در میان coronavirus قرنطینه سانتا کلاریتا زن و شوهر از وبلاگ کشتی کروز کابین

دو سانتا کلاریتا ساکنان در میان 3,700 مسافران و خدمه قرنطینه در یک سفر دریایی کشتی لنگر انداخت در ژاپن پس از شیوع کروناویروس.

کارل گلدمن تصمیم گرفت به همسرش, Jeri Seratti-گلدمن در ترکیب سورپرایز تولد و هدیه کریسمس یک از 16 روز و آسیای جنوب شرقی کروز روی الماس شاهزاده خانم. این سفر قرار بود تا پایان هفته گذشته است. اما پس از یک مسافر که ترک کشتی در هنگ کنگ در تشخیص داده شد با این ویروس ژاپنی, مقامات بهداشتی قرار می گیرد کشتی تحت دو هفته قرنطینه. قرنطینه برنامه ریزی شده است تا پایان بهمن. 19.

زن و شوهر, خود سانتا کلاریتا ایستگاه رادیویی KHTS شده اند و مستندسازی تجربیات خود را در یک دفتر خاطرات در ایستگاه وب سایت.

“همسر من لبخند زد و به من گفت: ‘خانه کوچک زندگی است که اتفاق می افتد در حال حاضر’ ” نوشت: کارل گلدمن یادآوری لحظه ای که آنها آموخته حدود دو هفته قرنطینه. “من سریع تقویم طرح و به او گفت:” مبارک روز ولنتاین است.’ “

تبلیغات

تا کنون 70 نفر در هیئت مدیره تشخیص داده شده است با این ویروس با شش مورد جدید گزارش روز شنبه. این Goldmans و دیگر مسافران کشتی که لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن گفتن داستان شده اند در رسانه های اجتماعی از kindnesses توسط خدمه و همچنین کاهش منابع و وسایل رفاهی.

در سومین روز از قرنطینه زن و شوهر دیدم ده ها آمبولانس و مردم در hazmat دنده دستگاه های همزن دور قربانیان. آنها همچنین در حال اجرا از آب بطری شده و در زمان به جوش موجود در آب قبل از نوشیدن آن است.

روز بعد آنها متوجه شدم که آنها در حال اجرا از لباس های تمیز و خوشبو کننده و اتهام خود را مسواک برقی در حال اجرا بود پایین. بعد از آن در روز شاهزاده Cruises restocked کشتی در بندر با مواد غذایی و بطری آب.

“همسر من, واکنش به کاغذ توالت بود به او یک حلقه الماس,” کارل گلدمن نوشت.

تبلیغات

شنبه شب شاهزاده Cruises جمهور Jan Swartz تصویری منتشر شده بیانیه ای گفت: این شرکت تا به حال درخواست های دریافت شده برای حدود 2000 داروها از کسانی که در هیئت مدیره.

“تیم ما شده است مرتب سازی و توزیع داروها به عنوان به زودی به عنوان ما آنها را” Swartz گفت.

این شرکت به تازگی اضافه شده ایستگاه تلویزیونی ماهواره ای و بیش از 50 فیلم کشتی, برنامه نویسی, که همچنین شامل تناسب اندام و ورزش ویدئوها از آن در بیانیه ای گفت.

در یک ویدیو ارسال شده در Facebook صبح روز یکشنبه در ژاپن — بعد از ظهر شنبه در لس آنجلس — Jeri Seratti-گلدمن گفت: این زن و شوهر تا به حال تست شده برای این ویروس سه بار در روز و تا به حال نه آن را قرارداد. Seratti-گلدمن گفت: آنها قادر به ترک اتاق خود را روز شنبه برای اولین بار در پنج روز و با آنها رفت و در کشتی بالکن و راه می رفت برای یک ساعت.

در پست های خود را به Goldmans نیز شده است نگه داشتن خلق و خوی نشاط و اشاره کرد که گسترش از فیلم در دسترس اجازه داده است آنها را به حرکت از viewings از “Dumbo.”

“به کارل و Jeri ازدواج آن را از طریق یکی دیگر از یازده روز قرنطینه در داخل کابین خود را ؟” نوشت: در خاطرات روز جمعه. “به ما بپیوندید در روز برای به روز رسانی در ماجراهای خود.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر