آسیا امروز: شیوع در شمال غربی چین به 2 شهر

پکن - چین آخرین coronavirus شیوع گسترش یافته به دومین شهرستان در شمال غربی منطقه سین کیانگ.یکی از این 17 مورد

توسط MINERALNEWS در 30 تیر 1399

پکن - چین آخرین coronavirus شیوع گسترش یافته به دومین شهرستان در شمال غربی منطقه سین کیانگ.

یکی از این 17 مورد جدید گزارش روز دوشنبه در جاده باستانی ابریشم شهر کاشغر منطقه ای دولت گفت: در آن رسمی میکروبلاگ. باقی مانده بودند در پایتخت های منطقه ای از اورومچی که در آن تمام موارد دیگر گزارش شده است که پس از وقوع است که در حال حاضر آلوده حداقل 47 نفر پدید آمده در اوایل این ماه.

مقامات در اورومچی باید سعی در جلوگیری از گسترش بسته کردن جوامع و اعمال محدودیت های مسافرتی.

سین کیانگ است گسترده نازک جمعیت منطقه از کوه ها و بیابان ها و دیده بود تاثیر کمی از این بیماری همه گیر است که پدید آمده از مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته بود و تا حد زیادی در درون چین در ماه مارس است.

یکی دیگر از پنج مورد جدید گزارش روز دوشنبه با ملی کمیسیون بهداشت وارد شد.

پکن در ضمن رفته 14 روز بدون یک مورد از انتقال محلی و مقامات شهرستان در روز یکشنبه گفت: آنها در حاشیه واکنش های اضطراری از سطح دو به سه است. این حرکت تا حد زیادی نمادین با اقدامات از جمله اجباری اجتماعی فاصله درجه حرارت چک و 14 روز قرنطينه برای ورود مسافران از خارج از کشور باقی مانده در محل.

چین نیز روز شنبه گزارش داد 5,370 مردم دستگیر شده بود برای همه گیر مربوط به جنایات بین ماه های ژانویه و ژوئن. بیش از 40 درصد به اتهام تقلب در دفتر دادستان ایالتی اعلام رسمی آن میکروبلاگ. یکی دیگر از ٪ 15 متهم شدند با انسداد اجرای قانون با دیگران را متهم به تولید و فروش جعلی و جنس بنجل کالا ایجاد ناآرامی و حمل و نقل و فروش گونه های در معرض خطر.

چین تقویت شده است برای حفاظت از حیوانات وحشی پس از ظهور این ویروس که ممکن است سرچشمه گرفته و در خفاش ها قبل از پریدن به انسان از طریق یک واسطه گونه مانند anteater-مانند pangolin.

هیچ چهره های خاص داده شد برای کسانی که متهم به نقض قوانین قرنطینه و محدودیت های مسافرتی, اگر چه وجود داشته است تعداد نسبتا کمی از این موارد گزارش شده در رسانه های رسمی.

اگر چه گسله برای اجازه می دهد این ویروس به گسترش از ووهان چین دولت اعتبار شده است با اعمال سفت و سخت و گاهی اوقات اقدامات سخت گیرانه برای جلوگیری از شیوع و مردم باید به شدت با پیروی از دستورات به پوشیدن ماسک, نمایش گواهی سلامتی و حفظ اجتماعی فاصله.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت گزارش 275 بیشتر COVID-19 موارد در دوشنبه سوم روزانه که در شکل زیر به روز جمعه گذشته به اوج. ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: تاثیر مستند در استرالیا را در دومین شهر ملبورن باید تبدیل به آشکار جمعه است که دو هفته پس از شش هفته تعطیلی آغاز شد. "این است که یک ماهواره دشمن آن ناپایدار است و تا زمانی که ما به برخی از ثبات به این فکر نمی کنم ما قادر خواهید بود برای بحث در مورد روند" اندروز گفت. ویکتوریا تا به حال انجام شده بیش از 1.3 میلیون coronavirus آزمون میان جمعیت 6.5 میلیون نفر که به نمایندگی یکی از بالاترین تست میزان در جهان است.

— کره جنوبی گزارش داد که کوچکترین روزانه پرش در محلی COVID-19 انتقال در دو ماه به عنوان مقامات بهداشتی ابراز خوشبینی محتاطانه که شیوع است که تحت کنترل در آورد. کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه هنوز گزارش 26 تازگی تایید موارد coronavirus از جمله 22 بودند که به ورود بین المللی. معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: محلی چهار نفر اول زیر 10 پس مارس 19. او ادامه داد: به اعتراف برای هوشیاری مردم را تشویق به اجتناب از مکان های شلوغ و یا حتی ماندن در خانه در طول تعطیلات تابستان دوره است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن