کردم COVID-19 علائم ؟ جلوگیری از snuggling با کرکی و Fido کارشناسان توصیه

کانادایی که بیمار با COVID-19 یا گمان آنها این ویروس در حال هشدار داد به مراقب باشید در اطراف حیوانات خانگی خو

توسط MINERALNEWS در 18 فروردین 1399

کانادایی که بیمار با COVID-19 یا گمان آنها این ویروس در حال هشدار داد به مراقب باشید در اطراف حیوانات خانگی خود را و دیگر حیوانات.

"COVID-19 عفونت ویروس تبدیل شده اند به طور گسترده ای توزیع شده در جمعیت انسانی است. در برخی از موارد نادر برخی از حیوانات تبدیل شده اند آلوده از طریق تماس نزدیک با انسان آلوده می گوید:" بیانیه ای در کانادا Veterinary Medical Association سایت.

انجمن اشاره می کند که هیچ شواهد نشان می دهد که حیوانات آلوده توسط انسان در حال بازی نقش مهمی در گسترش COVID-19 و انسان شیوع رانده فرد-به-فرد تماس بگیرید.

اما به عنوان یک اقدام احتیاطی آن را اشاره به توصیه های اخیر از کانادا آژانس بازرسی مواد غذایی است که می گویند هر کسی با COVID-19 علائم و یا کسانی که خود منزوی با توجه به تماس با یک COVID-19 مورد باید دنبال مشابه توصیه های اطراف حیوانات خانگی و دام به عنوان آنها در اطراف مردم است.

که شامل اجتناب از تماس نزدیک با حیوانات خوب شستن دست و اجتناب از سرفه و عطسه در حیوانات. این همچنین به معنای محدود کردن حیوانات خود را به تماس با دیگر افراد و حیوانات در خارج از خانواده و در صورت امکان باید شخص دیگری در خانه خود را برای مراقبت از حیوانات خود را.

"دانشمندان هنوز در تلاش برای درک اگر و چگونه (COVID-19) حیوانات تاثیر می گذارد. این منطقه که همچنان به مطالعه" به CFIA سایت می گوید: با استناد به جهان سازمان بهداشت حیوانات.

این سازمان می گوید در آن وب سایت است که شواهد نشان می دهد COVID-19 پدید آمده از حیوانات منبع و ژنتیکی توالی داده ها نشان می دهد آن است که یکی از بستگان نزدیک از دیگر coronaviruses در خفاش نعل اسب جمعیت.

اما آن را می گوید تا به امروز به اندازه کافی وجود ندارد شواهد علمی برای شناسایی منبع و یا به توضیح مسیر اصلی انتقال از حیوانات منبع به انسان است.

"در حال حاضر هیچ مدرکی وجود دارد که همراه حیوانات در حال بازی مهم اپیدمیولوژیک نقش مهمی در این بیماری بشر" سازمان ایالات وب سایت.

"چون حیوانات و مردم گاهی اوقات می تواند به اشتراک گذاری بیماری ها (شناخته شده به عنوان بیماری های زئونوز) آن است که هنوز هم توصیه می شود که افرادی که بیمار هستند با COVID-19 محدود کردن تماس با همراه و دیگر حیوانات تا زمانی که اطلاعات بیشتر شناخته شده در مورد ویروس."

این ساسکاچوان دولت گفت: هر کسی با COVID-19 باید اجتناب از تماس با حیوانات.

"اگر در حال حاضر وجود دارد یک حیوان در خانواده است که حیوانات باید در انزوا همراه با بیمار," استانی انتشار اخبار گفت.

باغ وحش برانکس یکشنبه اعلام کرد که یکی از آن ببر آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. چهار سال ببر مالایا به نام نادیا — شش سال دیگر ببر و شیر که هم بد افتاده — اعتقاد به آلوده شده اند توسط یک کارمند باغ وحش که نیست و در عین حال نشان دادن علائم باغ وحش گفت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

با وجود هشدارها برای جلوگیری از حیوانات CFIA اشاره می کند که اگر شما در حال نشان دادن COVID-19 علائم و یا خود جدا گرفتن پیاده روی با حیوانات خانگی و گذراندن وقت با آنها است که هنوز هم مفید برای هر دو شما.

"حیوانات خانگی کمک به ما کلی شادی و رفاه به خصوص در زمان استرس" وب سایت آژانس می گوید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im