساخته شده راه خود را به سهل انگاری.

تبلیغات

خلبانان به ندرت تخلیه سوخت اما زمانی که آنها به طور معمول بیش از آب و یا در ارتفاعات بالاتر بنابراین سوخت می atomize و پراکنده قبل از آن بازدید زمین.

دلتا سوخت افت زده عصب در کوداهی کوچک طبقه کارگر و مهاجر در جامعه شده است که هیچ غریبه ای به مشکلات زیست محیطی. این شهرستان یکی از لس آنجلس کوچکترین اما متراکم ترین. در مورد 24,000 مردم به فشرده 1.2 کیلومتر مربع در امتداد باری-کامیون-خفه 710 آزادراه راهرو.

در سال 2015 زمانی که Exide باتری کارخانه بازیافت در نزدیکی شهر صنعتی ورنون بود تعطیل گردند و پس از آرسنیک و سرب به جنوب شرقی L. A. جوامع کوداهی یکی از کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار. هر چند این شهر دروغ نمی گوید در 1.7 مایل Exide پاکسازی منطقه نمونه خون از کودکان در کوداهی آزمایش مثبت برای مقادیر بالایی از سرب است.

بیست سال قبل از Jan. 14 دلتا سوخت تخلیه پارک خیابان دانش آموزان ابتدایی را دیدم مدرسه زمین متلاطم است. آن را تبدیل به مدرسه شده بود ساخته شده بر روی زباله های سمی. مقامات کشف شده زمین بازی شد آلوده به نفت است. برای هشت ماه دانش آموزان بودند bused به مدارس خارج از کوداهی.

روز پس از تخلیه سوخت چهار خیابان پارک معلمان در زمینه پرونده های حقوقی علیه این شرکت گفت: آنها رنج روحی و جسمی پریشانی چون خلبان را دنبال نمی کند پروتکل. سواحل جنوبی کیفیت هوا مدیریت منطقه نیز سیلی شرکت با اطلاع از تخلف و گفت که آن را می تواند به صورت مدنی مجازات ایجاد مزاحمت عمومی.

وکیل سه دانشجوی پیشگام در دبیرستان گفت: سوخت جت حادثه می توانست اجتناب شده بود که خلبان پس از پروتکل های مطرح شده و مسائل دیگر.

"دلتا و آن خدمه پرواز برای پرواز 89 تا به حال یک وظیفه به اطلاع کنترل ترافیک هوایی از هر گونه نیاز و یا به قصد تخلیه سوخت جت در طول پرواز و آگاه بودند یا باید آگاه بوده است که این هواپیما خیلی پایین با خیال راحت به تخلیه سوخت" متی McNicholas یک وکیل برای شاکیان گفت. "این حادثه به ارمغان می آورد به سوال که آیا این سهل انگاری به گسترش دلتا را در سیاست ها و پروتکل."

بار نویسنده کارکنان Alejandra ریس-Velarde کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن