دو حزبی Coronavirus نجات مالی معامله کسانی کنگره

بزرگنمایی این تصویر

در این تصویر از ویدئو رهبر اقلیت سنا چاک شومر صحبت می کند در طبقه سنا در روز شنبه. سنا تلویزیون از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سنا تلویزیون از طریق AP

فشار تشدید برای کنگره به تصویب اقتصادی بی سابقه ای بسته امداد است که ارائه خواهد شد کمک به هر پله از اقتصاد ایالات متحده پس از مذاکرات دو حزبی سقوط یکشنبه بیش دموکراتیک اعتراض.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., خروشان در برابر دموکرات ها در کف دوشنبه جلوتر از دیگری دور از رویه آزمون آرا. “چرا دموکرات ها filibustering این لایحه دو حزبی آنها کمک نوشتن ؟ مناسب سوال بپرسید صبح امروز به عنوان کشور منتظر ما,” او گفت:.

مک کانل متهم دموکرات به رهبری رهبر اقلیت چاک شومر D-n. y. از بازی با اقتصاد پس از دموکرات ها مسدود رویه رای در یک پوسته لایحه است که به سرعت نزدیک شدن متناوب 2 تریلیون دلار برچسب قیمت.

شومر مقابله در طبقه سنا که روز شنبه مذاکرات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بارور و می تواند منجر به یک توافق به عنوان اوایل به عنوان امروز است. “ما بسیار نزدیک به رسیدن به یک توافق” شومر گفت: رویه آرا “بی ربط” به مذاکرات در حال انجام. شومر گفت که هنگامی که یک معامله رسیده بود و دموکرات نمی خواهد شی برای تسریع در نظر گرفتن چه مقدار خواهد شد به یکی از مهیج ترین تلاش های نجات مالی در تاریخ آمریکا است.

در حالی که وجود دارد این است که اجماع عمومی بر روی کلید مفاد این بسته از جمله کسب و کار کوچک وام تضمین مستقیم و پرداخت نقدی دموکرات ها می خواهند شرایط بیشتر قرار داده شده در بودجه برای کمک به شرکت های بزرگ به اطمینان حاصل شود مثلا پول می رود به محافظت از کارگران شغل و نه سهام buybacks به نفع سهامداران است.

دموکرات ها نیز درخواست پول بیشتر برای بیمارستان ها و سخاوتمندانه تر مزایای بیکاری برای گذاشته شدن کارگران — پیشنهاد است که اگر شامل خواهد بالون هزینه بسته بندی و حتی بیشتر.

جمهوری خواهان با انتقاد دموکرات ها برای “تاریخ و زمان آخرین دقیقه مطالبات” که آنها را به عنوان مهم نیست به بحران در دست مانند جدید قدرت چانه زنی جمعی برای اتحادیه های افزایش سوخت و تولید گازهای گلخانه ای استاندارد برای شرکت های هواپیمایی و گسترش باد و انرژی خورشیدی اعتبار مالیاتی.

مک کانل استدلال کرد که دموکرات ها بودند تبدیل این لایحه به “جناح چپ قسمت از سوپر مارکت رفت و برگشت.”

شومر به خبرنگاران گفت: اوایل صبح روز دوشنبه که دموکرات ها از دیدن این لایحه به عنوان بهترین فرصت خود را به ارائه کمک. “این لایحه در حال رفتن به تحت تاثیر قرار این کشور و زندگی آمریکایی ها نه فقط برای چند روز آینده اما در چند ماه آینده و سال — بنابراین ما باید مطمئن شوید که آن را خوب است,” او گفت:.

در حالی که تنش ها بین مک کانل و شومر بالا هستند Mnuchin شده یک شرکت فعال در مذاکرات صحبت و دیدار با دموکرات ها در تمام طول روز جمعه و اوایل صبح روز دوشنبه ساعت.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا قصد معرفی یک counterproposal در خانه در روز دوشنبه بعد از ظهر. این معلوم نیست که آیا پلوسی حرکت یک تاکتیک فشار بر سنا برای رسیدن به یک معامله یا تعهد شرکت برای حرکت به یک خانه بیل. حرکت رو به جلو در رقابت قانون می تواند تاخیر در مذاکرات به طور قابل توجهی.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., قبلا اعلام کرد که او نمی خواهد reconvene قانونگذاران در واشنگتن تا زمانی که وجود دارد مهم قانون را به رای دادن در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

همانطور که بیشتر نمایندگان مجلس با تست مثبت برای این ویروس و حتی بیشتر از خود قرنطینه ممکن است قرار گرفتن در معرض کنگره خود مسابقه یک ساعت به تصویب یک لایحه و به احتمال زیاد زنگ تفریح برای حداقل چند هفته. در حالی که برخی از نمایندگان مجلس همچنان به تماس با اجازه می دهد از راه دور رای گیری در مجلس نمایندگان و سنا هر دو پلوسی و مک کانل باقی می ماند و مقاوم در برابر این ایده که هرگز قبل از انجام شده است که نیاز به رای به تغییر قوانین از هر دو اتاق و می تواند به صورت اساسی چالش است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر