اولیه برای به دست آوردن سهام از بین می رود به عنوان شاخص آج آب

نیویورک - سهام داد تا زود به دست آوردن پنج شنبه و تاسیسات آب و در اواسط معاملات صبح. بازار بدست کرده بود به یک

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398

نیویورک - سهام داد تا زود به دست آوردن پنج شنبه و تاسیسات آب و در اواسط معاملات صبح. بازار بدست کرده بود به یک شروع قوی زیر قوی درآمد از چندین شرکت بزرگ.

Homebuilders سقوط پس از یک گزارش که آمریکایی ها به عقب کشیده در امضای قرارداد برای خرید خانه در ماه گذشته. مراقبت های بهداشتی سهام نیز به طور گسترده پایین تر پس از شرکت بیمه Anthem تحویل ضعیف درآمد پیش بینی شده است.

اپل افزایش یافت و پس از گزارش سود جامد سود و سهام صنعتی و نیز افزایش یافت. بوئینگ افزایش 2.8 درصد و خطوط راه آهن و صعود در یک گزارش خوب از نورفولک جنوبی. جنرال الکتریک رسید 8.2% پس از قوی نشان از آن حمل و نقل هوایی کسب و کار قرار دادند و با سود بالاتر از انتظارات است.

راز ویکتوریا شرکت مادر L برندها افزایش یافت و پس از یک گزارش که خود را به خدمت مدیر عامل ممکن است ترک.

وال استریت است که در وسط یک هفته پر مشغله برای شرکت درآمد. Facebook مایکروسافت و تسلا منتشر خواهد شد درآمد بعد شنبه. Coca-Cola, یو پی اس, آمازون و ویزا را گزارش نتایج در روز پنج شنبه. کاترپیلار و اکسون موبیل را گزارش نتایج در روز جمعه.

مرگبار کرونا ويروسی است که هنوز هم یک تهدید بالقوه برای اقتصاد جهانی, اما وال استریت موفق به کنار این نگرانی در حال حاضر. این مستند در چین به دام افتاده بیش از 50 میلیون نفر در اکثر گسترده کنترل بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است. شیوع این بیماری آلوده شده است بیش از 6000 در سرزمین اصلی و خارج از کشور.

نگه داشتن نمره: S&P 500 شاخص لبه 0.1% به عنوان 10:23 صبح به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز افزایش 70 امتیاز و یا 0.2% به 28,792. آن را تا آنجا که 221 پیش از آن. Nasdaq کمی تغییر بود. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت 0.2% کاهش پیدا کرد.

قیمت اوراق قرضه افزایش یافت. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 1.61%.

بازارهای سهام و بازارهای آسیایی مخلوط شد. هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت 2.8% پس از آن بازار بازگشایی شد از سال جدید قمری, تعطیلات, در حالی که دیگر چینی بازار باقی مانده بسته شده است.

عطر: L مارک های سر به فلک کشید 13.2% گزارش زیر که صاحب کار بدن و راز ویکتوریا می تواند تغییر رهبری و فروش برخی از قطعات آن. وال استریت ژورنال گزارش داد که لسلی Wexner که در خدمت به عنوان مدیر عامل برای بیش از پنج دهه است که در مذاکرات به مرحله پایین. همچنین گفت: این شرکت با توجه به کامل و یا جزئی فروش آن زیر کسب و کار.

تعطیلات ترد: اپل 2% افزایش یافت و پس از یک قوی فصل تعطیلات کمک سوق سود فراتر از وال استریت پیش بینی. آی فون ساز شگفت انگیزی خوب گزارش نشانه یک چرخش از یک سال پیش هنگامی که خرید و فروش آن خیمه محصول به نظر می رسد کشویی. این شرکت همچنین دیدن سود در فروش ساعت های هوشمند, دیجیتال, خدمات بی سیم و از earbuds.

در مسیر: Norfolk Southern صعود 6.9% پس از راه آهن گزارش شگفت انگیزی خوب سه ماهه چهارم سود در هزینه کاهش است. صنعت راه آهن تجربه شده است تقاضای ضعیف برای حمل و نقل تخلیه و این شرکت در تلاش است به کار بر روی یک سخت تر از برنامه و حرکت بیشتر در حمل و نقل با مردم کمتر.

اتحادیه اقیانوس آرام افزایش 2.1% و CSX صعود 1.9%.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب