چه کسی می گوید آماده شدن برای محلی شیوع; چین انتقاد ما کنترل

پکن - چین مرگ و میر از یک ویروس جدید رز به 259 در روز شنبه و سازمان بهداشت جهانی گفت: دولت های دیگر نیاز به آم

توسط MINERALNEWS در 12 بهمن 1398

پکن - چین مرگ و میر از یک ویروس جدید رز به 259 در روز شنبه و سازمان بهداشت جهانی گفت: دولت های دیگر نیاز به آماده شدن برای"داخلی شیوع کنترل" اگر این بیماری در کشور خود.

پکن با انتقاد واشنگتن به منظور جلوگیری از ورود به بسیاری از اتباع خارجی که به چین سفر در دو هفته گذشته.

در همین حال کره جنوبی و هند پرواز صدها نفر از شهروندان خود را از ووهان این شهرستان در مرکز منطقه ای که در آن برخی از 50 میلیون نفر هستند و مانع از خروج در یک گسترده ضد ویروس تلاش. به آسمان رفت و به یک دو هفته ای قرنطینه. اندونزی نیز با ارسال یک هواپیما.

تعداد موارد تایید شده در چین افزایش یافت به 11,791 بیش از این تعداد در 2002-03 شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی. این ویروس را گسترش سریع در دو ماه باعث شده است تا سازمان بهداشت جهانی اعلام این یک اورژانس جهانی.

که اعلامیه "بدبختانه سوئیچ" از یک نگرش محتاط زودتر به توصیه دولت آماده شدن برای امکان virus ممکن است گسترش گفت که نماینده در پکن Gauden Galea. اکثر موارد گزارش شده تا کنون بوده اند افرادی که به چین سفر و یا اعضای خانواده خود را.

آژانس عمل کرده و از نگرانی برای کشورهای فقیر که ممکن است مجهز به پاسخ گفت: Galea. چنین اعلامیه خواستار هماهنگ بین المللی پاسخ و می تواند بیشتر پول و منابع است.

که که در آن اعلام روز شنبه آن را به ویژه نگران آن است که برخی از موارد در خارج از کشور درگیر-انسان به انسان انتقال است.

"کشور نیاز به آماده شدن برای امکان واردات به منظور شناسایی موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و به منظور آماده شدن برای یک داخلی کنترل شیوع اگر که اتفاق می افتد" Galea آسوشیتدپرس گفت.

روز جمعه ایالات متحده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کردند که به منظور جلوگیری از ورود اتباع خارجی غیر از خانواده از شهروندان آمریکایی و دارندگان اقامت دائم که به چین سفر در 14 روز گذشته است که دانشمندان می گویند این است که ویروس طولانی ترین دوره کمون.

چین با انتقاد از ایالات متحده, کنترل, که در آن گفت: در تضاد است که درخواست تجدید نظر برای جلوگیری از ممنوعیت سفر و "غیر دوستانه نظرات" که پکن شد عدم همکاری.

"فقط به عنوان این که توصیه می شود در برابر محدودیت های مسافرتی ایالات متحده با عجله به رفتن در این راه مخالف. قطعا نه یک ژست حسن نیت" گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد, اعلام محدودیت های مشابه اواخر جمعه محرومیت ورود به اتباع خارجی که بازدید هوبئی استان در دو هفته گذشته و یا به دست آمده ویزا صادر شده وجود دارد.

که دبیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که با وجود اضطراری بیانیه وجود دارد این است که "هیچ دلیلی برای اقدامات بی ارزش است که تداخل با مسافرت های بین المللی و تجارت است."

در همین حال حزب حاکم کمونیست به تعویق افتاد پایان قمری تعطیلات سال جدید در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است و به طور مشخص "مناسب حد" و در اعتراض به این مکان وجود دارد به ماندن در خانه.

چین به طور فزاینده ای شدید ضد بیماری کنترل شده با ژان. 23 تعلیق هواپیما اتوبوس و قطار لینک کلیک کنید برای ووهان یک مرکز صنعتی از 11 میلیون نفر است. این مستند به شهرهای اطراف.

تعطیلات چین شلوغ ترین سفر سالانه فصل به پایان می رسد یکشنبه در سایر نقاط کشور پس از سه روز تمدید برای به تعویق انداختن بازگشت به کارخانه ها و ادارات توسط صدها میلیون نفر از کارگران است. رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: مردم در هوبئی که کار در خارج از استان نیز با توجه به تمدید تعطیلات.

حزب تصمیم "بر اهمیت پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر در میان مسافران" تابناک گفت.

آمریکایی ها از بازگشت از چین خواهد بود و مجاز به این کشور خواهد شد اما در صورت غربالگری و نیاز به انجام 14 روز از خود غربالگری. کسانی که در بازگشت از هوبئی استان خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه.

آغاز پنج شنبه, ایالات متحده پرواز مستقیم از چین به هفت فرودگاه های بزرگ که در آن مسافران می تواند به نمایش در آمد.

همچنین جمعه Delta Air Lines و خطوط هوایی آمریکا به حالت تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و چین است. حامل های دیگر از جمله بریتیش ایرویز Finnair و هنگ کنگ Cathay Pacific نیز لغو و یا کاهش خدمات به سرزمین اصلی چین است.

ایالات متحده به منظور به دنبال یک مشاوره سفر برای آمریکایی ها به نظر می روم چین است. ژاپن و آلمان نیز توصیه می شود در برابر غیر ضروری سفر به چین و بریتانیا را به عنوان به خوبی به جز هنگ کنگ و ماکائو.

سنگاپور محبوب گردشگری و خرید, مقصد, ممنوع, چینی, مسافران تبدیل شدن به اولین آسیای جنوب شرقی کشور به انجام این کار.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

در ضمن هواپیمای حامل سرخپوستان از ووهان فرود شنبه در دهلی نو. دولت گفت که آنها خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته در یک مرکز در نزدیکی شهر Manesar.

کره جنوبی دوم تخلیه پرواز فرود در سئول با 330 نفر از ووهان. آنها به نمایش در تب و قبل از گرفته شده به مراکز قرنطینه.

کره جنوبی همچنین گزارش 12th خود را ویروس مورد که به نظر می رسد به یک انسان به انسان انتقال است.

پس از چین اطلاع داد که در مورد این ویروس جدید در اواخر ماه دسامبر حداقل 23 کشور باید موارد گزارش شده به عنوان دانشمندان مسابقه به درک دقیقا چگونه این ویروس در حال گسترش است و شدت آن چگونه است.

هر دو ویروس جدید و سارس هستند از خانواده کروناویروس که همچنین شامل کسانی است که می تواند باعث سرماخوردگی. کارشناسان می گویند وجود شواهد قابل توجهی وجود دارد این ویروس جدید است که در میان مردم گسترش در چین است.

اگر چه دانشمندان انتظار برای دیدن محدود انتقال ویروس بین مردم با خانواده و یا دیگر تماس نزدیک آنها نگران هستند در مورد موارد عفونت در حال گسترش به افرادی که ممکن است کمتر قرار گرفتن در معرض.

در ژاپن یک راهنمای تور و راننده اتوبوس آلوده شد و پس از همراهی دو گروه تور از ووهان. در آلمان پنج کارمند یک خودرو تامین کننده قطعات بیمار شد و پس از یک همکار چینی بازدید از جمله دو که تا به حال هیچ تماس مستقیم با زن است. او نشان داد هیچ نشانه ای تا پرواز خود را به عقب به چین است.

روز شنبه, ژاپن گزارش داد که 17 مورد یک زن در 20s خود را که همچنین به عنوان یک راهنمای برای ووهان گردشگران در همان اتوبوس به دو موارد دیگر.

ویتنام تایید یک مورد برای یک مجموع از شش.

روز جمعه آلمان تایید ششم مورد یک کودک از یکی از مردم در حال حاضر آلوده. در ایالات متحده مقامات بهداشت صادر دو هفته ای قرنطینه برای 195 آمریکایی تخلیه این هفته از ووهان.

این نخستین بار بود که یک قرنطینه فدرال دستور داده شده است از دهه 1960 هنگامی که یکی تصویب رسید بیش از نگرانی در مورد آبله مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

هیچ یک از آمریکایی ها قرار دارد در جنوب کالیفرنیا پایگاه نظامی نشان داده است نشانه ای از بیماری, اما افراد آلوده نشان ندهید علائم بلافاصله و ممکن است قادر به انتقال ویروس را قبل از آنها به نظر می رسد بیمار است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Aniruddha Ghosal در دهلی نو تانگ-Kim hyung در سئول کره جنوبی ماری یاماگوچی در توکیو و Hau دین در هانوی ویتنام کمک به این گزارش.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن