به عنوان مقررات عقب می تواند پاک حفاظت از آب های کسب و کار خشک کردن ؟

بزرگنمایی این تصویر

آب حاصل از headwaters of Nevada اسپرینگ کریک در حدود 44 درجه طول سال. یک کاهش بانک خصوصی ارائه پول به اتصال مجدد آن به بلککفوت رودخانه و بازگرداندن باارزش قزل آلا زیستگاه. نیک مات/مونتانا رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نیک مات/مونتانا رادیو عمومی

بسیاری از منافع کسب و کار در حال تشویق رئیس جمهور تهمت های اخیر عقبگرد از مقررات آب قرار داده و در محل توسط دولت اوباما. اما شرکت هایی که پول حفاظت از آب تمیز می تواند یک ضربه بزرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سلب حمایت از جریان است که تنها پس از اجرا و برای تالاب که لازم نیست اتصال به بزرگتر آبراه بالای سطح زمین. اعلام قانون هفته گذشته در International Builders’ Show در لاس وگاس سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler گفت: آن را “صرفه جویی آمریکایی ها در وقت و پول در حالی که شتاب پروژه های زیربنایی و توسعه اقتصادی است.”

سازمان حفاظت محیط زیست می گوید هیچ اطلاعات در مورد دقیقا چگونه بسیاری از آبراه تحت تاثیر قرار خواهد اما به بیرون درز ارائه شده توسط دولت از دانشمندان می گوید: بیش از نیمی از تالاب ها در سراسر کشور و 18 درصد از جریان نمی خواهد که فدرال حفاظت.

تالاب کاهش صنعت

کسانی که حرکت صعودی می تواند به معنای کمتر کار برای مردمی مثل آدم دیویس شریک مدیریت در اکوسیستم سرمایه گذاری شرکای.

“یکی از لذت بخش ترین چیز در مورد این کار این است که از دیدن طبیعت بازگشت به زندگی” دیویس می گوید.

این کشور را از دست داده و بیش از نیمی از آن در حال تدوین است. آب تمیز عمل می گوید که زمانی که توسعه دهندگان را پر کنید در حفاظت تالاب ها آنها را به جبران آن خسارت ایجاد بیشتر و یا بازگرداندن آنها را در جایی دیگر. دیویس’ شرکت “کاهش بانک” برای کمک به آنها را انجام دهد. EIP بودجه تالاب ترمیم از طریق سرمایه گذاری های خصوصی و پس از آن به فروش می رساند اعتبار برای توسعه دهندگان که تاثیر دیگر محافظت آبراه.

کاهش بانک ها به فروش می رسد حدود 4.8 میلیارد دلار اعتبار در سال 2018 و صنعت به طور مستقیم در استخدام مردم بیش از زغال سنگ و فولاد و یا ورود به سیستم. کسانی که کارگران شامل “همه چیز از تجهیزات سنگین اپراتورها به چشم انداز برنامه ریزان و معماران” دیویس می گوید.

قبل از کاهش بانک ها در زمان توسعه دهندگان اغلب ترمیم خود قطعاتی از تالاب در نزدیکی سایت های خود را. اما دیویس می گوید: با ادغام سرمایه گذار پول کاهش بانک ها را می توانید در پروژه های که در مقیاس و بشود نسبت به بهبود کل اکوسیستم. به علاوه او می گوید: آنها این کار را سریع تر و ارزان تر از همیشه قبل از. حدود 1600 کاهش بانک ها در سراسر کشور باید بازسازی بیش از یک میلیون هکتار از تالاب.

بزرگنمایی این تصویر

جان کوالسکی (سمت چپ) و پل Roos (راست) بازنشسته شکار و ماهیگیری, راهنما و حفاظت کار به تامین بودجه لازم برای بازگرداندن تالاب های اطراف نوادا اسپرینگ کریک از طریق خصوصی کاهش بانک. نیک مات/مونتانا رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نیک مات/مونتانا رادیو عمومی

“هیجان انگیز ترین چیز در مورد این صنعت است که آن را اساسا راستا اقتصاد و محیط زیست” دیویس می گوید.

اما برخی در این صنعت نگران هستند که نظارتی حرکت صعودی را تهدید می کند کسب و کار خود را. وندی ویور با مونتانا منابع آبزی خدمات — غیر انتفاعی است که تالاب کاهش زیر آب تمیز عمل می کنند — می گوید: قانون جدید می تواند تاثیر عمیقی بر روی برنامه.

“یعنی ممکن است ما هنوز هم در اطراف و آن را ممکن است به معنای ما نمی” ویور می گوید.

ویور می گوید آن را می سازد او را “بیمار به معده او” فکر می کنم که تالاب حفاظت سازمان می تواند یک کار بسیار کمتر.

تالاب مرمت

در شمال غربی مونتانا بازنشسته راهنمایی و حفاظت از پل Roos و جان Kowalski posthole از طریق shin-برف عمیق برای رسیدن به headwaters of Nevada, Spring Creek, تالاب شده اند که برخاسته از طریق اکوسیستم سرمایه گذاری شرکای.

“این مراسم آشتی ترتیب دادند پورنو بیش از وجود دارد” Roos می گوید از آبراه او کوه پیمایی به سمت.

قبل از این ملک بازسازی شد آن گاو در مرتع پرورش احشام. این جریان شده بود منحرف برای آبیاری و نابود کاهش داد.

“این خیلی محیط زیست, مرده,” او می گوید.

این پروژه در زمان سال و میلیون ها دلار از پول های خصوصی برای تکمیل. اما به عنوان او نزدیک snaking نهر و تالاب آن را روشن اکوسیستم زنده است.

در میان یک چشم انداز زمستان, سفید, برف, وجود دارد, روشن, سبز رنگ سبز و لومی بوی رشد و فروپاشی. بهار-تغذیه آب در اینجا باقی می ماند در اواسط 40s در طول سال و آن را کلید به سلامت نزدیک بلککفوت رودخانه جهان مشهور شیلات ماهی قزل آلا.

بزرگنمایی این تصویر

نوادا اسپرینگ کریک بود یک بار قطع برای آبیاری یک مزرعه در بلککفوت دره. در حال حاضر از طریق یک ترمیم تلاش های مربوط به تالاب کاهش بانک طبیعی آن اتصال بازسازی شده است. نیک مات/مونتانا رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نیک مات/مونتانا رادیو عمومی

“یکی از چیزهایی که بسیار قابل توجه در مورد تالاب است که آنها به طور نامتناسبی مهم در سراسر بزرگ مقیاس منطقه ای می گوید:” ریچارد Hauer, استاد بازنشسته زیست شناسی در دانشگاه مونتانا.

Hauer می گوید نورد حمایت نادیده علوم پایه در مورد چگونگی آب زیرزمینی متصل. او می گوید: تالاب فیلتر آب برای تنظیم درجه حرارت و کنترل سیل. آنها همچنین ارائه مهم زیستگاه برای حیات وحش — نزدیک به نیمی از در معرض خطر و تهدید گونه بستگی به تالاب.

“آن را به معنای واقعی کلمه است که از میکروب تمام راه را به خرس گریزلی, آن را همه چیز را در میان است,” او می گوید.

آدم دیویس از اکوسیستم سرمایه گذاری شرکای می گوید, نوادا, Spring Creek, پروژه آزمایشگاه اجازه داده است که شرکت خود را به شکل مدل کسب و کار خود. آنها رشد کرده از مدیریت 200 میلیون دلار در پنج سال پیش به یک میلیارد دلار امروز است.

دیویس همچنین در هیئت مدیره از تالاب کاهش صنعت و تجارت ، او موافق است که کمتر تالاب محافظت خواهد شد پس از این مقررات را تغییر دهید. اما او فکر نمی کند که کسب و کار مانند او در حال رفتن به دور.

“من اصلا این چیزها به آرامی اما واقعی وجود دارد رانندگان در زیر عقب و جلو سیاست های روزمره هستند که اساسی تر و فقط در حال رفتن به جایی نمی,” او می گوید.

دیویس می گوید وجود دارد به احتمال زیاد یک دادگاه طولانی نبرد پیش رو و ایالات متحده می تواند عبور خود مقررات را پر فدرال شکاف.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر