خاورمیانه و اقتصاد مضروب توسط ویروس, قیمت نفت و جنگ

دبی, امارات متحده عربی - خاورمیانه در حال حاضر موجب ویرانی تعداد زیاد جوانان بیکار ناآرامی درگیری و تعداد زیاد

توسط MINERALNEWS در 27 فروردین 1399

دبی, امارات متحده عربی - خاورمیانه در حال حاضر موجب ویرانی تعداد زیاد جوانان بیکار ناآرامی درگیری و تعداد زیادی از پناهندگان غرق خواهد شد به یک رکود اقتصادی در این سال را برانگیخت توسط دو شوک از شیوع کروناویروس و قیمت نفت پایین صندوق بین المللی پول گفت.

تاثیر COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس تهدید به ترک ها در پی آن قابل توجه بحران اقتصادی در سراسر منطقه و بین المللی وام دهنده می گوید. اگر دولت بد بکار بردن شیوع صندوق بین المللی پول هشدار می دهد این را افشانده شدن بذر برای حتی بیشتر ناآرامی های اجتماعی و بی ثباتی است.

با توجه به این بزرگی از جهانی بحران وام دهنده است که خواستار دولت به اولویت بندی هزینه های مراقبت های بهداشتی بدون در نظر گرفتن ظرفیت مالی به منظور مهار بحران به عنوان سریع که ممکن است.

در لبنان شده roiled با اعتراض به وضعیت اقتصادی قبل از همه گیر صندوق بین المللی پول پروژه 12 درصد انقباض اقتصاد نزدیک به دو سال گذشته رکود اقتصادی هستند. در لیبی پاره های سال جنگ و رقیب دولت های بین المللی وام دهنده پروژه های عظیم 59 درصد انقباض این سال است.

ایران در حال حاضر در رکود اقتصادی به دلیل تحریم های ایالات متحده که reimposed پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده امریکا از تهران به توافق هسته ای با قدرت های جهان در سال 2018 است. آن است که در حال حاضر در تلاش برای مدیریت شیوع ویروس. اقتصاد کشور است و انتظار می رود قرارداد این سال 6 درصد با توجه به صندوق بین المللی پول.

خاورمیانه و ثبت بیش از 172,000 مورد از این ویروس بیش از 6500 مرگ و میر بسیاری از آنها در ایران.

در سطح جهانی و صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد جهانی به کوچک شدن 3 ٪ در این سال و قبل از بازگشت در سال 2021 با 5.8 درصد رشد. چشم انداز بهبود حال به دور از خاص.

که میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود در سراسر جهان با توجه به مستندات تعطیلی و منع رفت و آمد نقدی در بسته دولت در حال مسابقه برای امن وام از صندوق بین المللی پول برای حمایت از آسیب پذیر ترین مردم است.

صندوق بین المللی پول گفته است که آماده است برای ارتکاب آن $1 تریلیون ظرفیت وام دهی به کمک سازمان ملل.

در نشانه ای از چقدر وخیم وضعیت تبدیل شده در ایران, دولت درخواست 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول در هفته های اخیر — اولین جمله درخواست های ساخته شده توسط ایران در نزدیک به شش دهه است. صندوق بین المللی پول می گوید آن را هنوز هم به دنبال به درخواست و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از ایران است.

جهاد Azour که مسئول نظارت بر صندوق بین المللی پول در خاورمیانه و آسیای مرکزی اعلام آن را خیلی زود به بگویید که چگونه بسیاری از مردم از دست داده اند شغل خود را در سراسر منطقه در میان بحران است. او هشدار داد که از ایران رفتن را از طریق تنها اولین موج شوک و باید آماده برای طولانی مدت اثرات.

"پیام این سال است ما روبرو هستند یکی از چالش برانگیز ترین بحران هایی که منطقه تا به حال تجربه کرده" Azour آسوشیتدپرس گفت.

"یک تعداد معینی از اقدامات مورد نیاز و اولویت باید قرار داده در پشت مراقبت های بهداشتی," او اضافه شده است.

در مصر ضربه به گردشگری و حواله را تهدید به فشار و حتی بیشتر مردم به فقر به عنوان کشور متوقف می شود خجالتی از اجرای کامل مستند برای ترس از بیشتر آسیب رساندن به اقتصاد است.

در حالی که صندوق بین المللی پول انتظار ندارد مصر به اسلاید به رکود اقتصادی در این سال رشد خواهد کوچک از بیش از 5 درصد در سال گذشته فقط 2 درصد این سال است.

در سراسر ثروتمند کشورهای صادرکننده نفت در منطقه, صندوق بین المللی پول می گوید: قیمت نفت زیر 30 دلار در هر بشکه می تواند منجر به بیش از $230 میلیارد دلار از دست داد درآمد سالانه برای این ملت.

در عربستان سعودی, اقتصاد را در داخل رکود اقتصادی طرف قرارداد با حدود 2.3 درصد در این سال قبل از صعود به حدود 3 درصد رشد پیش بینی شده در سال 2021 با توجه به صندوق بین المللی پول. پادشاهی نیز از دست حیاتی درآمد گردشگری به عنوان مقدس در مکه و مدینه باقی می ماند بسته به زائران از سراسر جهان است.

برای دیگر کشورهای صادرکننده نفت مانند الجزایر بحرین, عراق و عمان بین المللی وام دهنده گفت: کاهش قیمت های نفت را تهدید به تخلیه ذخایر مالی به عنوان هزینه را افزایش می دهد برای مبارزه با ویروس.

در علاوه بر این به کاهش قیمت نفت در این بازدید به گردشگری و حمل و نقل هوایی تاثیر امارات متحده عربی و قطر بسیار سخت است. امارات متحده عربی انتظار می رود که اقتصاد به قرارداد 3.5% در این سال, در حالی که قطر اقتصاد خواهد قرارداد با بیش از 4 درصد به صندوق بین المللی پول.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. در سراسر جهان بیش از 1.9 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 126,000 فوت کرده اند از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

صندوق بین المللی پول گفت: بزرگترین چالش در مدیریت این ویروس خواهد شد در تعارض زده کشورهایی مانند یمن و افغانستان و عراق و همچنین کشورهای بزرگ پناهنده جمعیت مانند لبنان و اردن و پاکستان است. برای این شش کشور با صندوق بین المللی پول پروژه های منفی رشد در این سال است.

صندوق بین المللی پول نمی دهد هر اقتصادی پیش بینی برای سوریه که در جنگ داخلی شرکت در سال دهم خود مجبور است از برخی از 6 میلیون سوری به فرار از کشور و آواره دیگر 7 میلیون داخلی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن