معتبر برنده کنتاکی دربی؛ بافرت پیروزی ۶ را به هم زد

لوئيزويل، کي باب بافرت پايين ترين پايين ها و بالاترين ارتفاع ها رو در عرض چند دقيقه در دربي کنتاکي تحمل کرداو

توسط MINERALNEWS در 16 شهریور 1399

لوئيزويل، کي باب بافرت پايين ترين پايين ها و بالاترين ارتفاع ها رو در عرض چند دقيقه در دربي کنتاکي تحمل کرد

او قبل از اینکه اسب ها پادوک را ترک کنند پس از اینکه هزار کلمه پرورش یافت و در کنار آن افتاد، دچار بی صلاحیتی شد و دستیار مربی بافرت را مجروح کرد. آن احساس به سرعت با پیروزی جلو در حال اجرا معتبر جایگزین شد که به بافرت رکورد بستن ششمین برد دربی را داد.

سپس بافرت خود را دوباره پیدا کرد، به معنای واقعی کلمه، گرفتن به چمن توسط معتبر skittish در دایره برنده زده است.

گفت: این دیوانه ترین سالی است که تا به حال بوده است.

معتبر لگد دور از تیز مورد علاقه سنگین قانون در کشش در روز شنبه، برنده دربی 146 با طول 1 1/4 بدون جمعیت معمول 150،000 در دست در چرچیل داون برای اولین بار به دلیل همه گیر کروناویروس. کلت خلیج در ساعت ۲:۰۰٫۶۱ زیر نظر جان ولازکز ۱ ۱/۴ مایل دوید که سومین دربی خود را به دست آورد.

بافرت گفت: «من چند سواری بزرگ دربی داشته ام، اما کاری که آن مرد انجام داد.» بافرت به سمت ولازکز که از نظر اجتماعی در حلقه برنده اینفیلد فاصله داشت، فاصله گرفت. "جاني وي" بهش يه سواري باورنکردني داد"

بافرت بن جونز (۵۲-۱۹۳۸) را برای بیشترین برد توسط یک مربی گره داد. پیروزی های دیگر او در سال های ۱۹۹۷، ۱۹۹۸، ۲۰۰۲، ۲۰۱۵ با برنده نهایی تریپل کراون توجیه و ۲۰۱۸ به دست آمد.

جک نولتون از ساکاتوگا پایدار، صاحب تیز قانون می گوید: «باب، او لمس جادویی دارد.» «او این اسب را در زمان مناسب آماده کرده بود و ما را کتک زد. امیدوارم چند تا عکس دیگر به او بزنیم و میز را روی او روشن کنیم.»

ارسال کردن در 3-5 به عنوان بزرگترین دربی مورد علاقه در 31 سال و بخشی از یک زمینه کوچکتر از حد معمول، Tiz قانون ساقه معتبر در خارج قبل از به چالش کشیدن در بالای کشش. اما معتبر دنده دیگری پیدا کرد و از برنده بلمونت کنار کشید که امسال به مدت ۴ در ۴ آمد.

"بله! بله! بافرت در پادوک فریاد زد و در آنجا روی صفحه ویدئو تماشا کرد.

هزار کلمه در پادوک عمل کرد، پرورش یافت و کمی قبل از زمان سقوط کرد. بافرت گفت دستیارش جیم بارنز بازوی خود را شکست و سعی کرد زین را روی کلت ناآشنا به دست بیاید. به گفته دامپزشک تماس گرفته شده، هزار کلمه مجروح نشد.

در دایره برنده، روبان های بلند آویزان کردن گارلند گل سرخ مدام به پای عقبی معتبر ضربه می زد و او را آشفته می کرد و به نوبه خود مربی با موهای سفید را به زمین می زد.

"او در اطراف چرخش و او مانند یک توپ بولینگ بود. او فقط همه ما را در اطراف چرخید." بافرت گفت. "دوره چمن در اینجا بسیار نرم است، بنابراین آن را خیلی بد نبود. احتمالا ً وقتی به زمین برخورد کردم از هر چیزی خجالت می کشیدم.»

اين جور سال ها براي بافرت بوده مربی تالار مشاهیر با امیدوار کننده 3 ساله ها در اوایل لود شد. سپس نادال صدمه دید و باید بازنشسته می شد و شارلاتان با مصدومیت جزئی به قفسه رفت. معتبر مسائلی داشت، بنابراین بافرت به او یک استراحت طولانی داد.

در این بین شارلاتان و یکی دیگر از اسب های بافرت آزمایش های مثبت مواد مخدر در آرکانزاس داشتند. بافرت در حال تجدید نظر در نتیجه تعلیق 15 روزه خود است. مربی سوگواری مرگ Arrogate، رهبر درآمد تمام وقت آمریکای شمالی، تابستان امسال.

بافرت، صدایش می گوید: «سال رولر کوستر بوده است، اما خوشبختانه این عشق اسب هاست که مرا ادامه می دهد.» او می گوید: «آنها بهترین درمانی هستند که یک انسان می تواند داشته باشد. دوست دارم دور و بر آنها باشم.»

بافرت به ویژه از کمک به رساندن یک پیروزی دربی برای اولین بار به بی وین هیوز خوشحال شد. هیوز، بنیان گذار ۸۶ ساله ذخیره سازی عمومی، به عنوان مزرعه Spendthrift مسابقه می دهد و مالک مشترک هزار کلمه است. همچنین بخشی از مالکیت معتبر MyRaceHorse Stable است که ۴۶۰۰ شرکت کننده آن شامل پارچ لس آنجلس داجرز واکر بوهلر و اسکی باز سابق المپیک بود میلر است. آن ها هر کدام حدود ۲۰۶ دلار برای یک سهم پرداخت کردند.

...

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب