فیلیپین ویروس موارد بالا 100,000 در از دست دادن 'نبرد'

مانیل فیلیپین - عفونت کروناویروس در فیلیپین رسید گذشته 100,000 یکشنبه در یک مشکل نقطه عطف پس از گروه پزشکی اعل

توسط MINERALNEWS در 12 مرداد 1399

مانیل فیلیپین - عفونت کروناویروس در فیلیپین رسید گذشته 100,000 یکشنبه در یک مشکل نقطه عطف پس از گروه پزشکی اعلام کرد که این کشور به راه انداختن "یک نبرد از دست دادن" در برابر ویروس ها و خواسته رئیس جمهور به reimpose یک مستند در پایتخت.

وزارت بهداشت گزارش یک رکورد بالا روزانه شمارش 5,032 آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به 103,185 از جمله بیش از 2 ، 000 مرگ و میر. فیلیپین اتحاد دوم بیشتر موارد در جنوب شرقی آسیا پس از اندونزی و تا به حال عفونت بیشتر از چین که در آن همه گیر آغاز شد در اواخر سال گذشته.

رئیس جمهور رودریگو Duterte کاسته سختی ویروس مستند در پایتخت, مانیل — شهرستان بیش از 12 میلیون نفر — در تاریخ 1 ژوئن پس از رشد اقتصادی اندکی در سه ماهه اول آن برای اولین بار انقباض در بیش از دو دهه. پس از مراکز خرید و محل کار بودند تا حدی بازگشایی و محدود حمل و نقل عمومی اجازه داده شد عفونت مشخصی به شدت با افزایش ویروس تست.

بیش از 50 ، 000 عفونت گزارش شده بود در کمتر از چهار هفته و پیشرو در بيمارستان آغاز شد و هشدار داد که خود را coronavirus بخش شد سریع حال ضعف به ظرفیت دوباره به عنوان آنها زمانی که موارد نگران کننده افزایش یافت در ماه آوریل است.

پس از Duterte بیشتر آرام قرنطینه محدودیت و مجاز بیشتر کسب و کار از جمله ورزشگاه اینترنت کافه ها و مغازه های خال کوبی برای بازگشایی رهبران نزدیک به 100 سازمان پزشکی برگزار شد آنلاین در کنفرانس خبری روز شنبه و هشدار داد که سیستم بهداشت و درمان ممکن است سقوط به عنوان بسیاری از پرسنل پزشکی سقوط بیمار و یا استعفا از ترس و خستگی و یا فقیر شرایط کار.

"ما کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال سوخته با ظاهر بی پایان تعداد بیماران trooping به ما بیمارستان" در گروه پزشکی گفت: در نامه ای به Duterte که آنها به عنوان خوانده شده در کنفرانس خبری.

آنها التماس کرد برای رئیس جمهور به reimpose یک مستند در مانیل از اوت. 1 تا 15 به سلامت کارگران "یک زمان" و اجازه می دهد تا دولت را مجددا پاسخ به monthslong بیماری همه گیر.

"ما در حال راه انداختن یک نبرد از دست دادن در برابر COVID-19 و ما باید برای دستیابی به یک تثبیت قطعی برنامه عمل" گفت: این گروه که نشان دهنده بیش از یک میلیون نفر از پرستاران و پزشکان و دیگر پرسنل پزشکی.

گروه گفت: کاهش تدریجی از coronavirus محدودیت "است سهوا سوخت عمومی بدگمانی است که این بیماری همه گیر در حال بهتر شدن است. از آن شده است."

آنها ابراز ترس به Duterte که فیلیپین coronavirus بحران ممکن است بدتر شوند مانند ایالات متحده "مترقی کاهش در انطباق را فشار ما را به آستانه تبدیل شدن به آینده شهر نیویورک که در آن COVID-19 بيمار مرگ در خانه و یا در برانکارد حمل مصدوم قادر به پیدا کردن جای خالی."

ایالات متحده تا به حال بیش از 4.6 میلیون تایید عفونت و بیش از 154,000 مرگ و میر تا کنون کمترین عوارض در جهان بر اساس دانشگاه جانز هاپکینز برگه.

رهبران فیلیپین' غالب کلیسای کاتولیک روم بلافاصله توجه جامعه پزشکی را گفت: آنها را به بازگشت به مستند مانند محدودیت های اعمال شده توسط به طور موقت توقف واقعی خدمات کلیسا در مانیل و تغییر تمام توده ها پشت آنلاین.

"به نظر می رسد که زمان پاسخ کار نمی کند چرا که این موارد در حال افزایش" اسقف Broderick Pabillo گفت.

اعضای کابینه باید در دیدار با صنعت پزشکی رهبران شدند و برای دیدار با Duterte روز یکشنبه برای تصمیم گیری در یک واکنش سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو گفت.

کسب و کار در پایتخت و نواحی اطراف شامل حدود 67 درصد از اقتصاد ملی و دولت راه می رفت tightrope بین سلامت عمومی و اقتصادی احیای رقو گفت.

منتقدان را متهم به Duterte و مقامات بالا از عدم بلافاصله راه اندازی عظیم ویروس آزمون قادر به شناسایی و حاوی نقاط اوایل به خصوص زمانی که آنها قرار می گیرد سرمایه تحت یک پلیس-اجرا مستند در اواسط ماه مارس. فقر زده کشور تلاش کرده است با فلج اطفال سرخک و وبا شیوع بیماری برای سال ها و مقامات آگاه بوده است ناکافی منابع سلامت قبل از بیماری همه گیر, ضربه, منتقدان گفت.

Duterte نیز اذعان کرد که فساد توسط مقامات محلی آلوده عظیم کمک های نقدی برنامه برای حدود 23 میلیون خانواده های فقیر است که به طور گسترده ای برای انتقاد از تاخیر و پر هرج و مرج اجرای.

یک منبع پیشرو جهانی کارگری فیلیپین مانند اندونزی علاوه بر این شده است پس از ضرب و شتم صدها نفر از هزاران نفر از فیلیپینی از جمله کروز کشتی و خدمه خود را از دست داده مشاغل در سراسر جهان با توجه به همه گیر و سپس درهم به سر منزل.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

دولت کمک کرده است را بیش از 115,000 فیلیپینی از سراسر جهان از ماه فوریه و دیگری 100,000 نیاز به عودت در دو ماه آینده در بزرگترین چنین بیماری همه گیر-موجب مراجعت به وطن یامحل تحصیل در فیلیپین, تاریخ, با توجه به وزارت امور خارجه.

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگار Kiko روساریو در بانکوک کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de