جشن های روز هند غربی مجازی می شود، اما پلیس باقی می ماند

نیویورک - مناظر و صداهای یکی از بزرگترین جشن های فرهنگ کارائیب در جهان در این روز کارگر مجازی خواهد بود، چرا ک

توسط MINERALNEWS در 16 شهریور 1399

نیویورک - مناظر و صداهای یکی از بزرگترین جشن های فرهنگ کارائیب در جهان در این روز کارگر مجازی خواهد بود، چرا که رژه روز آمریکای هند غربی شهر نیویورک به صفوف دیگر رویدادهای بزرگ می پیوندد که توسط کروناویروس وارونه شد.

اما با اینکه هیچ شناور پر جشن و راهپیمایی گروه های طبل فولادی وجود نخواهد داشت، اداره پلیس نیویورک گفت افسران همچنان حضوری قوی در خیابان های بروکلین خواهند بود که جشنواره معمولاً در آن برگزار می شود.

افسران مراقب گردهمایی های بزرگی خواهند بود که قوانین دوری اجتماعی را نقض می کنند و در برابر تعداد بیشتری از تورم خشونت هایی که تابستان را در بسیاری از شهرهای آمریکا به هم زده است، نگهبانی می کنند.

برای دهه ها، رژه سالانه برجسته revelers روشن لباس، گروه های فولادی و سیستم های صوتی thumping در نسخه شهر نیویورک از جشن کارناوال برگزار شد در سراسر کارائیب.

ساعات اولیه صبح قبل از رژه ویژگی یک حزب خیابانی جداگانه معروف به J'Ouvert، به معنای جشن آزادی از برده داری است.

اما برگزارکنندگان هر دو رویداد در سال جاری مجبور به انطباق شده اند.

J'Ouvert شهر بین المللی، که در رویداد صبح زود قرار می دهد، در حال برنامه ریزی یک جشن مجازی از 7 صبح تا ظهر، احترام به کارگران ضروری، فعالان ماده زندگی سیاه و آیکون های فرهنگی با پیام ها و اجراهای از پیش سفارش داده شده است.

غرب هند آمریکا روز کارناوال انجمن یک رویداد 12 ساعته برای دوشنبه میزبان, با شروع کردن در 9 صبح با پیام از سخنرانان و سپس رفتن به یک حزب رقص دی جی چند ساعته که در آن شرکت کنندگان ثبت نام می توانند لباس masquerade خود را در زوم نمایش.

رئا اسمیت، نایب رئیس انجمن کارناوال می گوید: «ما می خواهیم مردم هنوز به بهترین شیوه ای که می دانیم چگونه بخشی از جشن ها باشند و در حال حاضر مجازی تنها گزینه است.»

در حالی که revelers نمی خواهد پر کردن خیابان ها، افسران پلیس نیویورک هنوز هم خارج و در مورد. محله هایی که جشنواره ها در آن برگزار می شوند، در سال های گذشته، گهگاه شاهد شعله ور شدن خشونت در طول جشن ها بوده اند.

در J'Ouvert، یک بار تنها به سستی سازمان یافته و با شروع در ساعات تاریک قبل از سپیده دم، اوج نگرانی در سال ۲۰۱۵ هنگامی که یکی از دستیاران دولت اندرو کوئومو بر اثر تیراندازی ولگرد کشته شد، به وجود آمد.

که منجر به زمان شروع بعدی و اقدامات امنیتی از جمله افسران بیشتر، موانع و پاسگاه های امنیتی و برج های سبک شد که سایه پیش از سپیده دم را پاک می کردند.

خشونت در سال جاری نگرانی ویژه ای است. پس از سال ها کاهش جرم و جنایت به پایین که این شهر را به یکی از امن ترین در ایالات متحده، تیراندازی در نیویورک در تابستان امسال افزایش یافت، به عنوان آنها در بسیاری از شهرهای دیگر است.

پلیس نیویورک در اوائل هفته جاری گزارش داد که ۲۴۲ مشاجره وجود دارد که افراد را در ماه اوت بر اثر تیراندازی زخمی یا کشته می کند که از ۹۱ مورد در مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است. بسیاری در یک سوات بروکلین رخ داده اند که شامل مسیر رژه است.

ترنس موناهان، رئیس اداره پلیس نیویورک روز پنجشنبه در یک جلسه توجیهی پلیس گفت: بنابراین این بخش هنوز منطقه را با صدها افسر پلیس لباس شخصی اضافی سیل خواهد کرد.

رئیس جمهور گفت: بگذارید خیلی واضح باشم: کسانی که باعث خشونت می شوند و جان ها را به خطر می اندازند می توانند انتظار داشته باشند که توسط همان افسران دستگیر شوند.

وی افزود پلیس همچنین آماده خواهد بود تا هر گونه گردهمایی بزرگ از جمله احزاب خانه و خیابانی را که به طور سنتی با این رویدادها در ارتباط است، برای رسیدگی به خطرات بهداشتی همه گیر و پتانسیل خشونت در هم بشکند.

بارگذاری...

بارگیری... بارگیری... بارگیری... بارگیری... بارگیری...

بارگذاری...

...


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب