بزرگنمایی این تصویر

صخره Hartman, گاهی اوقات به نام غیر رسمی “شهردار” خواب در قایق خود را نگه می دارد اما یک اردوگاه در ویستریا جزیره است. گرگ آلن/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

گرگ آلن/NPR

ویستریا جزیره ایجاد شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده نزدیک به یک قرن پیش بوده است دست نخورده باقی مانده برای دهه جز به boaters و اعضای کمپ که خانه های خود را وجود دارد. این یک قطعه با ارزش املاک و مستغلات که در حال حاضر در مرکز جنگ در دادگاه بین توسعه و دولت فدرال که هر دو می گویند که آنها آن را خود.

وجود دارد بدون پل به ویستریا. آن را کمتر از یک مایل دریایی و شما نیاز به یک قایق برای دریافت وجود دارد. صخره هارتمن بخشی از رسمی جامعه که خانه خود را در این جزیره است. او شده است وجود دارد 15 سال و مانند بسیاری از او می خوابد در قایق خود را, اما نگه می دارد یک اردوگاه در جزیره. هارتمن می گوید ترین کار در کلید غرب اما نمی توانیم به زندگی می کنند وجود دارد. او گاهی اوقات به نام ویستریا جزیره شهردار.

“این یک شوخی بود” او می گوید: “از آنجا که هر زمان که من دیدم کسی در اینجا من می خواهم به آنها بگویم” هی شما رو به مراقب باشید با آتش است. نمی اردوگاه در ساحل. را نمی داد و بیداد کن از مردم در اینجا.'”

این جزیره کوچک است شنی و سنگی فقط بیش از 20 هکتار با گیاهان بومی مانند حرا و دریا انگور. راه رفتن در سراسر آن هارتمن امتیاز سایت ها برای بازدید کنندگان.

“من می خواهم می گویند احتمالا وجود دارد مانند 15 فرد کمی اردوگاه های اطراف که مردم به ماندن در,” او می گوید.

برخی چادر. دیگر campsites فقط تسویه بین درختان سایهدار توسط برزنت. هارتمن متوقف می شود در یک اردوگاه.

“این است که کسی از شهر که بیرون می آید در اینجا در تعطیلات آخر هفته,” او می گوید. “وجود دارد برخی بیشتر دائمی است.”

آن را غیرقانونی جامعه اما یکی شده است که در اینجا برای دهه رفتن حداقل به دهه 1960 است. برای بسیاری از آن زمان که متعلق به جزیره سمت چپ آنها را به تنهایی و حتی گاهی اوقات به boaters کتبی به لنگر وجود دارد. Arnaud گیررد و همسرش, ناجا زندگی خود را در قایق های لنگر انداخته در سواحل جزیره برای 18 سال است.

“ما مطرح شده همه بچه های ما در یک قایق” گرارد می گوید. “آنها بزرگ شده در خارج وجود دارد. منظور من در واقع ویستریا جزیره به زمین بازی خود را.”

بزرگنمایی این تصویر

بسیاری از مردم زندگی می کنند در کلید غرب اما زندگی خود را در قایق های لنگر انداخته خاموش ویستریا جزیره است. گرگ آلن/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

گرگ آلن/NPR

حدود یک دهه پیش, Bernstein, خانواده, جزیره صاحبان شروع به ساخت برنامه ای برای ساخت یک رفت و آمد مکرر لوکس وجود دارد. نگران در مورد آنچه که برای کلید غرب و جامعه در ویستریا جزیره Girards شروع به حفاری به تاریخ آن است. آن چه به عنوان شناخته شده “از بین بردن جزیره” ایجاد شده توسط نیروی دریایی با مواد لایروبی از کلید غرب بندر کانال. در اوایل 1950s ایالت فلوریدا موافقت با فروش آن به یک قدرتمند محلی سیاستمدار. بعدها فروخته و در نهایت به دست آورد توسط Bernsteins.

کار با یک روزنامه محلی این Girards رفت و به آرشیو ملی تسهیلات در نزدیکی واشنگتن دی سی و پرسید: برای دیدن همه چیز را تا به حال در ویستریا جزیره است.

“آنها به ارمغان آورد این سبد با جعبه و جعبه و جعبه از همه چیز. و ما مانند ” واقعا؟’ و ما نشسته وجود دارد برای روز و روز ما آمد با نامه ای از رئیس جمهور ایالات متحده” Arnaud گیررد می گوید.

این یک نامه امضا شده در سال 1924 توسط رئیس جمهور کالوین کولیج, رزرو جزیره برای نیروی دریایی.

آن نامه را به همراه اسناد و مدارک دیگر کشف توسط Girards کمک به متقاعد کردن دولت آمریکا که آن را — نه برنشتاین خانواده — ویستریا جزیره صاحب حق. دولت خواسته است یک قاضی فدرال به گواهی مالکیت آن در یک طرح دعوی در دادگاه است که مجموعه ای به رفتن به دادگاه با این بهار.

آن را پیچیده و دشوار مورد حقوقی دادخواستها جزئیات تاریخچه قصد بازگشت به سال 1845. یک بخش کلیدی در مورد معاملات با محرمانه قطعه از تاریخ ایالات متحده — به سال 1953 مستغرق زمین عمل می کنند. که قانون از انتقال دولت فدرال به دولتهای مالکیت این منطقه در سه مایل از ساحل. اما آن متعلق به دولت فدرال “تمام زمین های پر ساخته شده و یا در غیر این صورت اصلاح شده توسط ایالات متحده برای استفاده خود را دارد.”

بروس Rogow یک وکیل به نمایندگی FEB شرکت که شامل Bernsteins و دیگر سرمایه گذاران. او می گوید که نکته کلیدی در فوریه ادعا — نیروی دریایی هرگز استفاده برای ویستریا جزیره است.

“آنها تا به حال برای قرار دادن این خراب جایی” Rogow می گوید. “و آنها آن را در چه معلوم در حال حاضر به ویستریا جزیره است. به طوری که آنها ایجاد جزیره است. اما آنها ایجاد کنید و آن را برای استفاده خود را دارند. آنها ایجاد آن به عنوان یک سپرده گذاری برای قرار دادن از بین بردن.”

برای Bernstein, خانواده, تصمیم دولت برای reassert ادعای خود آمد و به عنوان یک ضربه. ملک به ارزش ده ها میلیون دلار و خانواده پرداخت مالیات بر روی آن برای بیش از 50 سال است.

کلید غرب نیز بسیاری در مورد. برای صخره هارتمن و بسیاری از دیگران ragtag جامعه در ویستریا جزیره است که آخرین بازمانده از راه های کلیدی غرب استفاده می شود — غیر متعارف اما متکی به خود.

“بسیاری از مردم در شهر فکر می کنم این جزیره فقط یک پناهگاه برای دزدان دریایی و scallywags و گاهی اوقات از آن است. اما این نیز یکی از مکان هایی که در آن بچه ها می آمد بازی کردن در طبیعت” هارتمن می گوید.

اگر دولت موفق است که در آن طرح دعوی در دادگاه هارتمن و بسیاری دیگر در اینجا امید ویستریا جزیره حفظ خواهد شد به عنوان یک منطقه و یا یک پارک.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر