خواهد شد که داروی ضد افسردگی برای شما کار می کنند? پاسخ ممکن است دروغ در مغز شما امواج

AI analysis of brain waves can help choose treatments for depression.

بزرگنمایی این تصویر

DrAfter123/گتی ایماژ

دانشمندان یک گام کوچک به سمت شخصیسازی درمان برای افسردگی است.

یک مطالعه از بیش از 300 نفر مبتلا به افسردگی دریافتند که مغز موج الگوهای پیش بینی شده است که آنهایی که به احتمال زیاد برای پاسخ به این دارو سرترالین (Zoloft) یک تیم گزارش روز دوشنبه در مجله Nature Biotechnology.

اگر رویکرد تابه آن می تواند ارائه مراقبت بهتر برای میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده مبتلا به افسردگی.

“این است که قطعا یک گام به جلو می گوید:” میشل Ferrante که هدایت محاسباتی روانپزشکی و علوم اعصاب محاسباتی برنامه های در موسسه ملی سلامت روان است. او بخشی از مطالعه.

در حال حاضر “یکی از بزرگ ما ناکامی این است که وقتی یک بیمار همراه با افسردگی ما بسیار کمی ایده چه درمان مناسب برای آنها است که می گوید:” دکتر آمیت Etkin یک نویسنده این مطالعه و استاد روانپزشکی در دانشگاه استنفورد. “اساسا این داروها در حال انتخاب با آزمون و خطا.”

Etkin نیز مدیر عامل آلتو, علوم اعصاب, یک استنفورد-حمایت start-up در حال توسعه مبتنی بر کامپیوتر روش برای تشخیص بیماری های روانی و انتخاب درمان.

در این مطالعه محققان با استفاده از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل الگوهای brainwave در بیش از 300 بيمار که می خواهم تشخیص داده شده مبتلا به افسردگی. سپس آنها نگاه برای دیدن آنچه اتفاق افتاده است زمانی که این بیماران در شروع درمان با سرترالین.

و یک الگوی فعالیت الکتریکی به نظر می رسید به پیش بینی که چگونه به خوبی یک بیمار را انجام دهد. “اگر فرد نمرات بالا به خصوص در آن توصیه می شود برای دریافت سرترالین,” Etkin می گوید.

همچنین افرادی که امواج مغزی نشان داد که نمی خواهد انجام دهد به خوبی با مواد مخدر بودند بیشتر احتمال دارد برای پاسخ به غیر از دارو درمانی به نام تحريک مغناطیسی تحریک.

نتایج نشان می دهد افسردگی را درمان نمی کند و باید به تکیه بر آزمون و خطا است. “با پیدا کردن افرادی که حساس به یک داروی ضد افسردگی ما می توانیم پیدا کردن این افراد برای آنها مواد مخدر بسیار موثر” Etkin می گوید.

و او می گوید: بسیاری از روانپزشکان و روانشناسان در حال حاضر EEG تجهیزات مورد نیاز برای جمع آوری brainwave داده اگر آنها نیاز به آپلود داده ها به تجزیه و تحلیل شود.

“این چیزی است که می تواند انجام شود بسیار به سرعت و به راحتی در هر درمانگاه و سپس شما می توانید نتیجه خود را در زمانی که شما ترک,” او می گوید.

روزی شاید می گوید Ferrante. “این باید روشن شود که اینها فقط در اولین امیدوار کننده در تلاش است که فضا,” او می گوید.

اما Ferrante فکر می کند این مطالعه نشان می دهد که دانشمندان در نهایت نزدیک شدن به درک چگونه به انتخاب بهترین درمان برای کسی که با افسردگی است.

“ما قطعا هل دادن که در جهت” او می گوید.

گام بعدی خواهد بود برای نشان دادن اینکه آیا بیماران مبتلا به افسردگی واقعا هستند احتمال بیشتری برای دریافت بهتر در هنگام درمان است که توسط امواج مغز الگوهای Ferrante می گوید و اضافه کرد که تحقیقات آینده باید شامل بیش از یک دارو.

“آنچه که ما می خواهم به مدل است که می توانیم در سراسر چندین درمان,” او می گوید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de