سهام حرکت عالی بر روی دیوار خیابان یک روز پس از یک افت بزرگ

نیویورک - سهام ایالات متحده در حال افزایش است در ظهر معاملاتی روز سه شنبه به سرمایه گذاران منتقل شده پول به شر

توسط MINERALNEWS در 8 بهمن 1398

نیویورک - سهام ایالات متحده در حال افزایش است در ظهر معاملاتی روز سه شنبه به سرمایه گذاران منتقل شده پول به شرکت های فن آوری پس از گسترده فروش در یک روز قبل از آن بیش از ترس است که گسترش یک ویروس مرگبار در چین می تواند بر اقتصاد جهانی است.

بازارهای جهانی شد spooked روز دوشنبه توسط یک افزایش شدید در موارد coronavirus. چین دومین اقتصاد بزرگ جهان است, در نظر گرفتن به طور فزاینده ای به اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش ویروس و بهداشت جهانی مقامات از نزدیک نظارت بر وضعیت.

اپل که گزارش درآمد بعد از شنبه صعود 2.3% و یکی از بزرگترین برندگان در بخش تکنولوژی. Chipmakers از جمله اینتل نیز سود جامد. بسیاری از این شرکت ها تحت تاثیر اقتصاد چین به دلیل آنها تکیه می کنند به شدت در این کشور برای فروش و زنجیره تامین.

بانک ها و دیگر شرکت های مالی نیز با صعود همراه با ارتباطات سهام.

آب و برق و شرکت املاک و مستغلات عقب مانده بازار به عنوان سرمایه گذاران تبدیل شده به دور از امن-بازی بخش.

قیمت اوراق قرضه کاهش یافت, ارسال بازده بالاتر پس از یک کاهش قابل توجهی در یک روز زودتر. عملکرد 10 ساله خزانه صعود به 1.64% از 1.60% اواخر دوشنبه.

وال استریت در میان سنگین هفته برای درآمد شرکت ها و سرمایه گذاران باید برخی از کلید شرکت را ارزیابی کنند. استارباکس را گزارش نتایج آن بعد شنبه. بوئینگ مک دونالد, Facebook و مایکروسافت تمام خواهد شد گزارش نتایج در روز چهارشنبه. دیگر نام های بزرگ گزارش این هفته عبارتند از: Coca-Cola, آمازون, کاترپیلار و اکسون موبیل.

نگه داشتن نمره: S&P 500 رشد شاخص 1.1% از 11:45 صبح به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز رز 222 امتیاز یا 0.8% 28,755. نزدک افزایش 1.3%. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت افزایش یافت 0.9 درصد بوده است.

در خارج از کشور: در بازارهای هنگ کنگ و تایوان و سرزمین اصلی چین بسته شد شنبه برای قمری تعطیلات سال جدید. شاخص کاهش یافت و در جاهای دیگر از جمله یک 3.1% جست و خیز کردن برای کره جنوبی محک. بازارهای اروپا افزایش یافت.

ویروس وضعیت: بیش از 4500 نفر تایید شده است بیمار با این ویروس و 106 نفر در شیوع کروناویروس جدید محور در شهر ووهان صنعتی hub در امتداد رودخانه یانگ تسه. این ویروس در حال حاضر به بیش از ده کشور جهان است.

هنگ کنگ اتحاد پیوست زیادی از چین به طور جدی محدود کردن سفر با برش تمام لینک های راه آهن به سرزمین اصلی است. چین را مهار تلاش های شروع با تعلیق هواپیما و قطار و اتوبوس لینک کلیک کنید برای ووهان است و در حال حاضر گسترش یافته و به 17 شهر با بیش از 50 میلیون نفر در اکثر گسترده بیماری-کنترل اقدامات تا کنون اعمال شده است.

ضعیف دوز: Pfizer کاهش یافته است 3.9% پس از آمریکا بزرگترین داروسازی گزارش ناامید کننده سه ماهه چهارم درآمد. درآمد این شرکت کاهش یافت و در طول سه ماهه به عنوان آن را همچنان به باریک کردن و تمرکز بر روی توسعه داروهای جدید. آن را نقل مکان کرد و خود پایدار از nonprescription دارو به یک سرمایه گذاری مشترک با گلاکسو سال گذشته است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

خرید قطعات: قطعات خودرو تامین کننده BorgWarner غرق 7.6% پس از گفت و آن را خرید دلفی فن آوری برای حدود 3.3 میلیارد دلار است. معامله کمک خواهد کرد به تقویت شرکت برق محصولات الکترونیکی است, اما آن را می آید همراه با یک هشدار به سرمایه گذاران در مورد به طور بالقوه ضعیف فروش در سال 2020 به خصوص برای نور و وسایل نقلیه تجاری.

نازک HOG: Harley-Davidson از دست 3.6% پس از طبقه موتور سیکلت ساز گزارش ضعیف سه ماهه چهارم سود و درآمد است. این شرکت تا به حال یک رابطه جنسی خشن سه ماهه برای فروش آمریکا که رهبری به طور کلی در سراسر جهان رها کردن.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب