تزئین کارآگاه یک مشکوک کانگستر: چگونه یک راز داد به پایان رسید در ادعای خون و خیانت

این نردبان به رهبری بود پایین دلتنگ و صنعتی کشش از جاده در تجارت وقتی اولین گلوله به خاک سپرده خود را در راننده را به عقب. او stomped بر روی گاز. گلوله ناودان به ماشین. خون به بیرون درز از روده.

سیاه SUV بود گذر گاه پسر لو اصلان Dermen یک نفت مغول و مظنون به جرم و جنایت سازمان یافته شکل است. پسرش فرار از صدمه ندیده.

تیراندازی به خود جلب کرد کمی توجه کنید تا زمانی که یک سال بعد هنگامی که یک کلاش برای مافیای مکزیکی با شما تماس Los Angeles Police Department کارآگاه از زندان با یک داستان شگفت انگیز: مسلح یک عضو باند او گفت: اما یک گلندیل پلیسی تا به حال به او پیشنهاد $100,000 به “ترساندن” کسی با توجه به استشهاد است که جزئیات این بیانیه است.

کارآگاه جان سارو Balian شد Dermen نزدیک کاردانی از یک دهه دادگاه اسناد و مدارک و شهادت باید پس از نشان داد. آنها سفر با هم به ترکیه و partied با هم در لاس وگاس. Dermen آمد به اعتماد کارآگاه با ظریف ترین وظایف سوابق نشان می دهد.

تبلیغات

این ادعا که Balian خیانت خود را دیپلم و مرتب جولای 14, 2016, حمله هنوز ثابت نشده است. هیچ triggerman متهم شده است. در حالی که Balian را به اتهام نقش در تیراندازی بود و جزئیات در اسناد دادگاه او نیست متهم در این حادثه و به جای التماس کرد گناه را به سه جنایات هیچ یک از آنها خشونت آمیز.

خود را وکیل کریگ Missakian را تکذیب کرد کارآگاه بود تیراندازی و گفت: در دادگاه اتهامات آمد از دهان شاهدان, که, رو, زندان, برای جنایات خود در تلاش بودند تا خود را نجات دهند “با اشاره یک انگشت در بالا مشخصات cop.”

دو سال پس از حمله کارآگاه و نفت مغول بودند پشت میله های زندان — Balian متهم در لس آنجلس با کتمان از ماموران فدرال معاملات خود را با این مافیا Dermen تحت تعقیب در یوتا دخیل در انرژی یارانه کلاهبرداری که گفته bilked وزارت خزانه داری ایالات متحده از $511 میلیون.

این بار pieced با هم داستان خود را بعید داد و آن پایان تلخ طریق دادگاه پرونده شهادت و مصاحبه با مردم می دانستند که هر دو مردان است.

تبلیغات

هر یک از آنها آمد به جنوب کالیفرنیا به عنوان کودکان Dermen از ارمنستان Balian از ترکیه که در آن ارمنستان فرار از خانواده مذهبی و تحول سیاسی. اما زندگی خود را در ایالات متحده در زمان بسیار مسیرهای مختلف.

Balian خانواده افتتاح یک رستوران کوچک در اورنج کانتی. سیم کشی میز و شستن ظرف ها به عنوان یک پسر او آمد به افسران پلیس که می خوردند به عنوان خانواده دوم خود نوشت: وکیل در دادگاه مقالات.

Balian ثبت نام در آکادمی پلیس در 23 و پیوست Montebello اداره پلیس در سال 1996. او رونق وجود دارد: افسر از سال در سال 2001 شنود گذاشته باشند برای عضویت در باند واحد. “او به عنوان یک ستاره درخشان” گفت: یک همکار سابق است که نمی خواهم فاش شود به دلیل Balian را پذیرفته روابط سازمان یافته جرم و جنایت است. “همه فکر می کردند که جهان از او است.”

Dermen متولد Levon Termendzhyan چپ ارمنستان در 14 برای لس آنجلس. او ثبت نام در هالیوود بالا گرفت و اولین شغل خود را پمپاژ گاز در لا Crescenta ایستگاه. در ربع قرن است که به دنبال Dermen خریداری شده تا ایستگاه های گاز افتتاح یک رشته از کامیون متوقف می شود و شروع به شرکت نفت در ورنون و تجارت گفت: در یک سال 2017 رسوب.

او بسیار ثروتمند است. او در دادگاه در Beverly Wilshire و سفر در Suv ها ، flanked توسط محافظان. پارک شده در پشت دروازه های خود را Bel Air خانه بود یک بوگاتی, لامبورگینی, یک جمعه و یک رولز رویس.

در سال 1993 Dermen سپس 26 و برادر خود را متهم شدند با فروش untaxed سوخت دیزل. آنها تبرئه شدند و Dermen را افسانه عامل فراتر از قانون متولد شد, دادستان فدرال نوشت: اخیرا در یک دادگاه تشکیل پرونده.

بیش از 25 سال Dermen و انرژی خود را امپراتوری شده توسط سرویس درآمد داخلی آژانس حفاظت از محیط زیست, امنیت میهن تحقیقات اف بی آی و گلندیل و لس آنجلس ادارات پلیس با توجه به شواهد معرفی شده در طول محاکمه خود دانشیار, پسر عموی خود را درخواست تجدید نظر از یک آدم ربایی محکومیت و حکم خدمت در Dermen خانه و کسب و کار در سال 2017.

la-me-the-detective-and-the-kingpin.JPG

لو اصلان Dermen چپ متهم به همدستی با یعقوب کینگستون راست به سرقت صدها میلیون دلار در سوخت و یارانه ها.

(باراک اوباما)

تبلیغات

او مظنون به پول شویی های فرار از مالیات و سرقت سوخت و فروش آن در ایستگاه های گاز این حکم نشان می دهد; اتهامات هرگز به ارمغان آورد. او دستگیر شد توسط گلندیل پلیس در سال 2003 متهم brandishing یک تفنگ دستی در یک لباس شخصی پلیسی که باطله پسر عموی خود و تبرئه پس از دو محاکمه. اجرای قانون مقامات در عین حال برای متقاعد کردن هیئت منصفه در هر نقطه که Dermen مرتکب جنایت.

علامت Geragos که نشان داده شده است Dermen برای بیش از یک دهه است اصرار به قضات و داوران که خود مشتری است که هیچ کیفری شخص مهم در میان یکدسته تنها یک زرنگ و دانا تاجر موفق در صنعت نفت و گاز.

سال 2006 Balian شد سخنگوی گلندیل اداره پلیس منتقل داشتن از Montebello دو سال پیش از آن. Dermen شد و در انتظار محاکمه به اتهام حمله گلندیل کارآگاه. تحت شرایطی که باقی می ماند معلوم نیست این دو ملاقات کرد که در آن سال در یک اغذیه فروشی در Burbank.

وکلا برای هر دو مردان نمی خواهد بحث در مورد آنچه که در ادامه وجود دارد. اما در طول دهه آینده دو رشد نزدیک است. Dermen “در محاصره” را با مأموران اجرای قانون فدرال دادستان نوشت: اخیرا در یک دادگاه تشکیل پرونده برای انتقال به شرکای کسب و کار است که او عایق از دادستان است.

یک هیئت منصفه فدرال در سال 2018 محکوم فلیکس کیسنرس یک تحقیقات امنیت داخلی عامل های غیرقانونی کمک Dermen را شریک کسب و کار سفر بین ایالات متحده و مکزیک که در آن او در حال مذاکره با ایران Dermen طرف با Pemex دولت شرکت نفت. کیسنرس از محققان گفت: او مداخله به عنوان “جامد” برای Dermen و Balian که گفته شد و همچنین درگیر در این حادثه با توجه به متن مصاحبه. کیسنرس صرف یک سال در زندان به جرم.

Balian شد Dermen های مکرر همراه است. دو کشیده شد کنار در LAX قبل از سوار شدن به یک پرواز به استانبول در سال 2011. Balian گفت: آداب و رسوم او حامل $18,000 نقدی که متعلق به Dermen با توجه به قانون اجرای سند reviewed by بار. هیچ چیز در این سند نشان می دهد که حمل پول نقد غیر قانونی.

در سال 2014 با توجه به استشهاد برای دستگیری او Balian در زمان بر روی یک وظیفه حساس. Dermen پسر عموی — چمباتمه زدن émigré اتحاد جماهیر شوروی شناخته شده به عنوان “گردو” — خدمت شد و در یک جمله زندگی در Pelican Bay State زندان برای یک آدم ربایی توطئه است. مرکزی به محکومیت شهادت یک مرد به نام James Anthony Patlan با توجه به تجدید نظر تصمیم دادگاه که خلاصه در این مورد.

Patlan سعی کرده بود در سال 2002 به ربودن یک ثروتمند ارمنستان بیکر در زور اسلحه در گلندیل. دستگیر کردند که شب در گلندیل بیمارستان یادبود او گفت: یک کارآگاه او پیوست و در botched ربایی توسط یک کوتاه اضافه وزن ارمنستان مرد او می دانست که تنها به عنوان “گردو.”

تبلیغات

نشان داده شده است ترکیب احتمالی “Gordos,’ Patlan برداشت از Dermen را پسر عموی Arutyun Khrayan, که ایستاده بود 5’1 و وزن 225 پوند با توجه به تجدید نظر تصمیم دادگاه است. Khrayan بود و به جرم آدم ربایی برای گرفتن باج در سال 2008.

شش سال بعد با Dermen پسر عموی جذاب حکم Balian ارائه دیپلم با روابط مافیای مکزیکی $80,000 برای پیدا کردن Patlan و متقاعد کردن او را به تبری جویند با توجه به کاردانی که اظهارات دقیق در Balian بازداشت استشهاد. Patlan بود در خارج از زندان در خدمت داشتن 10 سال حبس. مبله با آدرس و شماره پلاک, دو عضو باند — پیت کردرو و خورخه “لی لی” خاکستری — مجموعه ای از برای پیدا کردن او و خاکستری و شهادت در ماه اوت است.

la-me-the-detective-and-the-kingpin2.JPG

Jorge خاکستری نشان داده شده در اینجا پس از دستگیری در سال 2015 است پس از شهادت دادند که گلندیل کارآگاه جان سارو Balian مخفیگاه او را به یک کیفرخواست اجازه می دهد او را به فرار.

(در ایالات متحده دادگاه منطقه )

“آنها در تلاش بودند به پرداخت و او را” خاکستری ” توضیح داد: به یک هیئت منصفه در دادگاه فدرال. “گردو, شما می دانید خانواده اش می خواست او را آزاد و آنها حاضر به پرداخت این مرد برای جمع شدن بیانیه خود را.”

“اگر شما تا به حال پیدا کردم این شاهد” یک وکیل مدافع پرسید: “و او گفت:” نه خیلی ممنون من علاقه ای ندارم’ شما فقط رفتن برای پیاده روی دور؟”

“نه” خاکستری ” گفت.

آنها هرگز در بر داشت Patlan خاکستری شهادت و Khrayan همچنان در زندان است. Missakian, Balian را وکیل در دادگاه اذعان کرد کارآگاه تلاش برای پیگیری کردن شاهد. اما “تلاش” او گفت: “به سعی کنید به آقای Patlan به حقیقت” در مورد “بسیار آلوده و نگران کننده” پردازش گلندیل پلیس استفاده می شود به دلالت Dermen پسر عموی در این آدم ربایی است.

پیگیری ممکن است تبدیل شده است Patlan یا فنر Dermen پسر عموی از زندان, اما آن را Balian تماس با مافیای مکزیکی جنایی سندیکای متولد شش دهه پیش در زندان کالیفرنیا سیستم با توجه به استشهاد برای دستگیری او.

همکاران این باند تجارت شهادت برای نرمی را دخیل کارآگاه مختلف اخاذی توطئه. او متهم شده است در هیچ یک از آنها است. یکی گفته بود از تخم در آمده و پس از کردرو که Balian تا به حال داوطلب خدمت سربازی برای پیدا کردن Patlan در سال 2014 به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در, Highland Park.

خوزه سانچز مکزیکی مافیا دانشیار شهادت در وان Nuys شود دادگاه در ماه دسامبر که او و کارآگاه با حضور کردرو مراسم تشییع جنازه در رز تپه و سپس تکان داد پایین ارمنستان به قید وثیقه ضامن گفته می شود در لیست آمار گرفته تا پس از کردرو کشته شدند.

Balian رله منظور از کردرو بهترین دوست یک زندانی مکزیکی مافیا عضو وظیفه سخت انتقام سانچز شهادت: برده, Mihran Papazian می تواند خرید زندگی خود را برای $100,000.

“من نمی توانم پرداخت که من نمی توانم پرداخت که من لازم نیست که نوع پول” سانچز به یاد می آورد ضامن شفاعت. “Balian نگه داشته گفت:” آنها bullshitting شما که آنها پول ندارم.’ به نگه داشتن آن زمان که قطراتش او برای حفظ فشار بر او و آنها خواهیم پرداخت.”

با Papazian اثبات uncooperative کارآگاه گفت: سانچز به استخدام کسی به شلیک کنید تا ماشین خود را در مقابل خانه اش سانچز شهادت دادند. او گفت که او demurred: “من رفتن به خانه کسی شات فقط بیش از مزخرف به خصوص که از یک پلیس.”

از طریق وکیل Balian گفت که او “هیچ ایده چه چیزی سانچز صحبت کردن در مورد بود و هرگونه حقیقت در او ادعا می کند.”

Papazian سعی در جلب رضایت سانچز با سلاح گرم و شش پوند ماری جوانا سانچز شهادت دادند. او گفت که او نگه داشته guns, فروش ماری جوانا و به Balian 1000 دلار از درآمد حاصل. سانچز شد و سپس دستگیر شد اخاذی شارژ.

اما ضامن است گلایه ختم نشد. در صبح روز یکشنبه در ماه اکتبر سال 2017 او 73 ساله پدر بازگشت و از راه رفتن سگ خانواده و به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در خارج Papazian در دره گلن. پنج ماه بعد Papazian دوست و پسر عموی ضرب گلوله کشته شدند در خود ایوان جلو.

Assassins اعزام توسط مافیای مکزیکی به حال اشتباه Papazian پسر عموی دوست و پدر برای ضامن, مقامات گفت: در یک جلسه مقدماتی. بدون شهادت و یا شواهد معرفی شد در این جلسه که دخیل Balian در قتل.

2016, دو دیدگاه از Balian حال توسعه در گلندیل مقر پلیس. به ناظران خود را به او به نظر می رسید به عنوان زحمتکش و خوب روحیه به عنوان همیشه. او در زمان رهبری نه تحقیقات که در سال, از جمله یکی که مشبک 13 کیلو هروئین و یک ذکر در گلندیل اخبار-مطبوعات عملکرد خود را نقد و بررسی اشاره کرد.

یک گروهبان توصیف او به عنوان “قابل اعتماد و قابل اعتماد” “همیشه شادمان” و آوردن به مواد مخدر و تیم ملی “حس بالا و روحیه کار تیمی خوب و انسجام.”

FBI-رهبری وظیفه نیروی متمرکز در روسیه و ارمنستان جرم و جنایت سازمان یافته و مستقر در همان ساختمان بود و سپس با تشکیل یک مقدار متفاوت تصور کارآگاه. در دسامبر 2015 یک ماشین دزد گفت بقدر یک اتاق پر از عوامل بودند که بررسی یک مظنون مواد مخدر قاچاقچی که هدف خود را به حال یک شریک که عینک یک نشان و یک تفنگ. نشان داده شده است یک سری از عکس, این دزد را شناسایی Balian “بدون تردید” استشهاد برای دستگیری او گفت:.

عوامل وزن, آیا برای استخدام یک گلندیل افسر به رویکرد Balian و پیشنهاد آنها در ارتکاب جرم با هم با توجه به اجرای قانون اسناد و مدارک بررسی شده توسط بار. آنها تصمیم گرفتند در برابر این استدلال چنین استراتژی بیشتر احتمال دارد به منظور بالا بردن سوء ظن خود را نسبت به موفقیت است. به عنوان یک احتیاط گلندیل افسران اختصاص داده شده به نیروی کار بودند جداره کردن. کارآگاه پلیس لس آنجلس شروع باطله Balian را بینام و خاکستری هوندا سدان را از طریق خیابان های لوس آنجلس.

به عنوان محققان در بسته خود را در رابطه با Dermen فرو ریخت. در یک طرح دعوی در دادگاه در لس آنجلس برتر دادگاه Dermen گفت: کسب و کارهای او می خواهم کمک Balian امور مالی — یک شرکت نوشیدنی در نوادا و سوخت اسکله در ساحل نیوپورت — شکست خورده بود و کارآگاه را به او بدهکار پول است. از طریق وکیل Balian را تکذیب کرد, گرفتن پول از Dermen و گفت: نوادا کسب و کار تامین شد با یک وام از آمریکا اداره کسب و کار کوچک.

Dermen ادعا در یک اعلامیه که Balian توطئه با جدا شریک کسب و کار ادگار سرکیسیان که او می گوید اختلاس 23 میلیون دلار, “به من را به اطمینان حاصل شود که آنها نمی خواهد مسئول برای ده ها میلیون دلار به آنها مدیون است.” سرکیسیان که نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در دادگاه گفت مقالات او قطع روابط با Dermen پس از یادگیری او تحت بررسی است. وی سرقت پول از Dermen یا توطئه با Balian.

شب از جولای 14, 2016, Dermen را در نردبان به ریاست خانه از پدرش در تجارت است. پسر محافظ پرسید که نام او بود نکردن از نگرانی های ایمنی گفت: بار آنها کشیده بود تا به علامت توقف و هنگامی که او احساس سوزش در کمر.

او به اطراف چرخید و دیدم چاشنی از SUV صندلی های پر از هوا است. او متوجه شد کسی که تیراندازی در آنها که کرسی بودند که سوراخ گلوله و او ناودان بر روی گاز. هنگامی که او به یک فاصله امن او کشیده و گفته Dermen را به 911 تماس بگیرید. او در دست خود را که شده بود محکم فشار معده خود را. آنها تحت پوشش در خون است.

نیروی کار بررسی Balian در زمان علاقه به تیراندازی: این عوامل که می دانستند Dermen خوب در یک نقطه استدلال پسرش ممکن است هدف یک ارمنستان جرایم سازمان یافته شکل که پسر خود به قتل رسید و دو سال بعد با توجه به دادگاه شهادت. این یک بن بست یک مامور اف بی آی شهادت در سال 2018 است.

آنها تا به حال چند آگهی تا حدود یک سال بعد زمانی که سانچز رو کشش طولانی در زندان برای اخاذی و قاچاق مواد مخدر — تصمیم به “رها کردن” را به عنوان او آن را در دادگاه.

در مصاحبه با کارآگاه پلیس لس آنجلس در لس آنجلس زندان سانچز دخیل Balian در یک سری از جرائم از جمله تجارت تیراندازی با توجه به استشهاد برای Balian بازداشت.

کارآگاه او گفته شده بود که او و یکی دیگر از اعضای باند جاناتان “ماشه” Montano $100,000 به ترساندن کسی — یک ارمنی مرد او نمی دانست که با توجه به استشهاد. سانچز گفت: او را در بخشی اما لنت خود هوندا Pilot به Montano که بازگشت ماشین که شب دست سانچز یک تفنگ و گفت: “من فکر می کنم من به او رسید.”

آن شب سانچز گفت: کارآگاهان Balian آمد به آپارتمان خود در مرکز شهر لس آنجلس و در زمان تفنگ. Balian تلفن پینگ کردن یک برج همراه دو بلوک از سانچز آپارتمان در 10:37 بعد از ظهر با توجه به دستگیری استشهاد.

رسیده به گوشی Montano را تکذیب کرد جلسه Balian و یا داشتن هر گونه نقشی در حمله Dermen پسر. “همه می توانم بگویم این است که کسانی که اتهامات کاذب,” او گفت:. “پلیس آمد و از من خواست در مورد آن زمانی که من در زندان بود, و من به آنها گفتم من نمی دانم هر چیزی در مورد آن. من هرگز ملاقات پسر. من چیزی برای انجام با او.”

Balian وکیل محروم هر دو در دادگاه و در بیانیه ای به بار که پلیسی تا به حال هیچ نقشی در تیراندازی. او به سوال نامیده می شود سانچز اعتبار و انگیزه و گفت او و دیگر شاهدان “بدیهی است که تلاش برای کمک به خود و اگر آنها می تواند کمک به خود را با اشاره یک انگشت در مشخصات بالا, پلیس, پس از آن باشد.” سانچز التماس کرد گناه به اخاذی و قاچاق مواد مخدر به اتهام. جف میچل دستیار آمریکا وکیل است که تحت پیگرد قانونی قرار Balian گفت: در صدور حکم یادداشت وجود نبود شواهد کافی به او کراوات به حمله قطعی.

Balian دستگیر شد و در ماه مه سال 2018 متهم به دروغ گفتن در مورد معامله با مافیای مکزیکی و ارمنستان برگزار آمار جرم و جنایت. کارآگاه برگزار شد در سلول انفرادی خود ایمنی, به زودی توافق برای همکاری و التماس کرد گناه را به سه جنایات. او اعتراف گرفتن 2000 دلار رشوه اوج خاکستری سابق مافیای مکزیکی کاردانی به قریب الوقوع خود بازداشت و دروغ گفتن به ماموران فدرال در مورد “جنایی کسب و کار ارتباط” با سانچز در میان دیگر دروغ.

یک هیئت منصفه در سالت لیک سیتی در ضمن شنیدن شهادت وی از سوی مامورین که Dermen توطئه بود با یعقوب و اشعیا کینگستون رهبران بنیادگرای مورمون فرقه در ایالت یوتا به غارت یک و نیم میلیارد دلار در سوخت و یارانه و ذخیره کردن درآمد حاصل در ترکیه است. او دستگیر شد و سه ماه پس از Balian.

پس از آن دادستان باید اشاره کرد که چرا او دوست Balian: Dermen آنها می گویند به اتهام Kingstons ده ها میلیون دلار به آمده و تحت نظارت “چتر” را به عنوان او به نام cenacolo از lawmen. Geragos, Dermen وکیل را رد کرد و این حساب به عنوان یک “افسانه” ساخته توسط دولت شاهدان روبرو دهه در زندان است.

معلوم نیست در تعقیب گفتن که آیا Balian یا دیگر مأموران اجرای قانون عرضه Dermen با واقعی حفاظت از قانون و یا صرفا برداشت از آن است. چتر “برای تلفن های موبایل مانند یک افسانه” دادستان لسلی Goemaat اذعان در دادگاه اما یعقوب کینگستون “معتقد بودند در این — به اعتقاد او در این چتر.” در یک نمونه Kingston ارسال Dermen 70 میلیون دلار برای پرداخت “چتر” دادستان ادعا می کنند.

Kingston — که التماس گناه به چندین فقره کلاهبرداری و پول شویی و شاهد دستکاری — شهادت خواهد داد او را دیدم Dermen و همکاران خود دست به اجرای قانون مقامات در جنوب کالیفرنیا یک قاضی در ترکیه و وزرای دولت در بلیز نوشت: دادستان در دادگاه پرونده.

جان Saldivar نخست وزیر منتخب بلیز در حال حاضر استعفا داد; دادستان نشان داد پیام های متنی بین وزیر و کینگستون در آن Saldivar نوشت او “واقعا [مورد نیاز] فوریه tranche” و “معمول است 25k اما شاید این بهترین روش برای مقابله با داعش در همان زمان.”

Dermen آزمایشی شروع ماه گذشته; اگر شمارش در همه محکوم به دادستان ها می گویند او می تواند به صرف بقیه عمر خود را در زندان است.

Balian محکوم شد در ماه مارس گذشته. او ارائه توضیح کمی برای آنچه که او به نام “اشتباهات جدی در قضاوت” در نامه ای به دادگاه اگر چه او گفت که او آرزو او می تواند بگوید او جوانتر خود “به چشم پوشی از فریب پول است.” او دستور داد زندانی برای 21 ماه 10 که او در حال حاضر خدمت کرده و راه می رفت در خارج از زندان در ماه نوامبر.

همکار سابق خود از Montebello به خاطر سپردن جوان بلند پروازانه افسر که تا به حال تحت تاثیر قرار بسیاری از گفت او حیرت زده به شنیدن Balian مشغول به کار بود با مافیای مکزیکی و ارمنستان جرایم سازمان یافته, آمار و ارقام, به عنوان او پس از بستری انجام می دهند.

“هنگامی که ما وجود دارد,” او گفت: “این که او می خواست برای نجات جهان از.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im