10-Year Anniversary من احمقانه وبلاگ قطع در سراسر جهان همه گیر

تنها نوع از افرادی که پولدار در حالی که مشغول به کار در دفتر جنایتکاران.

هری ترومن

وردپرس من تبریک گفت چند روز پیش در 10 سال سالگرد وبلاگ من. در طول 10 سال است که وبلاگ من در وجود من نوشت: 763 پست ها (از جمله این یکی) و من تا به حال حدود 10 ، 000 نظرات (2 از آنها در انتظار). من نمی دانم آنهایی که در انتظار. من به طور معمول نمی تایید نظرات برای انتشار در وبلاگ من آنها منتشر شده به طور خودکار اما زمانی که وردپرس مظنون است که برخی از نظرات ناخواسته آن تعلیق وضعیت خود و مگر من تایید آنها منتشر نخواهد شد. بنابراین من احتمالا فراموش کرده به تایید این دو دیدگاه و آنها را برای همیشه در جایی به حالت تعلیق در وبلاگستان چرا که من هرگز آنها را پیدا کنید.

بسیاری اتحادش را تغییر طول آن 10 سال است. من رسما بازنشسته که از دو سال پیش که بدان معنی است که من نمی نیاز به کار به پرداخت صورتحساب. من خانه من فروخته شده در ویرجینیا داد و بیشتر این پول از فروش خانه به همسر سابق من. من هرگز غنی احتمالا چون من یک جنایتکار خانه شد در واقع من فقط مهم داشتن و من اساسا آن را به جبران سابق من برای نیاز به قرار داده تا با من 34 سال است.

من امیدوارم که او شادتر در حال حاضر بدون من. به سوی پایان, ما اساسا نمی تواند ایستاده یکدیگر کنه. من فکر نمی کنم ما انسان ها به معنای ماندن به همان شخص به مدت 30 40 سال یا بیشتر. دائمی برای همیشه ازدواج سیستم استفاده می شود به کار هنگامی که اکثر مردم استفاده می شود به زندگی به حدود 60 و برخی از تغییر اگر آنها خوش شانس بودند. اما ما نه تنها طراحی شده برای قرار دادن با فرد دیگری برای سال های بسیاری است که یکی از دلایل که چرا بسیاری از ازدواج های امروزه تا پایان در طلاق است. من همچنین فکر می کنم که بسیاری از افرادی که ازدواج ماندن برای مدت زمان طولانی عمدتا فقط در سکوت رنج می برند و … و سپس آنها می میرند.

پس از طلاق او به توکیو بازگشت و من به Southern Bohemia, جایی که من زندگی شده اند برای مورد در سال گذشته و نیم …. پس از زندگی به عنوان یک مترجم در سه قاره: برای 1 سال در آلمان 1 سال در ژاپن و 35 سال در ایالات متحده است. من ممکن است در بازگشت به امریکا دوباره اگر من تصمیم به انجام این کار یک روز و یا حرکت به یک کشور دیگر اگر من تصمیم به انجام این کار است. اما از آن است که بیشتر احتمال دارد که من بدانم سال هستند و بیش از من خواهد ماند که در آن من در حال حاضر.

اگر چه من هنوز هم ترجمه خودم و مدیریت ترجمه پروژه های یک دهه پیش کار می کردم خیلی بیشتر از من در حال حاضر. من هم به نوشتن یک پست جدید در وبلاگ من حداقل دو بار در هفته پس از آن در حالی که در حال حاضر من چیزی بنویسم جدید تنها در مورد دو بار در ماه. از آنجا که طول متوسط پست من است حدود 1 ، 500 کلمات (آنها استفاده می شود بسیار طولانی در طول 5 سال یا بیشتر) من نوشته شده است باید بیش از یک میلیون کلمه برای من احمقانه پست. من می دانم که من می توانم آن را باور نمی کند خودم یا نه.

10 روز بعد – کورونا ویروس در حال حاضر حملات همچنین من کمی غیرمتعارف پادشاهی

برای برخی از دلیل من نمی توانستم فکر می کنم از چه چیز دیگری من به نوشتن در مورد بنابراین من قرار دادن این پست کنار گذاشته و در حال حاضر آن را 10 روز بعد و درست مانند بقیه جهان کوچک من گردن از جنگل است که بیش از حد تحت حمله از کرونا ویروس.

یک بازنشسته مترجم آزاد نیست که بسیار تغییر در جهان است. تنها چیزی که تغییر تا کنون است که من نمی تواند به من رستوران محلی در روزهای شنبه و یکشنبه به عنوان عادت من چون رستوران ها بسته شده در حال حاضر حداقل برای سه هفته یا بیشتر.

در غیر این صورت به نظر می رسد که بر خلاف بقیه جوان کار و جمعیت فعال ما بازنشسته مترجمان به خوبی می چرخاند برای مقابله با آخرین طاعون.

من واقعا به همه جا بروم مگر اینکه من می خواهم به. اکثر مغازه ها بسته هستند به هر حال با استثنا از فروشگاه های مواد غذایی. مردم اینجا را تشویق به رفتن به هر دلیلی مگر اینکه مطلقا لازم است. من با ناهار تحویل از دوشنبه تا جمعه و از آنجا که من نمی دانم که چگونه به طبخ (نمی باید به 34 سال). من بیش از حد تنبل برای یادگیری و من شده اند سفارش مواد غذایی تحویل از تسکو به هر حال برای بیش از یک سال است. سه محلی فروشگاه های مواد غذایی در محله من هنوز باز است و پس از من پایان و انتشار این پست من بروید و بررسی کنید که آیا آنها هنوز هم باز و چگونه به خوبی آنها نگردند. آنها تا به حال مقدار زیادی از همه چیز دیروز و تنها تفاوت این بود که برخی از شخص بود ضد عفونی کف با برخی از نوع پر سر و صدا ماشین لباسشویی.

پسر من دیروز به من گفت که آن را بسیار دیوانه در لس آنجلس و دارد که هیچ کاغذ توالت موجود در سوپر مارکت. مقدار زیادی از همه چیز در اینجا از جمله کاغذ توالت.

است که مقدار زیادی از همه چیز به جز آنچه که مورد نیاز بیشتر: ماسک صورت و ماسک. قرار است ما را به پوشیدن ماسک های صورت و یا نوعی از یک روسری یا شال یا چیزی بیش از دهان ما هنگامی که ما خارج است. اما این ماسک ها هنوز در دسترس نیست و من لازم نیست که هر چیزی مناسب در خانه برای پوشش دهان من, بنابراین من به چشم پوشی از سفارش تا ماسک در دسترس هستند. امیدوارم که پلیس نمی تواند تیراندازی در من (فقط شوخی کردم امیدوارم !!!)

آیا شما دیده می شود فیلم “پستچی” از سال 1997 با کوین کاستنر ؟ من عاشق این فیلم را دیدم آن را دو بار. آن شروع به نگاه نوع مانند یک صحنه از یک فیلم آخرالزمانی در حال حاضر در اینجا بیش از حد, اما به نظر می رسد که این ویروس ممکن است پیتر پس از چند هفته. من امیدوارم که این فیلم نمی خواهد بیش از حد طولانی است.

من قطعا امیدوارم. اما من می خواهم گفت, به عنوان یک بازنشسته, مترجم, مترجم آزاد, من موقعیت خوبی برای زنده ماندن آخرین پاندمی یا حداقل من امیدوارم که اگر چه من متعلق به این گروه است که بیشتر در معرض خطر (افراد بالای 60).

من تعجب می کنم که چگونه و در کجا و چگونه این ویروس نشات گرفته و چه کسانی که در حال گرفتن غنی از این وضعیت وحشتناک در حالی که هزار نفر می میرند و میلیون ها بی حد و حصر از مردم ممکن است ورشکسته. من نمی توانم فکر می کنم از انواع حالات, اما من فکر می کنم که ما احتمالا هرگز پیدا کردن.

من امیدوارم که شما خوب انجام هر کجا که شما هستند که بهتر است کمتر ترسناک, اخبار بزودی در دسترس خواهد بود و این که من قادر خواهد بود به نوشتن من احمقانه وبلاگ برای حداقل 10 سال دیگر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im