شیوع ویروس تاخیر یازدهم دولت مراجعه به همسایه ژاپن

توکیو - رئیس جمهور چین را در سفر رسمی به ژاپن به تعویق افتاده است بنابراین هر دو کشور می تواند به مبارزه با شی

توسط MINERALNEWS در 15 اسفند 1398

توکیو - رئیس جمهور چین را در سفر رسمی به ژاپن به تعویق افتاده است بنابراین هر دو کشور می تواند به مبارزه با شیوع کروناویروس ژاپن رئیس سخنگوی دولت گفت: پنج شنبه.

بازدید شده است انتظار می رود در ماه آوریل اما رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: از آن خواهد شد دوباره که یازدهم دیدار می تواند مثمر ثمر خواهد بود.

این ویروس که به تازگی در چین در اواخر سال گذشته آلوده 95,000 مردم در بیش از 80 کشور و ایجاد بیش از 3200 مرگ و میر. اکثریت قریب به اتفاق موارد بوده است در چین اما ژاپن نیز به شدت ضربه. آن را تایید کرده است 1,030 موارد از جمله 706 از یک کشتی کروز. دوازده مرگ تایید شده است در ژاپن است.

اقدامات گسترده برای کنترل گسترش ویروس گرفته اند در سراسر جهان — بسته مدارس, سفر, محدودیت های خالی استادیوم ورزشی و دفاتر.

ایتالیا ایران و کره جنوبی را رو به رشد شیوع است.

ایران گزارش 92 مرگ و میر در میان آن بیش از 2900 موارد هر چند بسیاری از ترس شیوع بسیار بزرگتر است. در میان بیمار هستند ده ها تن از اعضای دولت است. جمهوری اسلامی لغو نماز جمعه برای دومین هفته برای جلوگیری از تجمعات عمومی.

کره جنوبی گزارش 145 عفونت های جدید پنج شنبه, بالا بردن مجموع آن به 5,766 دوم-بالاترین در جهان است.

چین گزارش داد 139 موارد جدید و 31 مرگ و میر بالا بردن آن در مجموع به 80,409 موارد و 3,012 مرگ و میر. تعداد موارد بالاتر از چهار رقم جدید اما مرگ و میر کمتر بود به عنوان بیماری همچنان به کاهش در کشور است.

در حالی که سخت ترین ضربه هوبئی استان تا به حال بسیاری از موارد جدید و مرگ و میر در بیمارستان ها وجود دارد منتشر شد یکی دیگر از 1,923 بیمارانی که اعلام شد درمان می شود.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب