5 رادیکال تحصیل ایده هایی برای یک نامشخص سقوط و فراتر از

teacher and student connecting through a phone

بزرگنمایی این تصویر

لا جانسون/NPR

هیچ یک پاسخ برای آنچه در سال تحصیلی آینده خواهد بود اما آن را نمی خواهد شبیه سقوط 2019. هر کجا که کلاس های درس باز هستند احتمال وجود خواهد داشت برخی از فرم های اجتماعی فاصله و سایر اقدامات بهداشتی در محل است که چالش های سنتی آموزش و یادگیری است. شیوع آینده را به صورت غیر قابل پیش بینی امواج از بسته شدن. آموزش مجازی ادامه خواهد داد. و این همه اتفاق می افتد در میان تاریخی بودجه بحران.

آموزش و پرورش آمریکا شده است پر از نوآوران تمرین جایگزین به جریان اصلی. وقتی غول کنترل نشده آزمایش از این بیماری همه گیر نورد در سراسر کشور برخی از روش های اثبات فطرت خود را در راه های جدید است. در اینجا برخی از ایده هایی که به نظر می رسد به تازگی مربوطه با توجه به محدودیت های 2020 و فراتر از آن.

1. حمایت از خانواده ها برای کمک به آموزش کودکان است.

به تازگی پدر و مادر گفته اداره آمار ایالات متحده است که معلمان صرف شد حدود چهار ساعت در هفته در تماس آنلاین با فرزندان خود در حالی که آنها پدر و مادر صرف به طور متوسط 13 ساعت در هفته کمک به کودکان با مدرسه خود را.

بحث بر سر سهام در شرایط اضطراری از راه دور, یادگیری در طول همه گیر است و محور در فقدان تجهیزات مانند کامپیوتر و نقاط. اما دسترسی به صفحه اصلی پشتیبانی مسلما حتی بیشتر مهم است. یک نظرسنجی ملی توسط گروه حمایت ParentsTogether یافت شکاف درآمد در توانایی برای دسترسی به اورژانس یادگیری است. وقتی پرسیده شد که در مورد موانع به کودکان مشارکت خانواده های کم درآمد که در زمان بررسی شد بیشتر احتمال دارد به نام مسائلی مانند “مدرسه منابع بیش از حد پیچیده” یا “آن را سخت برای به دست آوردن فرزند من به تمرکز” از آنها به استناد فقدان تجهیزات.

“هرگز در تاریخ مدرن از سیستم آموزش و پرورش ما دارای اهمیت خانواده تعامل شده است بیشتر آشکار می گوید:” Alejandro Gibes د Gac, بنیانگذار

پرشی مشترک. پرشی است که یک سرمایه گذاری اجتماعی است که به نظر می رسد در خانواده به عنوان “واحد بیشترین منابع” برای کمک به خوانندگان تلاش. در قبل از همه گیر بار آن ارائه شده یک سری از ساعت-کارگاه به اعضای خانواده عمدتا در جوامع کم درآمد مربیگری آنها را به مجموعه ای از اهداف و تمرین های خاص خواندن با مفاهیم ابتدایی کودکان سن مدرسه. فقط در پنج هفته به طور متوسط 3 از 4 از شرکت کنندگان خود را به بعدی سطح خواندن و یا حتی بیشتر است. و این استراتژی حتی اگر یک سوم از اراضی تسخیر شده در ساحل پدر و مادر پدربزرگ و مادربزرگ و سایر بستگان قادر به دسترسی به متن خود کودک است, برگزاری, به دلیل تفاوت زبان خود را سواد شکاف و یا هر دو.

parent and child reading with teacher support

بزرگنمایی این تصویر

لا جانسون/NPR

حالا که پدر و مادر به کمک یادگیری تبدیل شده است به طور پیش فرض در سراسر کشور

پرشی ایجاد کرده است یک برنامه برای 10,000 خانواده های آنها در حال حاضر در حال کار با. آنها به ارائه حرفه ای توسعه آموزشی برای معلمان از طریق اتحادیه ها و سازمان های دیگر در تعامل با خانواده. و آنها به تازگی اعلام کرد که با همکاری آموزش برای امریکا است. این تابستان 3,000 تازه TFA استخدام را ارائه می دهد از راه دور نسخه پرشی خواندن استراتژی کارگاه تا 9,000 پیش-K از طریق چهارم-دانش آموزان کلاس در سراسر کشور.

Gibes د Gac هیجان زده در مورد تاثیر این تجربه را نه تنها در خانواده بلکه در معلمان قبل از خدمت خود: “من انتظار دارم به نگاه کردن به این به عنوان یک نقطه عطف در چگونگی امریکا آماده معلمان به همکاری با خانواده ها نه به عنوان یک محیطی, مسئولیت, اما به عنوان جوهر و آموزش.”

2. به بچه یک در یک پشتیبانی می کند.

در این زمان همانطور که در مطلب قبلی, آموزشی, اختلالات, نوجوانان بیشتر در معرض خطر بودن زدم البته. یکی مارس نظرسنجی در بر داشت 4 در 10 متحده آمریکا, نوجوانی, نیست, ورود به کلاس و در همه.

اما نه Christian Perez, 15 دانشجوی سال دوم در جنوب فورت مایرز دبیرستان در فورت مایرز, Fla. او گیر با مدرسه خود را آنلاین حتی اگر پدر او یک لوله کش فرستاده او را به ماندن با خانواده اش در پورتوریکو. “من می خواهم به نگه دارید تا نمرات من, بنابراین من می تواند به ماندن در تیم بیس بال” پرز می گوید NPR در اسپانیایی.

او ESL, معلم, Nelson Aguedo Concepcion, کسی است که واقعا او را نگه داشته و بر روی آهنگ. “من در تماس با دانش آموزان من دو سه بار در هفته” با متن, تلفن, گوگل کلاس درس و زوم جلسات کنکپکین می گوید.

وجود دارد اختصاص داده شده معلمان در همه جا اما رابطه بین کنکپکین و پرز نمی آمد در مورد شانس. جنوب فورت مایرز دبیرستان به دنبال یک برنامه پیشگیری از ترک تحصیل به نام BARR که مخفف ساختمان دارایی های کاهش خطرات. این برنامه است که پشتیبانی شده توسط کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده شواهد بر استحکام روابط مثبت بین دانش آموزان و بزرگسالان در یک ساختمان است. این گروه معلمان و سایر متخصصان مانند مشاوران برای جلسات هفتگی که در آن آنها مقایسه یادداشت ها و ایجاد برنامه برای کمک به دانش آموزان در مشکل. هزینه های مرتبط با مدل نسبتا کوچک مربوط به برنامه ریزی و نیروی انسانی. در جنوب فورت مایرز و مدارس دیگر با استفاده از BARR روش در سراسر کشور این جلسات به طور منظم ادامه داده اند بیش از زوم در طول بیماری همه گیر.

این غیر معمول برای دانشکده در یک دبیرستان به طور منظم ملاقات به بحث در مورد موفقیت دانش آموز به جای برنامه های درسی و یا اداری جزئیات. جنوب فورت مایرز مدیر دبیرستان اد Mathews اعتبارات BARR “رویکرد تیم” با کمک استادان خود را حفظ اکثریت قریب به اتفاق از دانش آموزان دبیرستان مشغول اند. “هفته اول که ما آموزش های مجازی ما از دست رفته 350 دانش آموزان است. و سپس هفته بعد ما آن را به 125. و سپس هفته بعد ما آن را به دو. و سپس از دو ما قادر به دریافت نگه دارید از این یکی. و پس از آن متاسفانه دیگر بانوی جوان فراری بود.”

بر این است که نه تنها آموزش و پرورش موفقیت مدل که اولویت روابط است. گلابی Pierre, 20 است که به پایان رساندن مدرک خود را در یک مکان عمومی “انتقال” در جزیره ادم ساده لوح, n. y., به نام آزادی دیپلم به علاوه. پیر می گوید NPR که در مستند او می شنود و از یکی از اعضای هیئت علمی هر روز. “مدرسه است و بیشتر شبیه یک خانواده از کارکنان و دانش آموزان است.”

و در شهرستان کینگ بشویید. 15-year-old اوسوالدو ریوا سانتیاگو است که با انگیزه ماندن با کمک یک انگیزه طرح ایجاد شده توسط آموزش و پرورش خود را متخصص دنی اریکسون. اریکسون با این نسخهها کار برای خانه غیر انتفاعی با سابقه موفق در کمک به پرورش جوانان مانند سانتیاگو فارغ التحصیل دبیرستان. از طریق اریکسون را انگیزه طرح سانتیاگو را بدست آورده جوایز مانند کارت های هدیه آمازون برای نگه داشتن خود را با مدرسه و انجام مراقبت از خود فعالیت هایی مانند اره منبت کاری اره مویی پازل. “او شده است کمک به من احساسی می گوید:” سانتیاگو.

3. استفاده از سیستم های آنلاین به ارزیابی آلودگيها و فردی یادگیری است.

یک مطالعه از “COVID-19 اسلاید” برآورد کودکان خواهد بود بازگشت به مدرسه در پاییز امسال با 70 ٪ از یک سال معمولی خواندن دستاوردهای و تنها نیمی از سال را از دستاوردهای ریاضی. اما کسانی که به طور متوسط; اکثر کارشناسان معتقدند ما می توانیم انتظار برای دیدن تغییرات بسیار گسترده تر در حال پیشرفت بیش از حد معمول به دلیل سهام شکاف.

“بدیهی است که رفتن به این, بازگشت به مدرسه, اگر شما در حال حاضر برخی از واريانس قبل از COVID این واريانس در حال رفتن به که بسیار بزرگتر” Sal خان بنیان گذار آکادمی خان, رایگان, خودکار, سایت آموزشی می گوید NPR. “و ما در حال رفتن به یک جهان که در آن شده است وجود دارد هیچ تست استاندارد در بهار گذشته. بنابراین حتی کمتر اطلاعات به رفتن در شرایط که در آن کودکان و نوجوانان هستند و آنچه آنها نیاز دارند.”

آکادمی خان دیده می شود ترافیک تقریبا سه گانه پس از همه گیر آغاز شد. در یک نمونه در هفته می گوید Khan, 30 میلیون دانش آموز در حال حاضر هزینه های 80 تا 90 میلیون دقیقه تمرین همه چیز را از ضرب به AP تاریخ ایالات متحده است. دانش آموزان و پاسخ به سوالات, سایت آهنگ پیشرفت خود را که اجازه می دهد تا معلمان و یا پدر و مادر به راحتی ببینید که چه مناطق آنها نیاز به کار بر روی.

خان می گوید تیم او در حال کار بر روی آماده سازی آنچه که او خواستار “آماده شدن برای سطح کلاس” دوره های آموزشی برای این پاییز آینده. برای دانش آموزان آغاز کلاس ششم ریاضی برای مثال در این دوره به سرعت حرکت می کند از ریاضیات پایه به بعد در ترکیبی از نقد و بررسی و ارزیابی است. “بچه ها در حال یادگیری امیدوارم در حالی که آنها در حال انجام آن, آنها در حال گرفتن تمرین. اما پس از آن بیش از چند ساعت در واقع شما می توانید فرم در برخی از راه یک دانه تر مشاهده از شما می خواهم در یک سنتی است.”

بری Sommer مدیر از پیشرفت برای لیندسی Unified School District که در خدمت اسپانیایی زبان مهاجر کارگران کشاورزی در دره مرکزی کالیفرنیا. منطقه زمان بوده است برای آن مبتنی بر فن آوری رویکرد که در آن هر دانش آموز به شرح زیر فردی در یادگیری برنامه. شروع در سال 2016 آن را ایجاد یک جامعه Wi-Fi پروژه که به معنای زمانی که ساختمان مدرسه بسته برای این بیماری همه گیر وجود دارد کمی وقفه در یادگیری است. Sommer می گوید که چه کار خوبی نبود فقط تکنولوژی اما اجتماعی و عاطفی شایستگی آمده است که هنگامی که شما ایجاد یک فرهنگ قرار دادن دانش آموزان مسئول است. “ما زبان آموزان باید آژانس. آنها در حال تدریس به مجموعه اهداف مسئول و انعطاف پذیر. آنها دگرگون واقعا خوب است.”

4. فرم microschools و homeschool co-ops.

اخیر ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس در بر داشت 60 درصد از پدر و مادر “به احتمال زیاد” به ادامه آموزش در خانه از طریق سال آینده 30 درصد گفت: آنها خواهد بود “به احتمال بسیار زیاد” انجام این کار حتی اگر بازگشایی مدارس. در مقابل حدود 3 درصد از کودکان شده اند homeschooled در سال های گذشته.

برخی از این خانواده ها خواهد تیم را برای به اشتراک گذاری کار می کنند و به کودکان اجازه می دهد برخی از شرکت امن و یا اگر بودجه اجازه می دهد حتی استخدام یک معلم برای کمک به. وارد coronavirus homeschool co-op و یا microschool.

families share school resources

بزرگنمایی این تصویر

لا جانسون/NPR

مت Candler است اصل نلا میکرو مدارس در نیواورلئان که در حال حاضر برنامه ای برای دوباره باز کردن در پاییز به عنوان یک اتاق مدرسه با حدود 25 K-12 دانش آموزان در سابق خانه شراب است که اجازه می دهد تا فضای کافی برای اجتماعی فاصله. کندلر می گوید چه تعریف یک microschool از منظر او نمی اندازه اما تمرکز بر توانمند سازی یادگیرنده به دنبال منافع خود ساخته شده است که مدرسه خود را در انتقال به آموزش از راه دور غیر منتظره ای صاف. برای مثال خود آموزان بالا سازمان خود را صبح “huddles” آنلاین که در آن آنها به اشتراک گذاری پیشرفت و اهداف خود را برای روز. “[Microschool پدر و مادر] باید بیشتر اعتماد در توانایی کودک برای خود مستقیم و مدرسه توانایی برای انطباق با” او می گوید.

Krystal دیلرد مدیر شرکت از خلاقیت یک مرکز برای خودراهبری در يادگيری است که پشتیبانی از homeschoolers که به طور کلی حضور در بین یک تا چهار روز در هفته. او در خدمت یک جامعه متنوع در فیلادلفیا. او می گوید علاقه جایگزین آنها ارائه شده منفجر شد و پس از همه گیر: “من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از [مدرسه سنتی] پدر و مادر که رسیده به من بگو حاضر کار نمی کند. من احساس نمی کنم که من فرد جوان است که در خدمت از طریق این آموزش مجازی که آنها مرتب بودن مجبور به.'”

پدر و مادر نیز تشکیل شبکه و تواند منابع تجمع به نگه داشتن بچه های خود را خوشحال اشغال شده و امیدوارم یادگیری است.

Homeschoolcoop2020.com یک سایت که در آن کودکان در سنین 6 و بالاتر می توانید با اتصال به live تصویری کلاس. آن را داوطلبانه اجرا و رایگان. کارن میلر, یک مورخ در لاگاردیا کالج, شروع به کار این پروژه برای کمک به اشغال او 12 ساله پسر. “آنچه که من در بر داشت این است که چیزهایی که بیشتر برای من مفید بودند چیزهایی بودند که همزمان به دلیل آسنکرون چیزهای مورد نیاز مقدار زیادی از توجه و حمایت است.” در Homeschool Co-op 2020, شما می توانید یادگیری در مورد منظومه شمسی DNA یا شعر معمولا از پزشکان در این زمینه است. اما محبوب ترین جلسه رهبری میلر شریک امیلی Drabinski پنج صبح یک هفته است که گربه چت.

5. نگاهی به آموزش و پرورش در خارج از منزل.

شواهد نشان می دهد که coronavirus انتقال بسیار کمتر رایج در خارج از منزل.

یک جنگل مهد کودک است که به طور کلی یک گروه از هشت به 10 کودکان بین سنین 2 و 6 که صرف اکثریت از وقت خود را در خارج. “ما همیشه صدای یورتمه رفتن اسب از این عبارت:, Tthere هیچ چیز مانند آب و هوای بد تنها بد لباس می گوید:” کیمبرلی Worthington, رئیس جمهور آمریکا, جنگل, مهد کودک در ارتباط است.

Worthington می گوید: در حال حاضر در حدود 60 جنگل مهد کودک در سراسر کشور بیشتر داشتن تشکیل شده از اوایل 2000s بر اساس شمال اروپا ، اما علاقه به این ایده است, راه در طول همه گیر می گوید Worthington. “این بیماری همه گیر است و همه ما از هم جدا شده و در خانه های ما. و فقط راه رفتن در خارج از منزل و گرفتن کمی از طبیعت بسیار مفید است,” او می گوید. به علاوه آن را امن تر است.

“وجود دارد بیشتر فضای فیزیکی برای کودکان برای با هم بودن و یاد بگیرند که با هم در یک فاصله امن. و کمتر به اشتراک گذاشته شده مواد از آنجا که بسیاری از مواد برای یادگیری اشیاء طبیعی است. و من با خیال راحت می توانید می گویند که وجود دارد هیچ کمبود چوب.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>