باید بروم به نوار و یا به علت مسائل اخلاقی ؟ یک میکروبیولوژیست در مورد خطرات داخلی نوشیدن

به عنوان بزرگ عصری انتاریو حرکت به مرحله سه از بازگشایی این جمعه (تورنتو شامل نمی شود) کافه ها و رستوران ها خو

توسط MINERALNEWS در 24 تیر 1399

به عنوان بزرگ عصری انتاریو حرکت به مرحله سه از بازگشایی این جمعه (تورنتو شامل نمی شود) کافه ها و رستوران ها خواهد بود و مجاز به ارائه ناهار خوردن در خدمات در علاوه بر این به بایگانی اطلاعات و فضای باز ناهار خوری. اما فقط به این دلیل آنها خواهید بود باز به این معنا نیست که همه گیر شده است. بنابراین آن را امن برای رفتن به گوشه میخانه برگر و یک پاینت یا بهتر است به ادامه takeout?

Dasantila Golemi-کترا یک میکروبیولوژیست و دانشیار در دانشگاه نیویورک گفت که برای زمان حال او را ادامه گرفتن takeout و طبخ در خانه.

"به نظر می رسد که شرایط این ویروس رشد در مناطق محدود با نزدیکی به دیگران" او گفت:. "کافه ها و رستوران ها با تمام کسانی که مورد نیاز است. ما صرف زمان فراغت وجود دارد و شما به خودتان پیدا کنید در صحبت کردن با صدای بلند برای رقابت با موسیقی و سایر مردم است. مطالعات نشان داده اند که قطرات تنفسی منتشر می شوند به عنوان شما صحبت می کنید و این ویروس همچنان ادامه دارد حتی در کوچکترین قطره."

حکومت گذاشته استان تا کنون است که داخل سالن اجتماعات مانند رستوران ها و بارها نیاز به حداقل دو متر از فضای بین کاربران مختلف از خانواده و اجتماعی, حباب, مگر, مانع, مانند پلکسی گلاس سپر. وجود دارد حداکثر داخل سالن گردهمایی حد 50 مهمان را به باقی می ماند نشسته و بوفه هنوز هیچ است.

Golemi-کترا اضافه شده است که ذرات تنفسی می تواند فراتر از سفر شش پا در یک فضای محدود با گردش هوا فقیر به همین دلیل است که او گفت: پاسیو ناهار خوری کار کرده نسبتا خوبی تا کنون. الکل همچنین می توانید یک فرد آرام تر در مورد اجتماعی فاصله دستورالعمل. کاربران همچنین نمی توانید از ماسک هنگام غذا خوردن یا نوشیدن. خطر دیگر این است دستشویی. و در حالی که خطر آلودگی است کوچک وجود دارد سطوح لمس توسط بسیاری از مردم و تهویه نیست بهترین.

برای کسانی که کاملا باید سر به یک نوار یا رستوران Golemi-کترا هنوز هم توصیه پاسیو یا بایگانی اطلاعات.

برای ناهار خوری در, او گفت: برای محدود کردن جداول به مردم از همان خانواده است. "اگر شما باید ناهار خوردن با اجتماعی خود را حباب بود سخت در مورد آن ناهار خوردن با مردم است که شما به اشتراک گذاری همان نگرانی های ایمنی و بهداشت و شیوه زندگی به عنوان. داشته باشیم که افراد بدون علامت هستند تا آنجا که 40 درصد از SARS-CoV-2 گسترش یافته است."

نگه داشتن ناهار خوری و نوشیدن جلسات کوتاه و ورزش و بهداشت خوب و لازم نیست به اشتراک گذاری مواد غذایی یا ظروف او اضافه شده است.

هنوز حتی پس از آن, او گفت:, هنوز هم وجود دارد یک خطر عفونت به موارد مشخصی در شهرستانها که در حال حاضر بازگشایی کافه ها و رستوران ها.

B. C. مقامات بهداشت هشدار پس از هشت نفر که تست مثبت برای COVID-19 بازدید کرده بود در مرکز شهر کلونا و شهر اسکله بین 25 ژوئن و جولای 9. مونترال مقامات بهداشتی نیز گفت: مردم برای دریافت تست شده پس از 13 مراجعان آزمایش مثبت و بازدید حداقل نه میله از ژوئیه 1.

ماه گذشته در میشیگان بیش از 100 COVID-19 موارد ترسیم شد به یک بار. روز دوشنبه پس از انتاریو برتر داگ فورد اعلام کرد که این استان به مرحله سوم طرح کالیفرنیا فرماندار بسته به تمام کافه ها و داخل سالن رستوران برای بار دوم به عنوان COVID-19 موارد به افزایش ادامه داد.

عضو شورا جو Cressy صندلی از تورنتو هیئت مدیره بهداشت گفت: ستاره روز دوشنبه که این شهرستان نیاز به "بسیار محتاط" وقتی که می آید به بازگشایی میله در داخل تنظیمات و نظارت بر حوزه های قضایی دیگر در سراسر جهان برای دیدن چگونه آنها در حال دست زدن به داخل سالن نوشیدن.

"من خوشحال هستم که اعداد در انتاریو هستند (کم) اما مردم تمایل به فراموش کرد که ما به خوبی انجام می دهند چون ما ماندن صفحه اصلی" Golemi-کترا گفت. به همین دلیل ما باید مراقب باشید و یا دیگری اعداد دوباره بالا خواهد رفت."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر
Karon Liu
Karon لیو یک تورنتو مبتنی بر فرهنگ گزارشگر برای ستاره. او در توییتر دنبال: @karonliu


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب