پدر و مادر تقسیم می شود بیش از فرستادن بچه ها به مدرسه با توجه به نظرسنجی

اتاوا—به عنوان ساعت کنه به ماه سپتامبر یک نظرسنجی جدید نشان می دهد بسیاری از والدین کانادا هستند در حصار در مو

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399

اتاوا—به عنوان ساعت کنه به ماه سپتامبر یک نظرسنجی جدید نشان می دهد بسیاری از والدین کانادا هستند در حصار در مورد اینکه آیا به فرستادن کودکان خود به مدرسه اگر و زمانی که کلاس های درس در حال بازگشایی شد.

این نظرسنجی توسط Leger و انجمن کانادایی مطالعات می آید به عنوان استانی دولت در حال کار بر روی نحوه دریافت دانش آموزان به کلاس های درس که بیشتر آن شده اند توقیف از اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19.

پنجاه و نه درصد از پاسخ دهندگان با کودکان گفتند که فرستادن کودکان خود به مدرسه اگر وجود دارد برخی از نوع کلاس درس حداقل چند روز در هفته است. اما 18 درصد گفتند که نگه داشتن کودکان در خانه در حالی که باقی مانده از 23 درصد گفت: آنها نمی دانم.

این Leger آنلاین نظرسنجی از 1,517 کانادایی بیش از سن 18 — کدام 391 شد پدر و مادر با فرزندان در خانواده خود را — گرفت جولای 24 به 26. این نظرسنجی نمی تواند با توجه به یک حاشیه خطا به دلیل آن است که یک نمونه تصادفی.

"ما در پنج هفته دور از آنچه عادی برگشت به زمان مدرسه و هنوز هم یک چهارم از پدر و مادر نمی دانید که آنچه شما انجام" Leger معاون رئیس جمهور مسیحی Bourque گفت: "بسیاری از آن است که هنوز در هوا چون استان را واقعا ساخته شده است تمام تصمیم گیری های خود را."

بسیاری از استان ها هنوز به تصمیم می گیرید که آیا به بازگشایی مدارس و اگر چنین است آیا برای انجام این کار تمام وقت و یا با برخی از نوع از مدل ترکیبی شامل برخی در کلاس آموزش احتمالا تقویت شده توسط دوره های آنلاین.

پدر و مادر در کبک شد به احتمال زیاد به می گویند که آنها برنامه ریزی برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه است. استان بازگشایی مدارس خارج از مونترال در بهار با حضور داوطلبانه. پدر و مادر در آلبرتا شد به احتمال زیاد به نگه داشتن بچه های خود را در صفحه اصلی در حالی که کسانی که در B. C. شد به احتمال زیاد به مردد.

پدر و مادر بیشتر ایران در اجرای پادمان برای جلوگیری از دانش آموزان و معلمان از انقباض COVID-19 از جمله اجباری متوسط چک برای کودکان (82 درصد پشتیبانی) ماسک محافظ برای کارکنان مدرسه (81 درصد) و غربالگری پرسشنامه (77 درصد).

دو سوم نیز در حمایت از دانش آموزان نیاز به پوشیدن ماسک. پشتیبانی برای اندازه گیری شد قوی ترین در انتاریو که دیده است یک تجدید حیات در COVID-19 نفر در هفته گذشته و ضعیف ترین در آتلانتیک کانادا است که دیده می شود به مراتب کمتر از موارد.

"همه از این نظر تلاش برای محافظت از کارکنان و کودکان به نظر می رسد ساخت حس به پدر و مادر" Bourque گفت. "مردم هنوز هم احساس می کنم اهمیت, ایمنی, اولین بار, حفاظت, اول, بیش از سرگرم کننده بودن در مدرسه است."

پاسخ دهندگان همچنین خواسته شد که چگونه آنها را پاسخ به یک دانش آموز یا معلم در کلاس فرزند خود آزمایش مثبت برای COVID-19. چهل و پنج درصد گفتند که پاسخ های زیر مدرسه مشاوره در حالی که نیمی از آنها را نگه دارید آنها را به خانه برای حداقل دو هفته (30 درصد) و یا به طور نامحدود (20 درصد).

و در حالی که بسیاری از پدر و مادر تا به حال برنامه ای برای دستکاری برخی از نوع از برنامه مدرسه و یا مدل آن را ببینید, دانش آموزان در خانه بماند حداقل بخشی از زمان 13 درصد گفت: آنها نمی دانند که آنچه انجام می دهد و 16 درصد گفتند که جایگزین رفتن به محل کار با یک مرد متاهل.

"این کار نیاز به مقدار زیادی از انعطاف پذیری از کارفرمایان در پاییز به دلیل اینکه اکثر مردم انتظار دارند که ما مواجه خواهد شد با برخی از نوع از مدل هیبریدی چگونه فرزندان ما بازگشت به مدرسه" Bourque گفت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

چهل و یک درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها را بیشتر نگران شخصا پیمانکاری COVID-19 اگر بازگشایی مدارس در حالی که 48 درصد آن گفت: تغییر نمی کند ترس خود را در هر صورت. Bourque پیشنهاد کرد که بازتابی از در حال حاضر بالا نگرانی در مورد بیماری.

پنجاه و هفت درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها تا حدودی و یا بسیار ترس از گرفتن COVID-19 مقابل 41 درصد که نمی شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب