شاید 25 دلار نیست چنین بی دلیل قیمت برای 20-بسته ارزان ماسک صورت در این وحشت زده و عصبی بار.

حداقل این چیزی است که برخی از مردم گفت: در پاسخ به ستون من در اوایل این هفته در مورد ناگهان متورم قیمت ماسک صورت – بسیار مورد حق در حال حاضر اگر شما می توانید آنها را پیدا کنید – در GTA خرده فروشان.

با استان راه اندازی یک دله دزدی خط گزارش به قیمت درآوردن در کالاها در کمیاب عرضه در طول COVID-19 بحران از من خواسته در ستون من اگر یک جعبه از 50 غیر مصوب ماسک که هزینه $10-15 قبل از بحران اما به فروش می رساند برای $45-55 در حال حاضر به مقدار درآوردن.

تگرگ از ایمیل نورد در, با بسیاری از خوانندگان آن گفت: بدیهی است که درآوردن. گفت: برخی از این یک سوال گنگ. اما من شگفت زده شد توسط کسانی که به گفته یک افزایش قیمت لزوما بیش از حد با توجه به شرایط.

کتی Vurinaris گفت: او را وارد کار کرده است که با “FDA و CE گواهی کارخانه در آسیا برای سال های بسیاری اما نه خرید ماسک.

“آنها بوده است رسیدن به من در هفته های اخیر در مورد فروش ماسک به طور خاص فقط دانستن فرصت و تقاضا است.

“فقط بنابراین شما در حال گسترش اطلاعات غلط و گناه مردمی نگاه متقلب هزینه های واقعی از ماسک دو برابر شده است در 4 روز گذشته. پس از جهانی حمل و نقل نیز زمین به توقف هزینه های حمل و نقل نیز دو برابر شده است.

“ماسک به شما نشان می دهد در مقاله خود را نسبتا قیمت اگر نه قیمت.”

Wilf McQuinn مطرح شده یک نقطه معتبر: “آن را هر گونه متفاوت از قیمت گاز است که به نظر می رسد به طور معجزه آسایی افزایش هر آخر هفته طولانی و یا هوا که افزایش نرخ پرواز به این هواپیما را پر می کند ؟ چرا قیمت بلیط هوا یا اتاق هتل گران تر بیش از کریسمس/مارس استراحت ؟

“است که در آن عرضه و تقاضا و یا شرکت درآوردن? اگر دولت شروع به شارژ در حال حاضر قیمت gougers شاید هواپیمایی نفت, شرکت ها و هتل ها نیز باید بود.”

جوآن Miehls اشاره کرد که برخی از فروشندگان ممکن است خرید ماسک “در سه برابر قیمت عادی از یک منبع غیر معمول” است که باعث می شود آن را “ارزش خدمات برای مشتریان خود.

“و آنها باید قادر به فروش آن را برای یک مقدار بزرگتر از آنها برای آن پرداخت می شود. این مایه تاسف است که نمی توان آن را مقرون به صرفه برای همه است. اما آن را واقعا بهتر خواهد بود اگر آن را ارائه و در همه؟”

آن را به دور از اولین بار که قیمت بسیار پرطرفدار موارد شده اند jacked تا زمانی که تقاضا موج. و ممکن است عوامل فراتر از ساده عرضه و تقاضا است که تاثیر عمده فروشی و خرده فروشی قیمت. آن را به خوبی می تواند که خرده فروشی نشانه گذاری است نه بیش از حد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

اما در حال حاضر ما می دانیم که بهترین دلیل برای پوشیدن ماسک های صورت است که آنها تا حد زیادی می تواند کاهش virus گسترش از افرادی که آلوده می شوند اما نشان می دهد هیچ نشانه تقاضا برای آنها مطمئنا سنبله در روزهای آینده.

بیشتر در مورد که در هفته آینده.

چه شکسته در محله خود را? هر کجا که شما هستند در تورنتو, ما می خواهیم به دانستن است. ایمیل jlakey@thestar.ca یا follow @TOStarFixer در توییتر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de