یک دانشگاه ساخته شده از ابتدا در 5 ماه می خواهد به یک رهبر جهانی

بزرگنمایی این تصویر

SRM دانشگاه آندرا پرادش در جنوب هند بافندگی بیش از زمینه های سبز پرسه می زدند گله بز. لورن Migaki/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لورن Migaki/NPR

در جنوب شرقی هند برخاسته از زمینه های سبز پرسه می زدند گله بز است یک نام تجاری جدید مجموعه ای از برج سفید متصل حیاط بالکن و breezeways. این است SRM دانشگاه آندرا پرادش است.

حدود 650 میلیون هندی ها کمتر از 25 سال سن. به عبارت دیگر یک پنجم از جمعیت جوان و مردم در اینجا زندگی می کنند. آنها می خواهند شغل و آنها می خواهند آموزش و پرورش. ثبت نام در آموزش عالی اینجا رو به افزایش بوده است در دهه گذشته اما به منظور تطبیق تقاضا و اقتصاد کشور را به رشد تعداد کلاس درس کرسی به جهش رو به جلو در یک گیج کننده رای. یک نویسنده تخمین زده می شود در سال 2018 که کشور نیاز به ساخت حداقل 1,000 جدید دانشگاه به همراه 50,000 دانشکده فنی — در 10 سال.

SRM آندرا پرادش نشان دهنده این موج. اما دانشگاه این است که نه فقط تلاش برای دیدار با تقاضا به صورت سنتی آموزش عالی — آن است که تلاش برای نوآوری و پیش از بسته.

جدیدترین پردیس از SRM موسسه علوم و فناوری یک موسسه خصوصی تاسیس در سال 1980 SRM AP ساخته شده بود فقط در پنج ماه. آن را ویژگی های دولت از هنر و سیستم آب حوضه آبریز, پانل های خورشیدی, آزمایشگاه کامل از تجهیزات با تکنولوژی بالا و — قرعه کشی در این آب و هوا — تهویه مطبوع خوابگاه.

Aayusi Biswas 20 ساله دانشجوی مهندسی از صدها مایل دورتر در مرکز هند است پر از اتاق خوابگاه خود را با گیاهان هری پاتر, خاطرات و کتاب. “من عاشق خواندن” او به ما می گوید.

او همچنین دوست دارد خواب جدید راه اندازی و چیزی که جلب او را در اینجا: “راه این دانشگاه ترویج کارآفرینی چیزی است که من دیده ام هرگز قبل از در کالج.” با تی شرت و شلوار جین, عینکی, مسلط به زبان انگلیسی و برنامه نویسی مهارت های Biswas نوع روشن self-starter شما می خواهم انتظار برای ملاقات در, می گویند, UC Berkeley — جایی که او تحصیل در خارج از کشور.

آندرا پرادش و مرز Telangana دولت است به خصوص معروف برای تولید و صادرات — استعداد فنی. در حقیقت این منطقه فرستاده است تا بسیاری از دانش آموزان فارغ التحصیل و مهندسین به مطالعه و کار در خارج از کشور در سال های اخیر که تلوگو, منطقه, زبان, شد, سریعترین رشد زبان خارجی در ایالات متحده است.

دانش آموزان را به یک استراحت بین کلاس ها در فضای باز دهلیز در SRM, Andhra Pradesh. لورن Migaki/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لورن Migaki/NPR

“ما قدرت تامین کنندگان به جهان می گوید:” معاونت Narayana رائو با افتخار نامگذاری منطقه ای قهرمانان مانند سوندار پیچای مدیر عامل شرکت الفبا. اما رائو می گوید: برای رسیدن به سطح بعدی از توسعه هند نیاز به صفحه اصلی — رشد خود استعداد و نگه داشتن آنها را در اینجا. و این جاه طلبی زیادی از SRM AP.

گام اول: طراحی یک برنامه درسی جدید

SRM AP است که در تلاش برای به دست گرفتن رهبری در نوآوری هر چه و چگونه , هندی, دانش آموزان یاد بگیرند. برای یکی از آنها در حال گسترش به علوم انسانی. وجود دارد تمام دانشکده هنرهای لیبرال است که وجود ندارد در بسیاری از دانشگاه های هندی. اکثر SRM AP دانش آموزان مانند Biswas هستند تمرکز در مهندسی و علوم کامپیوتر و انجام تحقیق با تکنولوژی بالا به مناطقی مانند باتری, 3D چاپ و علم مواد. اما آنها را نیز افراد مانند شعارهای تئاتر و مطالعات جنسیتی.

استاد زبان انگلیسی در اینجا Prateek (که با استفاده از یک نام) تدریس قبلا در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا و در دانشگاه آکسفورد در انگلستان است. او در بازگشت به کشور خود از هند به دلیل SRM AP به او این فرصت را به انجام تحقیقات خود و ایجاد خود را در دوره.

برای مثال او در حال حاضر در آموزش انتخابی در هندی مدرن تئاتر است. به عنوان بخشی از این دوره دانش آموزان نوشت و انجام خود بازی. موضوع: خورشیدی ماشین. “این علوم کامپیوتر و مهندسی برق دانش آموزان” Prateek توضیح میدهد: “به طوری که آنها در حال دیدن چیزهایی از این دیدگاه و چگونه آنها می توانند تغییر جهان از طریق تئاتر و از طریق انجام چیزی است که کمک خواهد کرد که مردم دیگر به تبدیل شدن به آگاهی از آنچه که اتفاق می افتد به محیط زیست است.”

دانش آموزان در کلاس انجام بسیاری از کار خود را بیش از چت تصویری. لورن Migaki/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لورن Migaki/NPR

تاکید بر منافع محور و مشارکتی یادگیری چیزی جدید است. جمشید Barucha که قبلا برگزار شد پست معاونت می گوید: هنجار در هند پس از او در حال رشد بود تا در بمبئی بوده است “bunking” یا پرش کلاس و سپس “mugging تا” یا قراردادن برای امتحانات با دانش آموزان انجام حداقل به یک “بسیار حفظ گرا بسیار سفت و سخت برنامه های درسی.”

رفتن در جهت مخالف SRM AP تبدیل شده است برای اولین بار در خارج از مشتری آمریکایی, آموزش راه اندازی به نام مینروا. نرم افزار خود را با استفاده از هوش مصنوعی برای ترویج یادگیری فعال — در واقع نگه داشتن دانش آموزان صحبت کردن و حل مسئله در طول کلاس. SRM خلبانی برنامه در دو موضوع; آشنایی با زبان انگلیسی و سطح بالا درس مهندسی.

در Prateek مقدماتی سطح کلاس در محاوره زبان انگلیسی, دانش آموزان تمام پوشیدن هدست و نشستن در مقابل مانیتور که در آن آنها می توانید ببینید همکلاسی های خود را بیش از ویدئو. نرم افزار انتخاب دانش آموزان به طور تصادفی به پاسخ استاد سوال.

“در ابتدا ما تمام شد خسته می گوید:” دانشجوی سال اول Sai Krishna Vishnamuluka. “کلاس مانند یک امتحان برای ما است.” در واقع نمرات در Minerva کلاس واقعا بر اساس عملکرد در کلاس نمی امتحانات.

برای بازدید کنندگان اولین بار از راه اندازی به نظر می رسد clunky با دانش آموزان در همان اتاق برقراری ارتباط بیش از چت تصویری. و این پهنای باند تشنه است که یک موضوع در آندرا پرادش. با وجود ارتباط مکرر اشکالات در کلاس ما نشستن در Prateek تبدیل به یک فن بزرگ.

“در غیر Minerva کلاس درس چه شما متوجه است که دانش آموزان نمی خواهید به آمده تا با یک جواب به طوری که آنها سعی خواهد کرد که برای پنهان در پشت این کتاب به عنوان اگر معلم قادر نخواهد بود برای دیدن” او می گوید. “در Minerva چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ آنها لازم نیست که یک گزینه به این دلیل که ماشین را پرتاب آنها را در مرکز صحنه. به طوری که آنها را بر روی لبه صندلی خود را در انتظار نوبت خود را به آمده است. در ابتدا آن را یک مشکل آنها عصبی آنها می ترسند اما به عنوان آنها استفاده می شود به پلت فرم آنها به معنای واقعی کلمه آن را دوست دارم.”

Vishnamuluka که دانشجوی سال اول موافق است. او می گوید: او در زمان خطر از آمدن به SRM AP قبل از هر کس دیگری تا به حال حتی از مدرسه فارغ التحصیل شد.

“زمانی که من به این کالج وجود دارد هرگز یک خروجی دسته ای [کلاس] نشده است. ما سوم دسته ای در اینجا, بنابراین من فکر کردم این یک تازه دانشگاه در خارج از جعبه.”

تجربه خود را با Minerva ساخته شده است که او را بیشتر با اعتماد به نفس در آنچه که او را به یادگیری در اینجا.

من فکر می کردم این زندگی من تغییر خواهد کرد. آن را یکی از بهترین تجربیات من تا به حال. چرا که می گویند با کلاس های دیگر ما را فراموش کرده ام آنچه که ما آموخته اند. اما در Minerva هر کلاس شامل قبلی کلاس ما خواهد بود حمل چیزهایی که ما یاد گرفته ایم در کلاس های قبلی. هر روز ما می شود تجدید نظر آنچه که ما آموخته اند و چگونه به درخواست آنچه که ما آموخته اند که در راه های مختلف. بنابراین در حال حاضر من فکر می کنم [SRM AP] است نه یک خطر است.”

گام دوم: دریافت نرم!

بزرگنمایی این تصویر

Aayusi Biswas متعلق به یک گروه به نام Next Tech Lab که موفق به کسب مجموع 50 ملی و بین المللی hackathons در سراسر جهان است. لورن Migaki/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لورن Migaki/NPR

آمریکا-سبک یادگیری نیز نشت بیش به extracurriculars. Aayusi Biswas متعلق به یک گروه به نام Next Tech Lab تاسیس در حوزه های مختلف SRM پردیس 4 سال پیش. “ما کار بر روی چیزهایی که به عنوان بزرگ به عنوان AI, عمیق, یادگیری, IOT [اینترنت] AR/VR [افزوده/مخلوط واقعیت] هر چیزی که در حال حاضر که در حال استفاده در لبه برش از صنعت اما نه تدریس در اکثر دانشگاه ها” توضیح می دهد که بعد Tech Lab بنیانگذاران Rafael Pandey. “ما باید این هکر فرهنگ که در آن ما برای ساخت نمونه های اولیه و شرکت در بسیاری از hackathons.” آنها برنده در مجموع 50 ملی و بین المللی hackathons در سراسر جهان است.

SRM AP بعدی Tech Lab دانش آموزان خود را, لپ تاپ, پوشش داده شده با دقت و به اجتماع افراد یک تیم در جداول طولانی در, روشن, باز کردن در اصلی ساختمان پردیس. آنها در حال کار بر روی طیف گسترده ای از پروژه ها. Biswas به تنهایی گرفته و مقام سوم در یک هکاتون با یک هوش مصنوعی-سوخت تدریس خصوصی پلت فرم در حال کار بر روی یک برنامه با استفاده از الگوریتم های طراحی شده برای ژنتیک برای تولید خودکار طرح برای پلهای معلق.

در حال حاضر او را هیجان زده در مورد “Python در خواب” همه دختران اواخر شب رویداد در پایتون زبان برنامه نویسی. “این فقط برای رفتن به یک شب پر از برنامه نویسی در خواب,” او توضیح می دهد. “این به طور خاص برای دانش آموزان سال اول که تازه به این حوزه از فناوری و دیدن بچه ها که در حال حاضر … مهارت در برنامه نویسی.” برای شرکت در این و دیگر Next Tech Lab حوادث دانش آموزان تا به حال به دریافت مجوز ویژه برای شکستن خوابگاه خود منع رفت و آمد.

او می گوید: او و شاگردی در حال کوس کلیشه و گرفتن در گزینه های جدید. SRM AP بیشتر زنان در مهندسی از هندی ترین مدارس — آنها را تا حدود 35 درصد از ثبت نام. Biswas می گوید: در هند “دختران در حال تحت فشار قرار دادند به گرفتن نمرات خوب آنها نیست که خیلی به این چیزها سازی مسائل است.”

مرحله 3: آسمان محدود?

دانش آموزان خوش بینی عفونی است. اما وجود دارد بسیار تحت اللفظی موانع برای گسترش و توسعه این دانشگاه است. SRM AP است که یک ساعت از نزدیکترین شهر. و جاده ها در اینجا به پایان می رسد در یک گل آلود عادت است. پردیس ساخته شد یارانه ای زمین که بود در وسط یک نام تجاری جدید شهر به نام Amaravati اما در حال حاضر این پروژه به نظر می رسد برگزار شد.

رائو معاونت می گوید: این واقعیت است که دانشگاه در حال حاضر احاطه شده توسط ناف زمینه است هیچ معامله بزرگ است. “به دانش آموزان نگاه برای: ‘من خوب آموزش و پرورش و آموزش اینجا ؟ … آیا من باید فرصت هایی را برای کار در رویای من ایده ها ؟ آیا من باید نقش مدل در اینجا؟” متقاضیان نخواهد بود بنابراین نگران او می گوید: با این نوع جاده و یا فقدان آن است. “جاده سیمان, قیر, جاده, آنها نمی کنیم.”

رائو را دوست دارد به بازدید کنندگان نشان می دهد یک مدل از یک کار واقعی ماهواره ای ساخته و راه اندازی شده توسط SRM دانشجویان از چنای پردیس. استعاره روشن است: آسمان را محدود است.

“در 10 سال خواهیم بود شماره 1!” او اعلام کرد.

در کشور ؟ “بله!”

خواهد آنها وجود دارد ؟ اما Biswas برای یکی نمی خواهید به پایان برساند در اینجا. او مناظر خود را در MIT برای مدرسه گراد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر