بدن تصاویر و فیلم های منتشر شده از تیراندازی دست به دستبند, مرد

CHESTER, S. C. – پلیس در کارولینای جنوبی منتشر شد بدن دوربین تصویری از افسران ضرب تیراندازی یک دستبند سیاه و سفید مرد آنها گفته شد دارای حق اعمال یک تفنگ را در یک پارکینگ خارج شده.

آریان لمانت McCree 28 ساله به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در ماه نوامبر در خارج از چستر خارج شده است. او دست به دستبند در زمان تیراندازی پس از بازداشت به ظن افتاد. کارولینای جنوبی دادستانی کل گفت: در ماه مارس انتشار اخبار که افسران عمل کرده در دفاع از خود و که McCree کشیده تفنگ در پلیس به عنوان او در حال فرار از پلیس بازداشت.

پست و پیک گزارش شده که این ویدئو منتشر شده از رسانه های خبری نشان می دهد یک افسر با اسلحه خود را کشیده با نزدیک شدن به مظنون از سراسر پارکینگ. این ویدئو همچنین نشان می دهد ماموران بعد از برداشتن تفنگ از روی گمان ،

Mullins مک لئود چارلستون وکیل است که پرونده یک قتل غیر عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر اداره پلیس به نمایندگی از McCree خانواده است گفت: به هیچ وجه McCree می تواند هدف یک تفنگ در افسران با دست خود دستبند از پشت او را در روزنامه گزارش شده است.

پلیس و McCree خانواده به تفسیرهای مختلف از این ویدئو. تیراندازی مرگبار باعث تظاهرات در, South Carolina شهرستان.

در یک کنفرانس خبری در چستر در جمعه McCree خانواده حفظ این ویدئو نشان می دهد که دستبند به دست مرد بود نه یک تهدید به افسران روزنامه گزارش شده است. آنها با انتقاد از مسئولان انتظار بیش از شش ماه به انتشار این ویدئو.

چارلی Femi, McCree جد گرفت موضوع را با استفاده از زور پس از اتهام دزدی از مغازه حادثه است.

“اگر آن را درست است آن را به ارزش زندگی خود” Femi گفت.

چستر رئیس پلیس اریک ویلیامز گفت هرالد که این ویدئو را نشان می دهد افسر در زمان مناسب عمل است.

“من افسر در زمان عمل او چرا که او در مواجهه با یک تهدید قریب الوقوع” ویلیامز گفت. “وجود دارد یک اسلحه گرم در نمایش اشاره کرد و در او.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>