به عنوان کالیفرنیا چهره دشوار هفته پیش رو را یک نقش کلیدی در کاهش شیوع

دربندی یک هفته چشمگیر افزایش می یابد در رمان coronavirus موارد و مرگ و میر مقامات بهداشت روز جمعه گفت که کالیف

توسط MINERALNEWS در 16 فروردین 1399

دربندی یک هفته چشمگیر افزایش می یابد در رمان coronavirus موارد و مرگ و میر مقامات بهداشت روز جمعه گفت که کالیفرنیا باید بریس برای حداقل چند هفته به چالش کشیدن به عنوان ویروس گسترش می یابد و مقامات مبارزه برای حفظ بی سابقه اجتماعی فاصله محدودیت رفتن.

باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت صحت عامه گفت که این شهرستان باید انتظار برای دیدن 1,000 جدید کروناویروس موارد یک روز در هفته های آینده که کلید نگه داشتن نرخ گسترش قابل کنترل است برای اقامت تا حد زیادی در خانه است.

"بعد از چند هفته در حال رفتن به بسیار مهم است چرا که ما در حال رفتن برای دیدن موارد بیشتر از افرادی که مثبت با COVID-19 اما امید ما این است که میزان افزایش همچنان قابل کنترل است و ما نمی ما پایمال سیستم بهداشت و درمان," او گفت:.

این که آیا این افزایش همچنان کنترل فرر گفت: بستگی دارد که چگونه به خوبی ساکنان پایبند به دستورالعمل های است که آنها دست خود را بشویید غالبا در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است باقی می ماند شش فوت دور از دیگران در هنگام خروج از خانه و جلوگیری از بیرون رفتن به طور کامل اگر آنها بیش از سن 65 احساس بیمار یا شرایط بهداشتی اساسی.

تبلیغات

ایالت تعداد coronavirus موارد دارای عقاید به بیش از 12000 روز جمعه با مرگ و میر شکوه 275. در حدود 2200 نفر در بیمارستان بستری هستند Gov. گاوین Newsom گفت: با 901 از آنها در واحد مراقبت های ویژه یک 10.4 درصد افزایش در ICU بستری شدن در بیمارستان از روز قبل.

فرماندار تاکید کرد که موارد تایید شده نمایندگی فقط یک بخش از مشکل واقعی است.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

"این یک undercount," Newsom گفت: طی جلسه رسانه در خارج یک متل در ساکرامنتو خواهد بود که مسکن های آسیب پذیر افراد بی خانمان. "ما می دانیم که فقط آنچه را که به ما گزارش اما افزایش نگرانی در اطراف نیاز به کار بیشتر در جمع ما امکانات برای منزوی کردن مردم به پناهگاه های مثل این و آن فراهم اساسی خدمات ضروری به عنوان ما را از طریق این بحران است."

تبلیغات

در سراسر کشور وجود دارد هشدار دهنده نشانه های جدید از ویروس' گسترش و همچنین به عنوان یک چند تشویق یادداشت ها.

اورنج کانتی گزارش 57 جدید کروناویروس عفونت جمعه, بالا بردن تعداد آن از موارد شناخته شده به 711 — بیش از دو برابر آنچه در آن بود یک هفته زودتر.

شهرستان تلفات بدون تغییر باقی مانده است در 13 — اولین بار در چهار روز که بیشتر COVID-19-مربوط به مرگ و میر شده اند گزارش شده در منطقه است.

در شهرستان ریورساید دوم کلانتر معاون درگذشت ویروس.

بیست و هفت نفر در یک آسایشگاه در شرق خلیج شهر فریمانت باید آزمایش مثبت برای coronavirus. از کسانی که 24 ساکنان و سه نفر از آنها کارکنان است. این شهرستان را آزمایش کرده است تمام ساکنان و تست شده است همه کارکنان. بسیاری از ساکنان مسن تر از 65 سال و نیمی که بیش از 80. چهارده نفر در مرکز آزمایش منفی و نتایج را برای دیگران هنوز در انتظار است.

"ما بسیار بسیار نگران" دکتر گفت: Chris Farnitano Contra Costa County سلامت افسر. "این یک ویروس بدون یک واکسن. این یک ویروس است بدون درمان پزشکی."

لس آنجلس تایید کرد 11 کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از جمعه آوردن تلفات خود را به 91 و 521 مورد جدید به طور کلی آوردن که در مجموع به بیش از 4500. تعداد موارد جدید افزایش بیش از 1000 نفر در 48 ساعت. در مورد 541 ساکنان بستری هستند برای COVID-19, مقامات گفت.

تبلیغات

شهرستان شاهد یک افزایش سریع در coronavirus موارد و صدها مورد جدید گزارش شده بیش از یک دوره دو روزه به عنوان تست رمپ و بیشتر عفونت ها شناخته شده است.

فرر گفت که L. A. شهرستان ابتدا افزايش و آزمایشگاه تست چند هفته پیش آن coronavirus مورد تعداد سه برابر شد هر سه تا چهار روز. در دو هفته گذشته که نرخ کاهش پیدا کرده است و به دو برابر شدن موارد هر شش روز است که او به نام "خبر خوبی است."

اما به عنوان آزمایشگاه تست همچنان به افزایش, او گفت:, مردم نیاز به آماده برای دیدن حتی بزرگتر افزایش موارد است.

عضویت در خبرنامه

داستان شکل گیری کالیفرنیا

کنید تا به سرعت با ما ضروری کالیفرنیا عضویت در خبرنامه فرستاده شش روز در هفته.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

"اگر ما فرض کنیم که ما در حال رسیدن به جایی که ما در حال تلاش برای آن است که ما قادر به تست 10000 نفر در روز و در حدود 10 درصد از مردم ما تست در ادامه به مثبت باشد شما می توانید ببینید که چرا ما نیاز به آماده سازی خودمان برای داشتن 1,000 موارد جدید از مردم با COVID-19 هر روز," او گفت:.

تقریبا 26,000 نفر آزمایش شده در L. A. شهرستان که از روز جمعه بیش از دو شماره گزارش یک هفته قبل از زمانی که فقط 11000 نفر شده بود را آزمایش کردند.

تست اعداد هنوز عقب کسانی که از شهر نیویورک که در آن بیش از 49,000 موارد مثبت تا به حال شناسایی شده که از صبح روز جمعه.

روز جمعه سه درایو جدید تا coronavirus تست مکان های باز در L. A. شهرستان در پومونا Fairplex جنوبی خلیج ایرانیان در ردندو بیچ و دره آنتلوپ بازار در پالم دیل. تست نیز موجود است در کویر گروه پزشکی در لنکستر و گلندیل یادبود بیمارستان این شهرستان گفت.

تبلیغات

تست تنها با وقت قبلی و محدود به ساکنان که در حال نشان دادن علائم و حداقل 65 سال سن و یا شرایط بهداشتی اساسی.

افزایش L. A. شهرستان موارد نیز ممکن است ناشی از افزایش موارد گزارش شده در تنظیمات نهادی از جمله خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات پناهگاه مراکز درمان زندان ها و زندان ها. این امکانات تمایل به تعداد زیادی از مردم آسیب پذیر که مسن تر هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی و ساکنان اغلب زندگی در محله های نزدیک ساختن آن دشوار برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

وزارت بهداشت در دست بررسی 321 موارد در میان کارکنان ساکنان و مهمانان از 67 موسسات از جمعه. از آن 166 میان ساکنان و 155 در میان اعضای هیات فرر گفت. روز دوشنبه در موارد بررسی شده در فقط 18 امکانات. از کسانی که فوت کرده اند از COVID-19, 11 زندگی می کردند در هر دو پرستاری ماهر یا زندگی کمک تسهیلات فرر گفت.

در مجموع 25 مورد گزارش شده در سراسر L. A. شهرستان تادیبی سیستم — 18 کارکنان و هفت تن از بازداشت شدگان.

علاوه بر این هفت مورد گزارش شد در میان L. A. بی خانمان جامعه را از دو روز قبل به دلیل این موارد مشخص شد در میان مردم بودند و نه بی خانمان فرر گفت.

شده اند وجود دارد 14 تایید موارد COVID-19 در جمعیت بی خانمان در سراسر کشور Newsom روز جمعه گفت.

دولت امیدوار است به اجاره به عنوان بسیاری از 15,000 اتاق برای افراد بی خانمان و تا کنون شهرستانهای بدست 869 بی خانمان افرادی که در معرض این ویروس به پناهگاه است. تا کنون 6,867 هتل و متل, اتاق متعهد شده است به این تلاش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب