آلبرتا رمپ تا COVID-19 غربالگری و جداسازی چک های بین المللی برای ورود

ادمونتون—آلبرتا است ramping تا غربالگری از بازدید کنندگان بین المللی به تلاش برای کاهش گسترش COVID-19.نخست وزی

توسط MINERALNEWS در 1 خرداد 1399

ادمونتون—آلبرتا است ramping تا غربالگری از بازدید کنندگان بین المللی به تلاش برای کاهش گسترش COVID-19.

نخست وزیر مهاجرت می گوید که بلافاصله شروع خارجی مسافران پس از رسیدن به فرودگاه در ادمونتون و کلگری خود را متوسط بررسی با استفاده از یک دوربین مادون قرمز. شروع هفته آینده این طرح برای استفاده از thermal imagers که می تواند دقیق تر نتایج.

مسافران نیز باید با ارائه یک برنامه ریزی دقیق در مورد چگونه آنها را از خود جدا برای 14 روز.

در دو هفته مشابه غربالگری است به راه اندازی در ایالات متحده عبور از مرز در Coutts آلتا.

"با توجه به این که فرودگاه ها و گذرگاه های مرزی باقی می ماند در معرض خطر وکتور برای انتقال و در همان زمان بخش مهمی از زیرساخت های مورد نیاز برای اقتصاد ما در حال حرکت, ما نیاز به انجام بیشتر" کنی گفت.

با وجود شدت کاهش سفر با توجه به COVID-19 گیر حدود 400 نفر هنوز وارد هفتگی در آلبرتا فرودگاه از خارج از کشور به طور عمده از طریق کلگری کنی گفت.

در حدود 90 درصد از زمین به واردان از ایالات متحده آمده از طریق Coutts است که فقط در شمال مونتانا.

کانادا و ایالات متحده آمریکا افزایش یافته اند خود را به مرز بسته شدن غیر ضروری سفر به ماه ژوئن 21, اگر چه كانون با کالاهای مجاز از طریق, به عنوان برخی از کارگران و کانادایی بازگشت به خانه.

کنی گفت: مردم به نمایش خواهد شد پیگیری تلفن تماس سه روز پس از ورود به مطمئن شوید که آنها در حال دنبال خود انزوا طرح و وسیله ای برای انجام این کار است.

اگر این طرح تلقی ناکافی این استان کمک خواهد کرد که مسافر دیدار با جداسازی مورد نیاز از جمله مسکن ،

وجود دارد را نیز اضافه می شود, بهداشت اقدامات در فرودگاه ها از جمله افزایش تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی از ورود به سالن و بالا لمس سطوح. بیشتر ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود.

اقدامات احتیاطی وعده داده شده بود قبلا توسط کنی به عنوان یک پیش نیاز برای بازگشایی اقتصاد است. آلبرتا است مسطح منحنی در رمان coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان اما کنی گفت: هوشیاری در فاصله و بهداشت حیاتی هستند.

روز چهارشنبه استان اعلام کرد 19 موارد جدید اما هیچ اضافی مرگ و میر. از مجموع 6,735 عفونت 5,637 مردم را بهبود و 128 فوت کرده اند.

"این خواهد بود که چند ماه قبل از ما می توانید انتظار موثر ضد ویروسی درمان یا (a) واکسن به پایان می رسد که تهدید COVID-19," کنی گفت.

"در این میان طبیعی جدید را شامل پروتکل های حفاظتی مانند آنهایی که ما در حال معرفی است."

دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی بهداشت افزود: "حتی اگر ما سفر حجم کاهش یافته است و ما همچنان به دیدن وارداتی موارد است.

"در حالی که ما با احتیاط راهاندازی در اینجا و در جاهای دیگر COVID است که هنوز هم وجود دارد. آن را هنوز هم در گردش در سراسر جهان است."

آلبرتا شروع راهاندازی آن اقتصاد در هفته گذشته. خرده فروشان و daycares اجازه داده شد به بازگشایی منوط به سلامت محدودیت.

در همه زمینه ها — به جز سخت-آمار مناطق بروکس و کلگری — رستوران در نیمی از ظرفیت سالن مو نیز مجاز به از سرگیری خدمات.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

ساکنان بروکس و کلگری هستند مجاز به غذا خوردن در یک رستوران و یا کوتاه کردن مو شروع دوشنبه محرومیت مجدد سنبله در COVID-19 موارد است.

در مرحله بعدی از آلبرتا مجلس برای مجموعه ژوئن 19, وقتی سینما, چشمه های معدنی و مرتبط با کسب و کار به چراغ سبز دریافت کنید.

عمومی تجمعات گسترش یافته بودند هفته گذشته اما محدود به بیش از 50 نفر که هنوز هم باید حفظ فاصله فیزیکی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب