لس آنجلس می توانید ببینید $1 میلیارد دلار کاهش در فروش درآمد مالیاتی با توجه به کروناویروس

لس آنجلس می توانید ببینید $1 میلیارد دلار کاهش در فروش مالیات بر درآمد را در این سال مالی به پایان می رسد که 3

توسط MINERALNEWS در 28 فروردین 1399

لس آنجلس می توانید ببینید $1 میلیارد دلار کاهش در فروش مالیات بر درآمد را در این سال مالی به پایان می رسد که 30 ژوئن به دلیل عظیم اقتصادی از شیوع کروناویروس.

کاهش است و انتظار می رود به پیش افتادن از 2 میلیارد دلار در حال حاضر و تا پایان سال مالی 2021 با توجه به شهرستان برآورد شنبه منتشر شد.

این شهرستان به صرف میلیون ها نفر در پاسخ به COVID-19 بحران و مقامات پیش بینی کار با دولت فدرال و رهبران در ماه های آینده به امید دیدن بازپرداخت.

"بودجه چشم انداز بسیار مهم است برای لس آنجلس به تخصیص منابع به طور موثر و برنامه ریزی برای برنامه های ضروری و خدمات ساکنان تکیه می کنند در همه جوامع ما" سرپرست کاترین Barger صندلی از L. A. شهرستان هیئت ناظران گفت: در انتشار اخبار. "همانطور که ما همچنان به همکاری آدرس COVID-19 بحران بهداشت عمومی ما باقی می ماند متعهد به رفع نیازهای ساکنان در سراسر L. A. شهرستان است."

تبلیغات

مدیر ارشد اجرایی Sachi A. Hamai تحمیل سخت انجماد در استخدام و خرید و کارگردانی شهرستان سر گروه به آماده شدن برای "طیف وسیعی از برنامه های بالقوه کاهش در سال مالی آینده."

"این ضرر و زیان قابل توجهی است که متاسفانه خواهد شد که اثر عمده ای بر برنامه هایی که اداره شهرستان به نمایندگی از ما 10 میلیون نفر" Hamai گفت. "هدف ما این است که برای کار با بخش های ما و هیئت ناظران به اولویت بندی نیازها و اطمینان حاصل شود که لس آنجلس در ادامه به نقش حیاتی خود را به عنوان خالص ایمنی برای ما بیشتر ساکنان آسیب پذیر است."

شهرستان رهبران به احتمال زیاد باید به تنظیمات گسترده در بودجه آینده فاز به آدرس کمبود درآمد و افزایش هزینه ها به دلیل بحران است.

توصیه می شود بودجه برای سال مالی 2020-21 — اکثریت که آماده شد قبل از همه گیر — ارائه خواهد شد به هیئت ناظران در آوریل 28.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب