وزارت دادگستری به اتهام 4 بیش از تلاش برای سرنگونی اندرو جکسون مجسمه در سی

بزرگنمایی این تصویر وزارت دادگستری متهم کرده است چهار نفر را در ارتباط با 22 ژوئن تلاش برای خراب کرد

توسط MINERALNEWS در 9 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

وزارت دادگستری متهم کرده است چهار نفر را در ارتباط با 22 ژوئن تلاش برای خراب کردن مجسمه اندرو جکسون در پارک لافایت در واشنگتن ، اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اندرو بیلبائو/AP

وزارت دادگستری در حال شارژ است چهار مرد با تخریب اموال فدرال بیش از تلاش برای سرنگونی مجسمه اندرو جکسون در واشنگتن

در شکایت کیفری unsealed روز شنبه DOJ مدعی است که مایکل لی Cantrell, 47, Connor متی Judd, 20, رایان کوچه 37 و گراهام لوید, 37 شرکت در 22 ژوئن تلاش برای پاره کردن این مجسمه در پارک لافایت فقط در نزدیکی کاخ سفید است.

وزارت دادگستری در بیانیه ای می گوید که شواهد نشان می دهد که تمام چهار, همراه با دیگر افراد ناشناس تلاش به جلو و پایین و آسیب مجسمه جکسون که معترضان ظاهرا هدفمند بیش از درمان خود را از آمریکایی های بومی و مالکیت بردگی مردم است.

همانطور که از شنبه, جاد تنها یکی از چهار که گرفته شده بود را بازداشت.

اتهامات واصل شد همان روزی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا امیدوار کننده سرکوب در تخریب فدرال آثار و تهدید دادستان به حد کمال از قانون است.

"من فقط به حال امتیاز از امضای بسیار قوی اجرایی به منظور حفاظت از آمریکا بناهای یادبود و مجسمه ها و مبارزه های اخیر خشونت جنایی. طولانی زندان شرایط برای این lawless اعمال ما در برابر کشور بزرگ!" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از ثبت سفارش جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال خود اقدام اجرایی توسط تویت کردن می خواستم پوستر از مردم که ایالات متحده پارک پلیس می گویند مسئول آسیب به پارک در نزدیکی کاخ سفید است. در طول این دوره از سراسر کشور تظاهرات تهمت ابراز دیوانگی بیش از تلاش برای خراب کردن مجسمه قبلا تهدید به استناد یک سال 2003 قانون به جریمه و زندان هم برای کسانی که محو کردن و یا از بین بردن فدرال بناهای تاریخی.

اقدام به پاره کردن جکسون مجسمه باعث فریادهای "شرم آور خرابکاری" از مغلوب ساختن پیشی جستن که مهمترین آنها دارای 7th رئیس جمهور در خصوص بالا است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن