آسیا امروز: کشتی کروز در آبهای فیلیپین به بازگشت خدمه

بانکوک - یک کشتی کروز در حال بررسی در استرالیا برای جرقه coronavirus عفونت کرده میره به فیلیپین آب را به خدمه

توسط MINERALNEWS در 18 اردیبهشت 1399

بانکوک - یک کشتی کروز در حال بررسی در استرالیا برای جرقه coronavirus عفونت کرده میره به فیلیپین آب را به خدمه فیلیپینی, صفحه اصلی.

فیلیپین گارد ساحلی و گفت: این روبی شاهزاده را رها لنگر در خلیج مانیل که در آن حداقل 16 کشتی کروز دیگر باید همگرا پس از ماه گذشته در حالی که انتظار برای بیش از 5000 فیلیپینی crewmembers به آزمایش می شود برای coronavirus قبل از پیاده.

گارد ساحلی سخنگوی آرماند Balilo گفت: 214 فیلیپینی خدمه در هیئت مدیره روبی شاهزاده تست خواهد شد.

روبی شاهزاده خانم بوده است و مربوط به 19 مرگ و میر در استرالیا و دو در ایالات متحده است. یک دولت استرالیا درخواست در جریان است به همین دلیل از 2700 مسافر و خدمه اجازه داده شد به پیاده در سیدنی در مارس 19 قبل از آزمون نتایج بیمار مسافران شناخته شده بودند.

بسیاری از مسافران پرواز از سیدنی در خارج از کشور. دو نفر در خانه در ایالات متحده آمریکا از جمله لس آنجلس ساکن چانگ چن که خانواده تحت پیگرد شاهزاده Cruises برای بیش از $1 میلیون نفر در طرح دعوی در دادگاه ادعا آن را شکست خورده هشدار به مسافران را به خطر است.

— بازگشت در هوا: کره جنوبی در بزرگترین شرکت هواپیمایی خواهد شد برخی از پروازها در ماه آینده به گسترش حمل و نقل محموله و آماده شدن برای افزایش ممکن است در مسافران به کشورهای سهولت خود را coronavirus محدودیت. با وجود افزایش پروازهای هوایی کره گفت: هنوز عامل تنها 32 از آن 110 مسیرهای بین المللی در ماه ژوئن. کره ای هوا است گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت فشار قرار دادند تا کره جنوبی از شرکت های هواپیمایی به یک بحران وجودی و به نام دولت قوی تر پشتیبانی می کند. این شرکت در حال حاضر چرخش 70 درصد از آن 20,000 کارگران در شش ماه پرداخت را ترک کنند.

— سنگاپور موارد افزایش: تعداد افراد آلوده در سنگاپور رسید گذشته 20,000 بیشتر کارگران خارجی ساکن در خوابگاه شلوغ تشخیص داده شد. شهر-دولت گزارش 788 موارد جدید را به مجموع آن به 20,198. کارگران خارجی ساکن در خوابگاه اختصاص حدود 90 ٪ از موارد. مقامات انتظار قیام آنها به عنوان تست ساکنان در قفل شده-پایین خوابگاه. سنگاپور به شما اجازه انتخاب شده و کار به کسب و کار از آوریل 12 در کاهش تدریجی از دو ماه مستند که با توجه به پایان ماه ژوئن 1.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب