کشورهای آفریقایی به دنبال موشکافی از ما دیگران را بیش از نژادپرستی

ژنو – ایرنا-سازمان ملل آماده شده پیش نویس قطعنامه ای در سازمان ملل بالا حقوق بشر است که مجرد از ایالات متحده و راه اندازی شدید بین المللی بررسی سیستمیک نژادپرستی علیه مردم آفریقایی تبار در پی اخیر با مشخصات بالا به کشتار سیاه پوستان توسط پلیس آمریکا.

پیش نویس متن یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, می تواند تبدیل به محور به صورت فوری بحث عجله برای برنامه ریزی روز شنبه به ژنو مبتنی بر حقوق بشر.

در آن یک کمیسیون تحقیق — حقوق بدن قوی ترین ابزار برای بررسی نقض حقوق بشر — نگاهی به “نژادپرستی نظاممند” و اتهام نقض قوانین بین المللی حقوق بشر و موارد نقض حقوق بشر علیه “آفریقایی و از مردم آفریقایی تبار در ایالات متحده آمریکا و دیگر نقاط جهان به تازگی آسیب دیده توسط سازمان های اجرای قانون” به خصوص برخورد که منجر به مرگ و میر.

چنین کاری انجام خواهد شد “با توجه به آوردن مجرمان به دست عدالت” متن متحده است.پیشنهاد کمیسیون تحقیق خواهد “بررسی فدرال و دولت های ایالتی و محلی پاسخ به تظاهرات مسالمت آمیز از جمله اتهام استفاده از نیروی بیش از حد علیه معترضان تماشاگران و روزنامه نگاران است.”

وسعت پشتیبانی برای اندازه گیری منتشر شده توسط گروه آفریقا در شورای حقوق بشر روشن نشد. ایالات متحده ماموریت در ژنو کاهش یافته است اظهار نظر فوری.

یک دیپلمات غربی صحبت خواست نامش فاش نشود به دلیل حساسیت این موضوع گفت: کشورهای اتحادیه اروپا دریافت کرده بود متن و بحث در مورد آن را در پایتخت خود را.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده ایالات متحده از 47 عضو بدن دو سال پیش آن را متهم به ضد اسرائیل تعصب و پذیرش اعضای برخی از کشورها با دولتهای خودکامه که سریال ناقضان حقوق.

روز دوشنبه این شورا توافق به اتفاق آرا به برگزاری فوری بحث بعد از ظهر چهارشنبه در “نواخته الهام گرفته از نقض حقوق بشر سیستماتیک نژادپرستی و خشونت پلیس و خشونت علیه تظاهرات مسالمت آمیز” در پی جورج فلوید در ایالات متحده است.

___

دنبال تمام AP پوشش داستان در مورد نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در https://apnews.com/GeorgeFloyd.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>