به عنوان تست سرعت رمپ تا بیشتر انتظار U. S. Coronavirus موارد

بزرگنمایی این تصویر آمبولانس کارگر را تنظیم می کند او ماسک محافظ او به عنوان چرخ یک برانکارد به یک م

توسط MINERALNEWS در 11 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

آمبولانس کارگر را تنظیم می کند او ماسک محافظ او به عنوان چرخ یک برانکارد به یک مرکز پرستاری در کرکلند بشویید. در روز شنبه که در آن بیش از 50 نفر بودند به بیمار می شود و در حال آزمایش برای COVID-19 ویروس. ایلین تامپسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ایلین تامپسون/AP

به عنوان آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده به سرعت به سطح شیب دار تا توانایی خود را به آزمون برای رمان coronavirus مقامات بهداشت عمومی مشتاقانه در انتظار نتایج است که می تواند شروع به فاش کردن راز آن حرکات در سراسر کشور است.

"ما در حال حاضر 75,000 آزمون در دسترس وجود دارد در ایالات متحده و بیش از هفته آینده است که گسترش اساسا" گفت: Alex آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی در ABC را در این هفته.

"در حال حاضر این مهم است که ما تست افرادی که هر نوع بیماری تنفسی — علائم تنفسی--که توسط ناشناس," آذر گفت.

او گفت: بیش از 3,600 افراد آزمایش شده است و تا کنون در سراسر کشور. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری فراهم می کند که تست و همچنین تایید آزمايش مثبت از دولت labs می گوید: آن اجرا شده است کمتر از 500 تست.

بیشتر تست مطمئن شوید که برای پیدا کردن بیشتر مردم با این ویروس حداقل آن دسته از افرادی که بیمار با آن است. این افزایش در تست نمی خواهد بود قادر به بگویید که چگونه بسیاری از مردم در حال آلوده کردن وجود دارد با هیچ نشانه ای ندارند.

اسکات بکر رئیس انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه می گوید که بیش از 40 سلامت عمومی آزمایشگاه باید قادر به تست این ویروس تا پایان تعطیلات آخر هفته.

در طول هفته آینده وی افزود: این تعداد باید به رشد بیش از 100 آزمایشگاه به عنوان CDC می فرستد بیشتر کیت های آزمایش.

در ابتدا محدود تست ظرفیت به معنای CDC نمی توصیه به آزمایش افراد بیمار مگر اینکه آنها تا به حال سابقه سفر به کشورهای آسیب دیده و یا تماس با یک شناخته شده COVID-19 مورد است. و تست کیت های ارسال شده به آزمایشگاه در سراسر کشور تا به حال یک مشکل با یکی از مواد تشکیل دهنده است که منجر به تاخیر می اندازد.

"مسلما من آرزو می کنم که این تست در دسترس بود هر چه زودتر. وجود دارد این بسیار تاسف چالش در روند تولید و آن را قرار داده و ما را چند هفته پشت" بکر گفت: NPR.

او اشاره کرد که در دسترس بودن تست بیشتر و گسترش است که واجد شرایط برای این تست به این معنی است که "ما در حال رفتن به شروع به دیدن بیشتر و بیشتر موارد تا موسیقی پاپ در سراسر کشور است."

"ما باید بسیار بیشتر درک آنچه در جریان است با این ویروس در اینجا در امریکا," او گفت:.

واشنگتن گزارش داد اولین مرگ ناشی از کروناویروس در روز شنبه: یک مرد در 50s خود را با قبل از خروج از شرایط سلامت اما هیچ سابقه ای از سفر است.

دولت نیز بررسی آشکار شیوع در مراقبت های پرستاری مرکز در کرکلند بشویید. وجود دارد دو نفر باید آزمایش مثبت و بیش از 50 ساکنان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال بنا به گزارش بیمار با علائم تنفسی. "مثبت دیگر موارد انتظار می رود که" با توجه به محلی وزارت بهداشت.

روز یکشنبه این گزارش دو بیشتر موارد در بیشتر مراکز درمانی. هر دو مرد بودند با underling شرایط بهداشتی بودند که در بحرانی اما با ثبات بیماری است.

یک تجزیه و تحلیل ژنتیکی سویه های ویروسی از ایالتی واشنگتن نشان می دهد که این ویروس در گردش شده است وجود دارد برای حدود شش هفته و شیوع این بیماری ممکن است شامل صدها نفر از مردم با توجه به ترور بدفورد یک دانشمند در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل که مطالعات ویروس تکامل است.

ممکن است جامعه گسترش نیز گزارش شده است که در کالیفرنیا که در آن مقامات یافت ویروس در یک فرد با هیچ مربوط به سفر و یا سابقه قرار گرفتن در معرض.

تا کنون بیش از 70 مورد شناخته شده از coronavirus در ایالات متحده و بسیاری از آنها را به مردم عودت از چین یا الماس شاهزاده کشتی کروز.

در سراسر جهان به این ویروس گزارش شده در بیش از 50 کشور با مکزیک به تازگی گزارش خود را مورد اول است. شده است وجود دارد بیش از 85000 موارد با حدود 6000 نفر از کسانی که در خارج از چین است. بیش از 2800 نفر با این ویروس فوت کرده اند.

NPR راب استین کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب