دادگاه فدرال دوباره بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن 'باقی می ماند در مکزیک' برنامه

بزرگنمایی این تصویر مهاجران تصویر در سپتامبر سال 2019 درخواست برای پناهندگی در ایالات متحده در یک چا

توسط MINERALNEWS در 10 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

مهاجران تصویر در سپتامبر سال 2019 درخواست برای پناهندگی در ایالات متحده در یک چادر دادگاه در لاردو, Texas. در Jan. 2 دولت ایالات متحده شروع به فرستادن پناه جویان به چیئوائوا, مکزیک به انتظار جلسات دادگاه خواهد شد که برنامه ریزی شده حدود 350 مایل دور در خوارز, مکزیک. اریک گی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اریک گی/AP

به روز شده در 6:15 p. m. ET

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در کالیفرنیا را مسدود کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "باقی می ماند در مکزیک" برنامه برخورد یک ضربه به رئيس جمهور در بحث سیاست نیاز به پناهجویان به صبر در مکزیک برای روز خود را در ایالات متحده دادگاه مهاجرت.

این مدار نهم دادگاه تجدید نظر حکم داد 2 به 1 در روز جمعه به رعایت پایین تر-دادگاه دستور در این برنامه همچنین به عنوان شناخته شده مهاجر حفاظت پروتکل یا MPP. قضات گفت: سیاست "نامعتبر است در تمامیت خود را به دلیل تناقض با" فدرال پناهندگی قانون است.

"باید امر به معروف تمامیت" قضات اضافه شده است.

حدود 60000 مهاجران عمدتا از آمریکای مرکزی شده اند مجبور به صبر در مکزیک شهرهای مرزی اغلب در خطرناک و کثیف شرایط به عنوان برنامه های کاربردی به آرامی پردازش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در نظر گرفته شده این برنامه یک "تغییر بازی" در تلاش خود را برای پایان دادن به آنچه به آنها تماس بگیرید "گرفتن و انتشار است." آنها گفتند که عمل مجاز مهاجران برای ورود به آمریکا و اقامت غیر قانونی توسط اجتناب از مقامات.

مقامات همچنین اعتبار این برنامه به شدت با کاهش تعداد مهاجران پس از رسیدن به مرز جنوبی پس از آن به اثر رفت.

این طرح دعوی در دادگاه از نوآوری های قانون, آزمایشگاه v. Wolf, واصل شد با نوآوری های قانون, آزمایشگاه مرکزی آمریکا مرکز منابع از شمال کالیفرنیا و چهار سازمان های دیگر به نمایندگی از 11 متقاضیان پناهندگی که فرستاده شد به مکزیک صبر کنید.

جداگانه حکم دادگاه در شرق خلیج پناهگاه میثاق v. تهمت همچنین تایید کرد یک بلوک در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای محدود کردن برنامه های کاربردی پناهندگی به بنادر از ورود.

ACLU وکیل جودی Rabinovitz که استدلال درخواست تجدید نظر در برابر MPP گفت: "دادگاه با زور و اجبار را رد کرده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا که می تواند رشته پناهجویان در مکزیک و موضوع آنها را به خطر بزرگ است. آن زمان برای دولت به دنبال قانون و جلوگیری از قرار دادن پناهجویان در راه آسیب است."

مهاجرت طرفداران حقوق استدلال می کنند که مجبور آسیب پذیر پناهجویان به صبر موقت در اغلب موقت, پناهگاه, در معرض آنها را به حتی بیشتر خشونت از آن است که آنها در حال تلاش برای فرار. حقوق بشر را مستند کرده است بیش از 600 جرایم خشونت آمیز و حداقل یک قتل علیه مهاجران در این برنامه است.

استدلال تحت تأثیر دو تا از سه قاضی در پانل که مشخص شد که اثرات MPP "سرسام آور است" و اضافه کرد که برنامه "اجرا می شود گرفتار" موجود پناهندگی قوانین آن دولت است که "یک مستند نشده مهاجران ممکن است برای درخواست پناهندگی زمانی که او 'حضور فیزیکی در ایالات متحده (که آیا یا نه در یک پورت تعیین شده از ورود).'"

ممکن است حکم نهم مدار اجازه MPP به راه اندازی مجدد پس از اولیه حکم یک قاضی فدرال به حال متوقف برنامه است.

در ضمن به عنوان پناه جویان در حال پردازش در چادر موقت دادگاه در امتداد مرز قضات اعطای کمتری ادعای پناهندگی از دادگاه دیگر. از نوامبر سال 2019 فقط 117 مهاجران اعطا شده بود حفاظت از دهها هزار نفر از متقاضیان با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط TRAC مهاجرت پروژه در دانشگاه سیراکوس. که میزان موفقیت کمتر از 1%.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب