شود: در امریکا: "ما باید یک جایی در این دنیا بیش از حد'

بزرگنمایی این تصویر در پاسخ به چند با مشخصات بالا و میر ناشی از آمریکایی های آفریقایی تبار در ماه ها

توسط MINERALNEWS در 16 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

در پاسخ به چند با مشخصات بالا و میر ناشی از آمریکایی های آفریقایی تبار در ماه های اخیر برخی از مردم می گویند که به اندازه کافی به اندازه کافی است. در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: مایکل مارتین تونس Burks سام تایلر, الکساندر Pittman برگرد. کارول توماس Cissel براندون وینستون دانا Ghanney و مارک ترنر. NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
NPR

یادداشت سردبیر: NPR خواهد بود در ادامه این گفتگو در مورد سیاه بودن در آمریکا, آنلاین و در هوا.

به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر کشور در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس سیاه آمریکایی ها توصیف و ترس و خشم و خستگی غم انگیز در مورد قتل که در حال تبدیل شدن بیش از حد آشنا.

"من احساس درماندگی. کاملا درمانده گفت: Jason الینگتون از, اتحادیه اروپا, N. J., "سیاه و سفید از مردم برای نسل بوده است یادآوری جهان است که ما به عنوان یک مردم ماده — از طریق تظاهرات sit-ins, تحریم و مانند آن. ما سعی کردیم به طور مسالمت آمیز در تلاش است. اما به عنوان سفید برتری ما را به یاد خود اهمیت — ارتباط خود را — همراه با یک دوز سالم از خشونت مطلق و بی احترامی برای مردم رنگ مثل من."

برای بیش از یک هفته ده ها هزار نفر از مردم فشار می آوردند شهرستانها در سراسر کشور صحنه تظاهرات. این تظاهرات باعث شد از مرگ 46 ساله جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود. فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت در حالی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

این تظاهرات همچنین منعکس کننده خشم بیش از این تیراندازی به مرگ 25 ساله Ahmaud Arbery در حالی که او در دویدن از طریق یک Glynn County, Ga., محله در ماه فوریه است. سه نفر بازداشت شده در ارتباط با مرگ او بود که در ویدئو. تنش همچنین هایش در پاسخ به مرگ Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در آپارتمان او توسط پلیس در Louisville, Ky., در ماه مارس است.

Jason الینگتون 41 ساله , بازاریابی حرفه ای می گوید که او عصبانی است — و همچنین احساس درماندگی. Jason اللینگتن پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Jason اللینگتن

برخی از اعتراضات را تبدیل به خشونت خدشه دار غارت و درگیری با پلیس و شماری بازداشت و چند تن از مقامات دولت تصویب کرده اند حکومت. در این میان COVID-19 همه گیر است که دیده می شود یک تناسب تعداد مرگ و میر در میان آمریکایی های آفریقایی تبار تشدید چالش ها در این زمان نامشخص برای مردم اغلب نژادی برفلد و مظلوم.

شهرستانها در حال سوختن است. نه فقط با آتش سوزی اما با خشم.

سیاه مردم می گویند آنها نا امید. ترس. خسته.

"من قصد ندارم به دروغ — من عصبانی هستم" گفت: الینگتون 41 ساله, بازاریابی حرفه ای است که دارای 10-year-old daughter. "به عنوان یک مرد سیاه پوست در امریکا آن است که در حال حاضر به اندازه کافی سخت است که ما باید به مبارزه در درون خودمان برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر است اما وجود دارد تعداد بی شماری از نیروهای مشغول به کار در خارج از خودمان که همچنین کاری علیه ما شده اند و برای نسل."

اللینگتن یکی از نزدیک به 200 نفر که با NPR آنچه آن را مانند به سیاه و سفید در آمریکا در حال حاضر.

نیکلاس گیبس بهار تگزاس است به خصوص در مورد دو کودک فرزندان در حال رشد است.

"به سیاه و سفید در آمریکا شما باید برای تحمل و سفید برتری. شما را به ترس از پلیس. به آمریکا شما باید لوکس و گفت: "آنها باید پیروی!' به سیاه و سفید در آمریکا شما باید به امید کسی ثبت انطباق خود را از آنجا که شما دیگر ممکن است در اطراف برای دفاع از خود" 39 ساله گفت.

الکساندر پیتمن که زندگی در فورت لادردیل فلوریدا., گفت: وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب در یک صورت روزانه در مورد هر گونه تماس با پلیس حتی اگر شما در حال انجام چیزی اشتباه و یا غیر قانونی, چون شما می دانید آن را تشدید می تواند خارج از کنترل است.

"یک مرد سیاه پوست در امریکا شما می دانید که شما زندگی می کنند با مجموعه ای متفاوت از قوانین" پیتمن گفت.

او بازگو آنچه اتفاق افتاده است به او چند سال پیش زمانی که او فقط می خواهم به هالیوود نقل مکان کرد, Fla., و بیرون رفت و یک شب به پیاده روی سگ خود را Marley.

"من مواجه شد با چندین هالیوود افسران پلیس. من هم زندان و بازداشت قبل از اینکه اجازه رفتن" 32 ساله گفت:, و اضافه کرد که هیچ اتهامات عنوان شده علیه او.

به عنوان پدر به پسر 4 ساله و یک معلم مدرسه دولتی پیتمن گفت: او تلاش می کند به مکالمات واقعی با مادر در مورد نقش آن مسابقه بازی های برگزار شده است در ایالات متحده در طول تاریخ و امروز.

"این سخت است چرا که در یک دست من باور نمی کنم در شورش غارت و خشونت اما از سوی دیگر هنگامی که به اندازه کافی به اندازه کافی است ؟ ما نیاز واقعی و ملموس پلیس اصلاحات در سطح ملی و است که تا حد زیادی نادیده گرفته شده است."

برگرد. کارول توماس Cissel می گوید که در آمریکا در مورد بازی بخشی خود را برای کمک به کاهش نابرابری نژادی. یکتاپرست یاران مرکز شهرستان پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
یکتاپرست یاران مرکز شهرستان

بسیاری از مادران سیاه در امریکا ابراز نگرانی درباره پسران و مردان در زندگی خود.

"من خسته از زندگی در یک حالت ثابت از اضطراب و ترس چون من سیاه و سفید و قهوه ای در زندگی من: من پسر برادران و دوستان و نوه پسر و پدر. من استخوان خسته موجود در یک سیستم است که می گوید من هر روز لعنتی که من و مردم من مهم نیست گفت:" برگرد. کارول توماس Cissel از State College, Pa.

یک مادر وزیر و مادر بزرگ Cissel گفت: "DNA را ادامه خواهد داد به فریاد در عذاب" به دلیل سیاه و سفید مردان و پسران امن نیست در امریکا است.

"من سعی خواهد کرد به نگه داشتن درد و روح زخم من مردم. من به سوگواری زیرا من می دانم که خواسته کلمات و یا آداب و رسوم را حفظ پسرم و نوه زنده است."

جامی Vassar یک زن 34 ساله نسل چهارم نظامی کهنه از آبردین, N. C., می تواند مربوط. به عنوان یک مادر دو نوجوان فرزندان او نگرانی خود را در مورد خوب بودن و تلاش می کند تا به نگه داشتن آنها را دید.

"آنها من غول مهربان اما آنها بزرگ سیاه و سفید پسر و من باید به آنها یادآوری می کنند که دنیا را نمی بینم آنها را به عنوان بچه ها و وجود خطر واقعی فقط برای موجود" او گفت:.

Vassar گفت: اگر چه او می آید از یک خانواده افتخار آمریکایی ها که به رخ کشیدن یک خط طولانی از خدمت به کشور جهان آنها را می بیند به عنوان سیاه و سفید ، فقط در هفته گذشته در حالی که رانندگی با پسر جوان او گفت: او ابراز نگرانی در مورد کشیده شدن. او به گرفتن گواهینامه رانندگی خود را به زودی.

"من تا به حال به او بگویید من می ترسم که من کشیده. خانواده من خدمت کرده است در هر جنگ پس از جنگ جهانی اول خدمت آنها قبل از آمریکایی های آفریقایی تبار می تواند رای و ما همچنان به خدمت حتی اگر ما همیشه به عنوان دیده می شود برابر است. آن لطمه می زند," او گفت:.

یکی دیگر از مادر ادیت جنینگز از Holyoke, Mass., گفت: او بیش از حد نگرانی در مورد او دو پسر بزرگسال. هفته گذشته در غیر منتظره ای خوشبو روز بهار در انگلستان در حالی که رانندگی را از طریق یک منطقه کوچک با یکی از آنها متوجه دو جوان مردان سفید ایستاده با دوچرخه خود را به خندیدن و صحبت کردن با یکدیگر.

"پسر من که 28 سال سن دارد و در حال حاضر یک پدر از پسر خود را گفت:" باید آن را به خوبی برای از خواب بیدار در صبح و احساس امنیت نمی شود ترس به بیرون رفتن و انجام آنچه شما باید انجام دهید برای به روز به اویختن با دوستان خود و نه ترس از پلیس. من تعجب می کنم آنچه که دوست دارید.' وقتی که من شنیده ام که من تقریبا در اشک" جنینگز گفت.

پس از رشد در 1960s و 70s و به خاطر سپردن یک داستان مادر او گفت: در مورد تماشای Ku Klux Klan سوزاندن صلیب در حیاط جنینگز گفت که او هرگز انتظار می رود که برای مقابله با چنین نژادی مسائل هنگامی که او تا به حال بچه های خود.

"در حال حاضر در اینجا ما در قرن 21 و من 2 ماهه نوه و من تعجب می کنم اگر او به عنوان یک جوان سیاه پوست را برای زنده ماندن در امریکا است. من احساس می کنم مانند مردان و زنان سیاه گونه در معرض خطر هستند در اینجا در امریکا است. این چیزی است که آن را مانند بودن در امریکا در حال حاضر!"

بزرگنمایی این تصویر

معترضان در میامی برگزار علائم در طول یک تظاهرات روز شنبه در واکنش به مرگ های اخیر جورج فلوید. ریکاردو Arduengo/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ریکاردو Arduengo/خبرگزاری گتی ایماژ

دانا Ghanney از بروکلین, n. y. رشد در طول همان دوره به عنوان جنینگز. او به یاد می آورد سفید مردان ایستاده در گوشه و خواستار N-کلمه به عنوان او گذشت.

"همه شما تا به حال به یک فرد از رنگ احساس نفرت هنگامی که شما در نزدیکی یک مرد سفید پوست. احساس ترس و ظلم و ستم بودن را دوست نداشتند و هیچ حقوق و ترس از کشته شدن با یک دروغ انتهایی پشت, مرگ," او گفت:.

مادران دیگر به اشتراک گذاشته شده خود را به نگرانی که هیچ چیز تغییر خواهد کرد.

"مردم خسته از خالی تظاهرات که موفق به ارائه را تغییر دهید. برخی از مراقبت بیشتر در مورد سگ از زندگی سیاه و قهوه ای مردم در امریکا گفت:" نیکول سبز ملبورن فلوریدا., که گفت: خاطرات دوران کودکی او را با بستگان کشیده شدن بیش از و یا مورد آزار و اذیت توسط پلیس.

رایگان براونینگ گفت: وضعیت در این کشور بسیار مأیوس کننده است به خصوص برای کسی که دچار اضطراب و افسردگی است.

"به عنوان یک مادر تنها از سه و آتلانتا, مادری, من, عصبانی, وحشت, ترس, صدمه دیده و مضطرب است. در حالی که من نمی پوشی تخریب بسیاری از کسب و کار اینجا را در آتلانتا من از دست داده اند نگرانی به مراقبت."

دیگران گفته شود: در امریکا می تواند احساس بودن در جنگ است.

"من به تازگی خریداری دو اسلحه و برنامه ریزی در خرید بیشتر" گفت: 62 ساله بروس Tomlin از آلبوکرک M. N.

Tomlin گفت که او در برخورد با بسیاری از تنش نژادی زندگی برای بیش از سه دهه در تگزاس است. در حالی که او می گوید آلبوکرک متفاوت است او اغلب از دولت به عنوان یک راننده کامیون. پس از تماشای فیلم از Arbery ضربه بودن او گفت که او می خواهد قادر به دفاع از خود است.

"من احساس می کنم هر فرد از رنگ در امریکا باید مسلح شود. من احساس می کنم که دولت فعلی و 1% در حال هدایت ما را به یک جنگ داخلی," او گفت:. "من هم احساس می کنم که این فصل باز در مردان در خاص است. مردم از رنگ در حال حذف شدن توسط پلیس و بیماری است. من طرح مبارزه تا پایان."

مایکل مارتین شیکاگو گفت که او احساس می کند مانند وجود دارد هیچ چیز او می تواند به محافظت از خود و خانواده اش.

"ما نمی تواند به دویدن بدون هیچ گونه نگرانی در مورد بدهی های ما نمی تواند به تماشای پرنده بدون داشتن پلیس به نام ما. فرزندان ما نمی توانید بیرون بروید و بازی بدون ما هیچ گونه نگرانی در مورد آنها را به ضرب گلوله کشته و با برچسب 'مظنون است.' ما نمی توانیم خواب های خود ما را تخت و بدون در حال اجرا," او گفت:. "همان حقوق و حمایت های که ما سفید همسالان در حال فراهم نیست فراهم شده به ما. ما نمی توانیم خودمان بازو بدون نشاندار اراذل و اوباش و کشته شد."

برخی از مردم احساس تضاد. درمانده است. دوسوگرا. ذهنی خشک شده است.

"آخرین شب گریه کردم به شریک زندگی من گفت:" گلن اسمیت از بروکلین, n. y. "گریه کردم چون من متوجه شدم که چگونه افتخار من به عنوان یک آمریکایی نیویورکر و Brooklynite. گریه کردم چرا که در آن احساس غرور و افتخار من در مواجهه با احساسات تناقض است. چرا پلیس به طرز وحشیانه ای به قتل مردم که شبیه من است؟"

شاین Amaya از Woodbridge, Va., گفت: پلیس-درگیر مرگ و میر دیگر او تعجب.

"آنها به بخشی از زندگی عادی در حال حاضر که من احساس می کنم کمی حساسیت. من هنوز هم به ادامه سعی کنید برای قرار دادن صورت شجاع در حالی که احساس خشم ناراحت مضطرب و خسته. آن بوده است مثل این تمام زندگی من," او گفت:. "ما آموخته بودند در سن جوانی به خودمان را به نظر می رسد کمتر تهدید و برای همیشه دست ما است. آن را خسته کننده در تلاش برای زندگی خود را در حالی که دائما در ترس از کسی تیراندازی شما را متهم و یا شما چیزی است که شما انجام نمی."

Waddell آهوجا از ایندیاناپولیس که به تازگی فارغ التحصیل شده و با مدرک کارشناسی ارشد خود را در کار اجتماعی گفت: "سلامت روان از سیاه پوستان در طول این زمان شکننده است. من می دانم که مال من است. COVID نژادپرستی و فقر به نام چند. چگونه می توانم تمایل به سلامت روان از سیاه پوستان در طول این زمان؟"

هنوز هم در میان این هزاران احساسات بیان شده توسط سیاه و سفید آمریکایی, برخی صحبت از امید.

Cissel وزیر از پنسیلوانیا گفت که برای "همه مردم من به امن نژادپرستانه و پود این کشور باید به خرد کن پاره پاره و rewoven."

او را آماده برای انجام بخشی خود را.

"من نور یک شمع امید آن شکوفه به ثابت شعله صلح و گفتن این کلمات با صدای بلند:" ما گنجانده شده است. ما تعلق دارند. ما اینجا هستیم.' برای درست مثل شما — حق با نخستزادگی ما یک جایی در این دنیا بیش از حد."

NPR می خواهم به شنیدن در مورد واکنش خود را به این حوادث و تجربه شخصی خود را به عنوان یک فرد سیاه و سفید در آمریکا است. لطفا به اشتراک گذاری داستان خود را در اینجا و یا در فرم زیر و یک خبرنگار ممکن است با شما تماس.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن