ایران می گوید هواپیمای مسافربری 'آزار' به سوریه توسط آمریکا جت

تهران - یک ایرانی مسافر هواپیمای در حال پرواز از تهران به بیروت در روز پنج شنبه بود "آزار" توسط جت های جنگنده

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399

تهران - یک ایرانی مسافر هواپیمای در حال پرواز از تهران به بیروت در روز پنج شنبه بود "آزار" توسط جت های جنگنده ایرانی در تلویزیون دولتی گفت: ما از این هواپیما موفق به زمین با خیال راحت در لبنان سرمایه است. یک مقام آمریکایی بعد از آسوشیتدپرس گفت که آمریکا جنگنده جت را تصویب توسط ایران جت اما در یک فاصله امن.

لبنان و فرودگاه گفت: پرواز ماهان پرواز هوایی 1152 فرود آمد به طور منظم در بیروت در روز پنج شنبه شب. رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت کردن با روزنامه نگاران تا به حال هیچ جزئیات بیشتر.

وجود دارد گزارش های ضد و نقیضی به آنچه تا به حال اتفاق افتاده است که ایران در ابتدا با متهم کردن اسرائیل به این حادثه. رسانه های دولتی سوریه به نقل از ناشناس هواپیمایی مقامات در دمشق عنوان کرد و گفت: دو جت مظنون به ایالات متحده و ائتلاف به رهبری "ره" یک هواپیمای مسافربری ایرانی بر آل Tanf در جنوب غربی سوریه است.

ایالات متحده نیروهای مبارزه با شبه نظامیان دولت اسلامی تاسیس حضور در al-Tanf منطقه پس از سال 2016 است که در سوریه در نزدیکی مرزهای خود با عراق و اردن است. ایالات متحده اعلام کرده است آن را یک اصطلاح د-تضاد منطقه. فراتر از آن نیروهای سوریه و ایران متحدان عمل است که باعث می شود آن باقی مانده flashpoint در منطقه است.

این گزارش گفت: رهگیری مجبور خلبان به شدت تغییر ارتفاع پرواز کم است و باعث آسیب های جزئی میان برخی از مسافران است.

با توجه به تلویزیون ایران گزارش جت های جنگنده آمد در فاصله 100 متر (328 فوت) از ایران Airbus A310. خلبان به سرعت توانستند این هواپیما را به ارتفاع پایین تر برای جلوگیری از برخورد با جت در این گزارش گفت:.

نیروی دریایی ایالات متحده سروان ، بیل شهری یک فرماندهی مرکزی سخنگوی بعد گفت: AP که آمریکا F-15, جنگنده, جت "انجام یک استاندارد بازرسی بصری از یک Mahan Air هواپیمای مسافربری در یک فاصله امن از حدود 1000 متر (3,280 فوت) از هواپیمای این شب است."

"بصری بازرسی رخ داده است برای اطمینان از ایمنی پرسنل ائتلاف در al-Tanf پادگان" شهری گفت. "هنگامی که F-15 خلبان شناسایی این هواپیما به عنوان یک Mahan Air, مسافر, هواپیما, F-15 با خیال راحت باز فاصله از هواپیما."

هواپیما در آن ارتفاع به حفظ فاصله حداقل 600 متر (2000 متر) به اطمینان حاصل شود آنها با یکدیگر برخورد کند هر چند هواپیما سفر که با هم روبرو می شوند ویک آشوب.

داده ها از پرواز ثبت شده در سایت FlightRadar24.com نشان داد هواپیمای صعود از 34,000 پا به 34,600 پا در کمتر از دو دقیقه در زمان حادثه و پس از آن کاهش یافته و به پایین به 34,000 پا در یک دقیقه پس از.

هواپیما فرود آمد و بلافاصله بعد از این اما سه مسافر صدمات پایدار و به بیمارستان منتقل شد به گزارش تلویزیون گفت: با استناد به آنچه از آن به عنوان مطلع اما منابع بی نام در فرودگاه بیروت. این گزارش همچنین گفت: برخی از کابین خدمه مجروح شدند اما انجام نداد.

ایران در تلویزیون دولتی به نقل از خلبان ایرانی هواپیما عنوان کرد و گفت که جت های جنگنده' خلبانان شناسایی شده بود خود را به عنوان آمریکایی بیش از ارتباط رادیویی.

ایران وزارت امور خارجه گفت که پس از این حادثه یک یادداشت اعتراض فرستاده شد تا به سفارت سوئیس که نشان دهنده آمریکا منافع در ایران هشدار داد که اگر هر حادثه اتفاق می افتد بر روی هواپیما پرواز بازگشت به تهران از آن خواهد شد مسئولیت ایالات متحده است.

سخنگوی وزارت مالیه عباس موسوی گفت: ایران در حال بررسی این حادثه است. توجه داشته باشید همان بود و همچنین تحویل به سازمان ملل و دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توسط سفیر ایران در سازمان ملل عمرانی Ravanchi.

ماهان ایر متعلق به بخش خصوصی شرکت هواپیمایی مستقر در تهران است که پرواز در سراسر خاورمیانه. در سال 2011 وزارت خزانه داری آمریکا تحریم شرکت هواپیمایی به اتهام "تامین مالی مواد و پشتیبانی فنی" به ایران نیروی قدس سپاه پاسداران اعزامی بازوی شبه نظامی پاسداران. وزارت خزانه داری همچنین ادعا Mahan Air انجام شده بود سلاح کالا و پرسنل برای لبنان و گروه های شبه نظامی حزب الله.

این همه در میان افزایش تنش ها بین ایران و ایالات متحده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از تهران به توافق هسته ای با قدرت های جهانی بیش از دو سال پیش.

در زمان پس از یک سری از افزایش حوادث رخ داده در سراسر خاورمیانه بین دو کشور از جمله ایالات متحده آمریکا به کشته شدن یک ایرانی به طور کلی در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین و تهران راه اندازی موشک های بالستیک هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی در عراق است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس نویسندگان سارا ال دیب در بیروت, جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی و لولیتا Baldor در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن