دعوا و انزوا: فدرال می گویند SC محافظت نمی کند جوان زندانی

کلمبیا, S. C. - کارولینای جنوبی, نوجوان, زندان, نقض حقوق مدنی از آن جوان زندانی با عدم محافظت از آنها را از دع

توسط MINERALNEWS در 17 بهمن 1398

کلمبیا, S. C. - کارولینای جنوبی, نوجوان, زندان, نقض حقوق مدنی از آن جوان زندانی با عدم محافظت از آنها را از دعوا و آنها را وادار به صرف روز یا هفته در انزوا به صورت جزئی جرائم و عدم دریافت آنها سلامت روانی هنگامی که آنها را تهدید به آسیب رساندن یا کشتن خود بازرسان فدرال گفت.

وزارت دادگستری ایالات متحده دستور داد کارولینای جنوبی, نوجوان مقامات زندان برای شروع ساخت هفت تغییرات در بخش نوجوانان عدالت در کمتر از دو ماه و یا در صورت طرح دعوی در دادگاه با توجه به گزارش آژانس فدرال حقوق مدنی Division منتشر شد چهارشنبه.

در 11 ماه منتهی به ماه مه گذشته وزارت Juvenile Justice گزارش 134 دعوا و 71 ضرب و جرح در زندان جمعیت بیش از 100 زندانی. این گزارش گفت: 99 صدمات گزارش شده و یا زندانی صدمه به طور متوسط هر روز سوم.

دولت فدرال شکایت کرد کارولینای جنوبی بیش از شرایط در آن نوجوانان زندانها در 1990s و دولت نمی متقاعد کردن مقامات که شرایط بهبود یافته بود تا 2003.

این گزارش در ستایش این گروه از نوجوانان عدالت برای کار با مقامات فدرال به عنوان آنها بررسی مشکلات. DJJ مدیر فردی Pough نمی کنید این گزارش تا اواخر بعد از ظهر چهارشنبه و برنامه ریزی شده به بحث در مورد آن پنج شنبه, آژانس, سخنگوی Jarid Munsch گفت.

قبل از این گزارش صادر شد Pough خواسته برای بیش از 23 میلیون دلار در پول اضافی در بودجه سال آینده برای سازمان برای افزایش حقوق نوسازی زندان و ارتقاء دوربین های امنیتی.

برخی از تغییرات بسیار ساده است. فدرال محققان کارولینای جنوبی مقامات ارسال نوجوانان زندانیان به انزوا جزئی جرائم مانند استفاده از ناسزا خالکوبی زندانی دیگری با یک به طور منظم جوهر قلم و یا کارت های بازی.

جداسازی سلول ها تقریبا تمام بتن با یک پنجره کوچک بیش از رنگ پس زندانی نمی تواند خارج است. زندانیان ماندن در داخل جداسازی سلول 23 ساعت در روز و دسترسی کمی به آموزش و پرورش و یا دیگر برنامه های فدرال و مقامات گفت.

"همه چیز در اتاق ساخته شده از بتن و فولاد جراحی درب ارائه ورودی در داخل و خارج از سلول و درب تنها دارای یک اسلات برای افسر به اسلاید یک سینی غذا به جوانان و برقراری ارتباط با آنها" وزارت دادگستری نوشت: در گزارش آن است.

این گزارش می پرسد کارولینای جنوبی مقامات برای جلوگیری از اعزام زندانیان به انزوا جزئی سوء رفتار و ایجاد سرد کردن اتاق به عنوان یک کوتاه مدت گزینه ای را برای زندانیان به جمعیت عمومی است.

این گزارش همچنین گفت: دولت باید به منظور توسعه یک سیستم غربالگری برای پیدا کردن نوجوانان بیشتر در معرض خطر حمله در زندان و ایجاد یک ویژه واحد مسکن برای آنها با همان تحصیلات و فرصت های دیگر.

کارولینای جنوبی اصلی زندان نوجوان در کلمبیا نیز ضعیف طراحی شده چون نگهبانان نمی بینم کل واحد در یک زمان و زندانیان آشنا هستند با شکاف در هر دو نزد نگهبانان و دوربین های مدار بسته.

"مثلا یک حادثه تصویری نشان داد که چندین جوانان تعقیب یکی دیگر از جوانان به منطقه خواب در دورترین پایان غلاف. ظاهرا افسر نمی تواند ببینید که جوانان مبارزه شد چرا که او دخالت ندارد تا زمانی که همه از جوانان در غلاف شلوغ در اطراف منطقه" در این گزارش است.

این گزارش همچنین خواستار کارولینای جنوبی برای آموزش ماموران خود را در اطفال زندان. بسیاری نمی دانند که راه مناسب برای جلوگیری از نوجوانان است.

نیروی انسانی در دولت نوجوانان زندانها نیاز به بهبود به عنوان به خوبی. از سپتامبر سال 2017 به مارس 2019 سیستم از دست 63 کارکنان حتی اگر زندانی جمعیت کمی افزایش یافت.

کارولینای جنوبی, نوجوان مقامات زندان نیز نیاز به مراقبت بهتر از زندانیان که تهدید به خودکشی یا آسیب به خود در این گزارش گفت:.

در حال حاضر آن دسته از زندانیان اغلب فرستاده به انزوا اما با توجه به بدون سلامت روان درمان. این گزارش نشان می دهد کسانی که زندانیان را به یک بیمارستان روانی برای کمک به.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

به دنبال جفری کالینز در توییتر در https://twitter.com/JSCollinsAPtinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im