پارک ملی یلوستون مجموعه به بازگشایی — اما با هشدارهای

بزرگنمایی این تصویر پارک ملی یلوستون آغاز می شود مرحله به مرحله بازگشایی دوشنبه با پارک وایومینگ ورو

توسط MINERALNEWS در 28 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

پارک ملی یلوستون آغاز می شود مرحله به مرحله بازگشایی دوشنبه با پارک وایومینگ ورودی میله میله برای باز کردن برای استفاده در روز تنها. کرک Siegler/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کرک Siegler/NPR

صورتحساب به عنوان قدیمی ترین عامل هتل در West Yellowstone منت., مدیسون کوتاه هاپ از ورودی غرب به پارک ملی یلوستون. با آن اصلی ورود کاج جانبداری و ضخامت تیرهای چوبی تاریخی هتل نشسته در خیابان فشرده با دوربین فروشگاه ها و مغازه ها گول زنک هاوکینگ, پیر وفادار t-پیراهن های چوبی خرس گریزلی حک شده و توسط اره های زنجیره ای و نقاشی یاد یلوستون می افتد.

به طور معمول این پیاده رو زیر نماي غربي خواهد بود زمزمه با گردشگران است. اما بدیهی است که هیچ چیزی در مورد هر چیزی که ما در حال زندگی می کنند از طریق عادی است.

"این واقعا دلسرد کننده وجود دارد هیچ کس در اینجا می گوید:" گرت Ostler صاحب مدیسون. "شما می توانید شلیک یک گلوله در هر جهت و نیست که نگران باشید."

شده است وجود دارد افزایش فشار از صاحبان کسب و کار در دروازه شهرها مانند این به بازگشایی امریکا محبوب ترین پارک های ملی حتی در حالی که بسیاری از کشورها هنوز هم محدودیت های مسافرتی و همچنان رو به افزایش موارد coronavirus.

یلوستون اولین بار در کشور در پارک ملی و یکی از محبوب ترین آن آغاز خواهد شد و مرحله به مرحله بازگشایی دوشنبه هنگامی که دروازه پایین آمدن در آن وایومینگ ورودی تنها. پارک بسته مارس 24 تا حد زیادی به درخواست مقامات محلی در شهرها و کشورهای اطراف پارک.

"طلوع" بازگشایی

یلوستون است به خصوص در مورد پیچیده است. پارک لمس سه متحده, همه با یک مخلوط محدودیت های مسافرتی و نرخ coronavirus عفونت در کنار یک درهم آمیخته از بهداشت محلی مناطق مختلف با اجرای قوانین است. بسیاری از شهرهای کوچک و عدم مراقبت های بهداشتی زیرساخت و می تواند تحت الشعاع هجوم موارد است. یلو و همسایه Grand Teton National Park جلب بازدید کننده از سراسر کشور و جهان است.

"وجود دارد یک نقطه در زمان که در آن stressers از اقتصاد شروع به نادیده گرفتن ترس از ویروس ها با استفاده از برخی از مردم می گوید:" کامرون Sholly این یلوستون سرپرست.

Sholly است که طلوع را از طریق آنچه که در صورتحساب یا لیست به عنوان "طلوع آفتاب" بازگشایی. در ابتدا از آن خواهد شد barebones; در بعد از استفاده فقط در وایومینگ با چند اگر هر گونه خدمات در دسترس است. در به تعیین تاریخ آینده برخی از اردو و کسب و کارهای دیگر در پارک خواهد شد مجاز به بازگشایی به عنوان به خوبی به عنوان آن سه مونتانا ورودی. از چهار میلیون بازدید کننده سالیانه به Yellowstone تقریبا سه چهارم از آنها تمایل به عبور از مونتانا دروازه شهر.

گرت Ostler در مدیسون نا امید است که تاریخ رسمی تعیین نشده است در سمت خود را از پارک.

بزرگنمایی این تصویر

گرت Ostler صاحب تاریخی مدیسون هتل در West Yellowstone منت., استخدام حدود نیمی عادی خود را تابستانی کارکنان. رزرو cratering. کرک Siegler/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کرک Siegler/NPR

"افرادی هستند که شده اند ماندم, به به مدت هشت هفته و آماده برای برخی از شفا و عادی" او می گوید. "یلوستون به ارمغان می آورد که."

خود را رزرو در ماه ژوئن در سختی 15 درصد از نرمال و رزرو بعد از آن در تابستان در حال cratering در میان تمام عدم قطعیت است.

Ostler می گوید او قرار داده و مراحل را در محل برای محافظت از مهمانان خود از این ویروس است. اما حتی او مطمئن نیست که چگونه شما تنظیم اجتماعی فاصله در یکی از کشور شلوغ ترین پارک های ملی است.

"مردم واقعا مبارزه با ماندن 50 پا از یک گاومیش کوهان دار امریکایی اجازه دهید به تنهایی شش فوت از یکدیگر" Ostler می گوید. "ما اجتماعی مخلوقات است."

جمعیت مدیریت

یلو را در بزرگراه ها و مرور در مسیرهای بالای جوش زمین گرمایی استخرها می تواند infamously مسدود با گردشگران است. در جاده شانه های آن را غیر معمول نیست برای دیدن جمعیت عکاسان آماتور با سه پایه آموزش دیده در گاومیش کوهان دار امریکایی و یا خرس یا گوزن شمالی. و پس از آن وجود دارد وفادار قدیمی که در یک روز گرم تابستان می تواند بیشتر شلوغ پارک تفریحی از بکر چشمه اب گرم.

"من نمی تظاهر به می گویند که من می توانم پراکنده هر جمعیت و هر تصویر شما در حال رفتن به خارج از یلو و وفادار است برای رفتن به مردم ایستاده شش فوت از هم جدا" Supt. Sholly گفت.

پارک مقامات می گویند آنها نمیفهمد که چگونه برای مدیریت و تنظیم جمعیت در فضاهای داخلی. اما در خارج از منزل می رویم به نگاهی جدی با همکاری عمومی است. این یک دلیل بزرگ چرا پارک مانند این نیست فقط روشن کردن تمام چراغ ها و دعوت از همه در یک بار. یلو اولیه برنامه های طراحی شده به تکامل و تغییر با علم است. دیگر پارک های بزرگ را آغاز کرده اند که مرحله به مرحله بازگشایی مانند گراند کانیون در آریزونا و کوه های بزرگ اسموکی در تنسی باید اتخاذ استراتژی های مشابه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و وزارت کشور به نظر می رسد به ترک آن را به فرد پارک superintendents برای تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی شده است.

"هیچ کس قرار دادن اقتصاد بر سلامت" Sholly می گوید. "اما وجود دارد یک تعادل ما می توانیم اعتصاب که در آن ما می توانید شروع به بازگشایی با خیال راحت دریافت کنید برخی از اقتصاد نورد دوباره اما تا کنون به طوری سریع است که ما نمی توانیم جلو و عقب اگر آن کار نمی کند."

آماده است یا نه در اینجا آنها می آیند

برای هر صاحب کسب و کار اعمال فشار او را برای بازگشایی به سرعت Sholly می گوید او را بدست همانطور که فشار زیادی را از دیگران اصرار او برای ماندن بسته دیگر. رفت و آمد مکرر در مناطق غرب این پارک در اسپرینگفیلد ایالت مونت., تا به حال شده است یک coronavirus نقطه داغ. در مونتانا و آیداهو از نظر فنی همه غیر ضروری خارج از کشور مسافران قرار است به خود قرنطینه به مدت 14 روز در هنگام ورود.

آن را واقعا به اجرا گذاشته است که باعث می شود برخی از مردم محلی مانند ملیسا توسکا عصبی است.

او با همکاری صاحب Freeheel چرخ و یک فضای فروشگاه و نوار قهوه در غرب یلوستون.

بزرگنمایی این تصویر

ملیسا توسکا مالک Freeheel و چرخ در West Yellowstone نگران است که پارک بازگشایی می تواند سنبله در coronavirus موارد است. کرک Siegler/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کرک Siegler/NPR

"ما ترس از جماعت مردم که خواهد آمد" توسکا می گوید. "من فکر نمی کنم که ما آماده هستیم."

توسکا کردم پول از فدرال مراقبت در عمل برای کمک به او از طریق سوار شدن برای چند هفته بیشتر به طوری که او می تواند نگه دارید پرداخت کارکنان. آنها شروع نرم بازگشایی خود را به تازگی بیشتر ارائه قهوه به مشتریان در پیاده رو و دوچرخه انجام تعمیرات با تعیین وقت قبلی.

توسکا می گوید: او می خواهم به جای پارک اقامت بسته از بازگشایی بیش از حد به زودی تنها به تعطیل واقعی تابستان فصل بالا اگر موج دوم از موارد.

"ما لازم نیست که یک بیمارستان ما حتی نمی باید یک دکتر تمام وقت در اینجا در غرب یلوستون" توسکا می گوید. نزدیکترین بیمارستان بیش از یک ساعت رانندگی دور در آسمان منت., یا Rexberg آیداهو.

با وجود بسته شدن پارک توسکا شده است لکه بینی از حالت صفحات ورود در شهر و شنیدن دوم صاحبخانه صحبت کردن در فروشگاه مواد غذایی در مورد سفر به مونتانا برای سوار کردن بیماری همه گیر. فقط روز دیگر, West Yellowstone گزارش اول خود را coronavirus موارد اعتقاد بر این پیش بینی شده است به خانواده ای از خارج از دولت است.

بزرگنمایی این تصویر

معمولا زمزمه خیابان West Yellowstone در پارک اصلی ورودی غربی در حال ترک کردند. کرک Siegler پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کرک Siegler

یک شب در غیر این صورت ترک یلو خیابان توریستی دانی سانتی گفت: او سوار غرب از خانه خود در آیووا تفکر پارک را بازگشایی شد در حال حاضر.

"من فکر می کنم امریکا نیاز به خارج شدن" او گفت:. "اگر شما فکر می کنم که اشکال این است که چیزی برای نگرانی در مورد حفظ قفل کردن این افراد و سپس شما باید یک مشکل شما نیست هرگز دیده می شود."

محکم پلاستیکی کیسه های خرید پر از هدیه او گفت که او خریداری برای حمایت از کسب و کارهای محلی سانتی ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای هل دادن به بازگشایی پارک ملی. او گفت: مردم می دانند که برای محافظت از خود از ویروس.

"اگر شما خلاص شدن از فردگرایی و سپس شما خلاص شدن از شر امریکا" سانتی می گوید. "این چیزی است که این است که واقعا در مورد."

که اخلاق آن را می گوید همه چیز در مورد چالش های پیش روی بسیاری از موسسات در اینجا در امریکا تحت فشار برای بازگشایی, حتی اگر آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که آیا انجام آن امن است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب