هری رید: آیووا انجمن مشکلات تقویت نوادا مورد برای رفتن به اولین

بزرگنمایی این تصویر سابق وزیر بهداشت ، هری رید راهنمایی کلاه خود را در طول یک ماه نوامبر جمع آوری کم

توسط MINERALNEWS در 30 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

سابق وزیر بهداشت ، هری رید راهنمایی کلاه خود را در طول یک ماه نوامبر جمع آوری کمک برای حزب دموکرات نوادا در لاس وگاس. جان Locher/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Locher/AP

سابق رهبر اکثریت سنا هری رید D-Nev. مرد تا حد زیادی مسئول برای ساخت دولت ریاست جمهوری قفقاز برجسته اوایل مسابقه کاهش یافته است و این فرصت را به دفاع از انجمن سیستم در مصاحبه با NPR.

"من در مورد بحث که پس از سه شنبه بعد از زمانی که ما دریافت کالیفرنیا و تگزاس را از راه" رید گفت. "در حال حاضر ما میخوایم بهترین ما می توانید از سیستم ما است."

رید که صحبت به NPR در دفتر کار خود در هتل Bellagio در لاس وگاس جلوتر از روز شنبه نوادا دموکرات قفقاز گفت که او فکر می کند که دولت در نوادا است "انجام خوبی است."

قفقاز هستند یک ساعت-در-فرد فرایند است که دشوار است برای بسیاری از مردم به حضور در این معنی تنها متعهد ترین فعالان خارج از نوبت. در سال 2016 فقط در اطراف 84,000 مردم نشان داد تا به نوادا دموکرات قفقاز از بیش از 600 ، 000 ثبت نام رای دهندگان دموکرات در دولت است.

بزرگنمایی این تصویر

رای دهندگان منتظر بیش از 2 ساعت در یک خط است که snaked از طریق یک سالن در شهر آفتاب سرود در Henderson, Nev. در روز دوشنبه. این یکی از بسیاری از اوایل انجمن سایت های که در آن رای دهندگان مواجه صف های طولانی. تامارا کیت/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تامارا کیت/NPR

در تلاش برای ایجاد قفقاز قابل دسترس بیشتر را در این سال نوادا حزب دموکرات ارائه شده رای دهندگان اولیه caucusing گزینه برای اولین بار که در آن آنها می توانند ثبت نام کنید تنظیمات خود را بر روی کاغذ. آن را ثابت آنقدر محبوب است که برخی از مردم خود را در حال انتظار برای ساعت.

پرسید که آیا این یک نشانه است که caucusing ممکن است بهترین سیستم رید بود نازکن. "ایالات متحده به دنبال این همه بیش و گفت: شاید آن را مانند یک ایده خوب است اما من قصد ندارم به می گویند هر چیزی در مورد قفقاز تا ما خلاص شدن از شر خودمان در 22nd" رید گفت: روشن است که منظور او این بود که قفقاز هستند "با" در فوریه. 22.

"من نمی خواهم هر چیزی را انجام دهید برای صدمه زدن به ما حزبی" او گفت:.

همه چشم ها در نوادا پس از حماسه حزبی اشتباه در آیووا در اوایل این ماه. رید اصرار دارد دولت خود را نمی خواهد که همان مشکلات. او می بیند یک فرصت در آیووا شکست است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طاق نوادا به-در-این-ملت نقطه بعدی انتخابات چرخه.

"من فکر می کنم ما فوق العاده مورد خوب در حال حاضر," رید گفت و تاکید کرد که با آن جمعیت متنوع نوادا است که بیشتر انعکاسی از رای دهندگان دموکرات از ایالت آیووا و نیوهمشایر که در حال حاضر قبل از آن در نامزدی تقویم.

شما "یک درک غلط از آنچه که در سراسر کشور اتفاق می افتد زمانی که شما باید آن دو کشور تعیین آنچه اتفاق می افتد در انتخابات ریاست جمهوری" رید گفت. "من فکر نمی کنم آن را عادلانه است."

حتی با در حال حاضر متلاشی دموکراتیک زمینه رید گفت که او شک و تردید وجود دارد خواهد بود یک میانجیگری دموکراتیک کنوانسیون در این سال, اما نمی خواهد حکومت آن را.

او گفت: اگر زمینه باقی می ماند تنگ تمام راه را تا به کنوانسیون "آن زمان که ما در حال رفتن به به ببینید که اگر ما می تواند یک کارگزار معامله است."

در آن صورت رهبران حزب ممکن است نیاز به می گویند به برخی از نامزد باقی مانده است که آنها "بهتر پرتاب [خود] پشتیبانی به کسی دیگر بنابراین ما لازم نیست که به میانجیگری کنوانسیون."

پرسید که آیا او به عنوان یک سابق و رهبر حزب در کنگره را یک نقش در چنین معامله رید گفت که او مایل اگر خواسته.

"شاید ما می تواند حتی باراک اوباما آن را انجام," او گفت:. "دو تا از محبوب ترین افراد در کشور و شاید جهان در حال باراک و میشل اوباما است."

رید گفت: او صحبت نشده به رئیس جمهور سابق درباره این احتمال است. اما آنها فراموش چت از زمان به زمان و نظر او اوباما یک دوست.

وقتی رید بازیگران اولیه خود را حزبی رای او "غیر متعهد" برای حفظ بی طرفی خود را در مسابقه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن