9 Coronavirus مرگ و میر در حال حاضر گزارش شده در ایالت واشنگتن

بزرگنمایی این تصویر دو نفر که فوت در ایالت واشنگتن در هفته گذشته داشت به COVID-19 ویروس. در اینجا به

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

دو نفر که فوت در ایالت واشنگتن در هفته گذشته داشت به COVID-19 ویروس. در اینجا بهداشت و درمان کارگران انتقال یک بیمار بر روی برانکارد به آمبولانس در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند بشویید. دراز مدت مراقبت از تسهیلات آن اقامت داشته است. دیوید رایدر/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دیوید رایدر/ایسنا

Coronavirus مرگ و میر در ایالت واشنگتن در حال حاضر نه با مجموع 27 مورد تأیید ویروس است که باعث COVID-19.

به تازگی تجدید نظر در شمارش شامل دو نفر که فوت در منطقه سیاتل در هفته گذشته و پس از یافت شده است به coronavirus وزارت بهداشت و درمان در شهرستان کینگ بشویید. اعلام کرد روز سه شنبه.

که پس از مرگ تشخیص به معنی جفت — یک زن در 80s و یک مرد در 50s — شد و به احتمال زیاد برای اولین بار در آمریکا به مرگ ناشی از این بیماری است. آنها درگذشت Feb. 26.

پادشاه شهرستان در حال حاضر دارای 21 نفر از جمله هشت مرگ و میر و همسایه شهرستان اسنوهومیش شش موارد با مرگ, با توجه به, واشنگتن, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت و درمان.

هر دو از افرادی که فوت کرد در هفته گذشته ساکنان از زندگی مرکز مراقبت از کرکلند بشویید. – همان مرکز است که در حال حاضر در نظر گرفته شده به سایت از شیوع COVID-19 نفر از جمله چندین مرگ و میر.

مرد بیمار منتقل شد به Harborview Medical Center در سیاتل در فوریه. 24 و دو روز بعد درگذشت, با توجه به بیانیه ای از دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی که عمل Harborview تسهیلات.

زن بیمار شد و هرگز در بیمارستان بستری شدند و در حالی که در خانه و خانواده خود را با توجه به آژانس بهداشت عمومی برای سیاتل و پادشاه شهرستان.

از Harborview مورد که قبلا تشخیص داده نشده UW پزشکی می افزاید: "ما تعیین کرده اند که برخی از کارکنان ممکن است در معرض در حالی که مشغول به کار در یک واحد مراقبت های ویژه که در آن بیمار درمان شده بود."

آن دسته از کارکنان که به طور بالقوه در معرض پاتوژن در حال نظارت و نمایش روزانه این سازمان می گوید. آن را اضافه می کند که بیماران دیگر هستند و نه اعتقاد به معرض شده اند.

بیمارستان شبکه می گوید آن را آموخته و از نتیجه تست مثبت برای COVID-19 ویروس از محلی در بخش بهداشت و درمان در شهرستان کینگ.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب