SpaceX خدمه کپسول اژدها با موفقیت اسکله با ایستگاه فضایی بین المللی

بزرگنمایی این تصویر SpaceX خدمه کپسول اژدها نزدیک به ایستگاه فضایی بین المللی پیش از docking یکشنبه.

توسط MINERALNEWS در 12 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

SpaceX خدمه کپسول اژدها نزدیک به ایستگاه فضایی بین المللی پیش از docking یکشنبه. ناسا / تلویزیون ناسا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ناسا / تلویزیون ناسا

دو فضانورد ناسا وارد شده اند در ایستگاه فضایی بین المللی, 19 ساعت پس از راه اندازی از مرکز فضایی کندی در فلوریدا در روز شنبه. ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken ساخته شده است این سفر در یک فضای خصوصی خودرو طراحی ساخت و راه اندازی توسط SpaceX.

SpaceX خدمه کپسول اژدها لنگر انداخت با ایستگاه در 10:17 p. m. و در حالی که پرواز در سراسر مرز شمال چین و مغولستان.

آن را نشانه یک لحظه تاریخی برای ناسا و اسپیس ایکس به عنوان آژانس فضایی japanese, ژاپنی, پرستار فضانورد پرواز وظایف به شرکای تجاری.

ناسا با همکاری شرکت های خصوصی مانند ایلان SpaceX به کشتی فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی. پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011 ناسا با تکیه بر روسیه و آژانس فضایی Roscosmos برای سواری به فضا است. SpaceX را راه اندازی هرلی و Behnken به پایان می رسد نزدیک به یک دهه اتکا به روسیه برای دسترسی به ایستگاه.

بزرگنمایی این تصویر

ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken داخل SpaceX خدمه کپسول اژدها آماده به حوض با ایستگاه فضایی بین المللی. ناسا / تلویزیون ناسا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ناسا / تلویزیون ناسا

در طول سفر خود به ISS هرلی و Behnken آزمایش این وسیله نقلیه را کنترل و سیستم های پشتیبانی حیات. دو تن از آنان حتی قادر به دریافت یک کمی خواب--کشیدن کیسه خواب و فضانورد لباس خواب برای چند ساعت از نظر در فضا است. "این در واقع خیلی راحت خواب شب" گفت: Hurley.

خدمه اژدها طراحی شده است به اسکله مستقل به ISS است. از آنجایی که این یک تست پرواز فضاپیمای هرلی و داگ در زمان کنترل دستی فضاپیما در نزدیکی ایستگاه برای تست خودرو را کنترل قبل از اجازه دادن به کامپیوتر را برای نهایی docking دنباله.

"این پرواز خیلی خوب و ترد" radioed Hurley پس از کتابچه راهنمای تست پرواز در نزدیکی ایستگاه.

هرلی و Behnken صرف خواهد شد تا چهار ماه در ایستگاه. دو آموزش برای spacewalks در مرکز فضایی جانسون قبل از پرواز خود را. آنها پیوستن به ناسا کریس کسیدی و فضانورد روسی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner.

هنگامی که ماموریت خود را کامل است هرلی و Behnken بازگشت به زمین در خدمه کپسول اژدها پاشش در اقیانوس اطلس در سواحل فلوریدا.

اگر همه به خوبی می رود در این پرواز, SpaceX ارسال خواهد شد یکی دیگر از گروهی از فضانوردان به ایستگاه بعد از این سال. ناسا مایکل هاپکینز, ویکتور Glover and Shannon واکر همراه با فضانورد Soichi Noguchi ممکن است راه اندازی در اوایل اوت 30 از مرکز فضایی کندی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب