پخش زنده: John Lewis, قوی, حقوق مدنی, آیکون, Memorialized در آتلانتا تشییع جنازه

بزرگنمایی این تصویر یک عزادار مکث با تابوت از Rep., John Lewis, دروغ گفتن در آرامش در پایتخت کشور رو

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک عزادار مکث با تابوت از Rep., John Lewis, دروغ گفتن در آرامش در پایتخت کشور روز چهارشنبه در آتلانتا. لوئیس که مبارزه علیه تبعیض نژادی از میدانهای جنوب از دهه 1960 به سالن کنگره درگذشت در ژوئیه 17. جان Bazemore/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Bazemore/AP

تشییع جنازه برای Rep., John Lewis, حقوق مدنی آیکون بود که به طور گسترده ای مورد احترام توسط همسالان خود را به عنوان "آگاهانه کنگره" برگزار خواهد شد در آتلانتا در روز پنج شنبه در Ebenezer کلیسای باپتیست که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور به عنوان co-پاستور.

روز مراسم باید افتخار دیرین کنگره در گرجستان, خود, خانه, خارجه آلاباما و واشنگتن که در آن او به نمایندگی آتلانتا و حومه آن برای بیش از 30 سال است.

مرگ او در سن 80 سالگی در جولای 17, پس از مبارزه با سرطان لوزالمعده است.

سه رئیس جمهور سابق — باراک اوباما جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون — در حال انتظار برای صحبت در خدمات خود را که برنامه ریزی شده است برای شروع در 11 a. m. ET.

سازمان دیده بان زندگی می کنند در اینجا:

لوئیس به سازماندهی مارس 1963 در واشنگتن بود و آخرین بازمانده سخنران از این رویداد.

در روز تشییع جنازه نیویورک تایمز منتشر شده نظر قطعه به قلم این کنگره در مدت کوتاهی قبل از مرگ او.

لوئیس گفت: او الهام گرفته شده بود توسط Black Lives Matter جنبش و امیدوار در مورد فصل بعد برای امریکا است.

"مردم عادی با چشم انداز فوق العاده ای می توانید از گرو در اوردن روح از امریکا گرفتن در آنچه که من اسمش خوب مشکل, لازم, مشکل," لوییس نوشت. "رای گیری و شرکت در روند دموکراتیک کلیدی هستند. رای گیری قدرتمند ترین تغییر بدون خشونت عامل شما باید در یک جامعه دموکراتیک. شما باید با استفاده از آن به دلیل آن است تضمین شده نیست. شما می توانید آن را از دست بدهند."

"همین دلیل است که من تا به حال به بازدید Black Lives Matter پلازا در واشنگتن هر چند من بستری در بیمارستان روز بعد" او اضافه شده است. "من فقط به حال به دیدن و احساس آن برای خودم که بعد از چندین سال شاهد سکوت حقیقت این است که هنوز هم در راهپیمایی."

این دیدار در ماه ژوئن به تغییر نام میدان در واشنگتن دی سی بود نهایی خود را ظاهر عمومی.

بزرگنمایی این تصویر

در این 7 ژوئن 2020 عکس های ارائه شده توسط دفتر اجرایی از ناحیه کلمبیا شهردار موریل Bowser خود شهردار و جان لوییس نگاه بیش از یک بخش از 16 خیابان شده است که تغییر نام Black Lives Matter پلازا در واشنگتن است. آن خواهد بود لوئیس' نهایی ظاهر عمومی. خالد Naji-خدا/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
خالد Naji-خدا/AP

در چهارشنبه گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف خود را کنار گذاشته مداوم نبرد قانونی بیش از نیاز ساکنان به پوشیدن صورت پوشش به پرداخت ادای احترام به لوئیس در ایالت کاپیتول ساختمان مدور.

"در کشور ما بیشترین تلاش لحظات کنگره لوئیس به ما آموخت درس, شاد, ثابت قدم و تعهد به آرمان های بزرگتر از یک مرد و یا یک جنبش" کمپ گفت که گرجستان پخش عمومی گزارش شده است. "همانطور که ما سوگواری عبور خود را همه ما باید پیمان خود را به اصول او جنگیدند برای: کشور ما هسته بنیاد در لیبرتی و آزادی و عدالت برای همه است."

آتلانتا شهردار به یاد لوئیس به عنوان همیشه در دسترس بودن برای او تشکیل شده است.

"اگر چه یک آلاباما افسانه آتلانتا آیکون و یک آمریکایی قهرمان کنگره لوئیس زمان به اجازه دهید من می دانم — به اجازه دهید همه ما می دانیم که ما موضوع را به او" کف گفت: با توجه به GPB.

لوئیس همچنین وضع در دولت در کنگره برجک سیاه برای اولین بار نماینده مجلس برای دریافت آن افتخار. در یک مراسم وجود دارد در دوشنبه مجلس نانسی پلوسی گفت: او همکار دیرین احترام بود توسط اعضا در هر دو طرف راهرو و در هر دو مجلس کنگره است.

"ما می دانستیم که او همیشه مشغول به کار در کنار فرشتگان و در حال حاضر ما می دانیم که او با آنها" پلوسی گفت.

روز یکشنبه لوئیس ساخته شده یک آخر سفر در سراسر ادموند Pettus پل در سلما علا که در آن اجرای قانون حمله معترضان در سال 1965 به عنوان آنها در تلاش برای عبور از پل. آن روز تبدیل شده است شناخته شده به عنوان یکشنبه خونین.

لوئیس بود به شدت مورد ضرب و شتم وجود دارد در سال 1965 اما روز یکشنبه او ادای احترام کردند توسط ایالت آلاباما سربازان به او تابوت ساخته شده راه خود را در سراسر پل led توسط یک دنباله از رنگ قرمز گل رز ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب